WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-08-31

07950 - Przebudowa ciągu łączącego ulicę Szczepową z ulicą Piechoty we Wrocławiu

Gmina Wrocław, w imieniu i na rzecz której działają Wrocławskie Inwestycje Sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Ofiar Oświęcimskich 36, 50-059 Wrocław na podstawie pełnomocnictwa Prezydenta Wrocławia

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00392630
Zamawiający
Gmina Wrocław, w imieniu i na rzecz której działają Wrocławskie Inwestycje Sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Ofiar Oświęcimskich 36, 50-059 Wrocław na podstawie pełnomocnictwa Prezydenta Wrocławia
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Wrocław, pow. Wrocław, woj. dolnośląskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
niewymagane
Termin składania ofert
2026-08-31
Termin realizacji
5 miesięcy od dnia podpisania umowy
Data publikacji
2026-08-14

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • Wzór umowy 03. Wzór umowy.pdf
  • Ogłoszenie 01. Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
  • Inny 02a. zal_idw.doc
  • Inny 02. IDW_07950.pdf
  • Inny 04a. załączniki do OPZ.7z
  • Inny 04. Opis przedmiotu zamówienia 07950.pdf
  • Inny 05. Uzasadnienie braku podziału na części.pdf
  • Przedmiar 04a. załączniki do OPZ/Przedmiary robót_poglądowo/PR_Szczepowa_scalony.pdf
  • Projekt 04a. załączniki do OPZ/Zał_1_OPZ/1. Decyzje administracyjne/08_Zaśw. o ost. dec PnB/WAZ_ZOB_01_Zas_o_osti_decyzji PnB.pdf
  • Projekt 04a. załączniki do OPZ/Zał_1_OPZ/2. Projekt budowlany/PT/PT.pdf
  • Projekt 04a. załączniki do OPZ/Zał_1_OPZ/2. Projekt budowlany/TOM III Załączniki/PB - TOM III.pdf
  • Projekt 04a. załączniki do OPZ/Zał_1_OPZ/2. Projekt budowlany/TOM II PAB/PB - TOM II.pdf
  • Projekt 04a. załączniki do OPZ/Zał_1_OPZ/2. Projekt budowlany/TOM I PZT/PB - TOM I.pdf
  • Projekt 04a. załączniki do OPZ/Zał_1_OPZ/3. PW drogowy/PW_DR.pdf
  • Projekt 04a. załączniki do OPZ/Zał_1_OPZ/4. PW oświetlenia/PW_OŚW.pdf
  • Projekt 04a. załączniki do OPZ/Zał_1_OPZ/6. Operat dendrologiczny - Inwentaryzacja zieleni/20.11.2025 - operat dendrologiczny.pdf
  • Projekt 04a. załączniki do OPZ/Zał_1_OPZ/7. Dokumentacja badań podłoża gruntowego/Opinia geotechniczna-całość.pdf
  • Projekt 04a. załączniki do OPZ/Zał_1_OPZ/8. Projekt zagospodarowania wód opadowych/Projekt_zagospodarowania_wód_opadowych-całość.pdf
  • Projekt 04a. załączniki do OPZ/Zał_1_OPZ/9. Projekt nasadzeń zastępczych/Projekt nasadzeń zastępczych.pdf
  • STWiOR 04a. załączniki do OPZ/Zał_1_OPZ/11. STWiORB/SST_całość.pdf
  • STWiOR 04a. załączniki do OPZ/Zał_1_OPZ/11. STWiORB/SST_D.01.02.01A Ochrona istniejący drzew i krzewów, wycinki.pdf
  • STWiOR 04a. załączniki do OPZ/Zał_1_OPZ/11. STWiORB/SST_D.01.02.02 Zdjęcie warstwy humusu.pdf
  • STWiOR 04a. załączniki do OPZ/Zał_1_OPZ/11. STWiORB/SST_D.01.02.04 Rozbiórka elementów dróg.pdf
  • STWiOR 04a. załączniki do OPZ/Zał_1_OPZ/11. STWiORB/SST_D.01.03.05 Zabezpieczenie sieci uzbrojenia terenu rurami ochronnymi.pdf
  • STWiOR 04a. załączniki do OPZ/Zał_1_OPZ/11. STWiORB/SST_D.02.00.00 Roboty ziemne - wykopy.pdf
  • STWiOR 04a. załączniki do OPZ/Zał_1_OPZ/11. STWiORB/SST_D.02.03.01 Roboty ziemne - nasypy.pdf
  • STWiOR 04a. załączniki do OPZ/Zał_1_OPZ/11. STWiORB/SST_D.03.03.02 Sączki.pdf
  • STWiOR 04a. załączniki do OPZ/Zał_1_OPZ/11. STWiORB/SST_D.04.04.02 Mieszanki kruszyw niezwiązanych.pdf
  • STWiOR 04a. załączniki do OPZ/Zał_1_OPZ/11. STWiORB/SST_D.04.05.01 Mieszanki związane hydraulicznie cementem.pdf
  • STWiOR 04a. załączniki do OPZ/Zał_1_OPZ/11. STWiORB/SST_D.05.03.01 Elementy kamienne - nawierzchnie.pdf
  • STWiOR 04a. załączniki do OPZ/Zał_1_OPZ/11. STWiORB/SST_D.05.03.23 Elementy betonowe - nawierzchnie.pdf
  • STWiOR 04a. załączniki do OPZ/Zał_1_OPZ/11. STWiORB/SST_D.07.01.01 Oznakowanie poziome.pdf
  • STWiOR 04a. załączniki do OPZ/Zał_1_OPZ/11. STWiORB/SST_D.07.02.01 Oznakowanie pionowe i urządzenia bezpieczeństwa ruchu drogowego.pdf
  • STWiOR 04a. załączniki do OPZ/Zał_1_OPZ/11. STWiORB/SST_D.08.01.01 Elementy betonowe - liniowe.pdf
  • STWiOR 04a. załączniki do OPZ/Zał_1_OPZ/11. STWiORB/SST_D.09.01.01 Nasadzenia krzewów.pdf
  • STWiOR 04a. załączniki do OPZ/Zał_1_OPZ/11. STWiORB/SST_DM.00.00.00 Wymagania ogólne.pdf
  • STWiOR 04a. załączniki do OPZ/Zał_1_OPZ/11. STWiORB/SST_EO.00.00.00 Oświetlenie drogowe.pdf
  • STWiOR 04a. załączniki do OPZ/Zał_1_OPZ/11. STWiORB/_SST_str. tyt i spis.pdf
  • Inny 04a. załączniki do OPZ/Zał_1_OPZ/10. Projekt SOR/Łącznik, Szczepowa-Piechoty - projekt SOR(opieczętowany).pdf
  • Inny 04a. załączniki do OPZ/Zał_1_OPZ/1. Decyzje administracyjne/01_Decyzja lok. nr 685_2025/14759_Zalacznik_do_decyzji_.pdf
  • Inny 04a. załączniki do OPZ/Zał_1_OPZ/1. Decyzje administracyjne/01_Decyzja lok. nr 685_2025/RODO.pdf
  • Inny 04a. załączniki do OPZ/Zał_1_OPZ/1. Decyzje administracyjne/01_Decyzja lok. nr 685_2025/WPL_5.2_Decyzja_CP_2025.12.15.14.28_sig.pdf
  • Inny 04a. załączniki do OPZ/Zał_1_OPZ/1. Decyzje administracyjne/02_Zaśw. o ost. decyzji nr 685_2025/RODO.pdf
  • Inny 04a. załączniki do OPZ/Zał_1_OPZ/1. Decyzje administracyjne/02_Zaśw. o ost. decyzji nr 685_2025/WPL_ZOD_01_Zaswiadczenie_o_ostatecznosci_decyzji_2026.01.13.12.23_sig.pdf
  • Inny 04a. załączniki do OPZ/Zał_1_OPZ/1. Decyzje administracyjne/03_Decyzja na wycinkę/88.2026.KU.dec_adm._-_opłatowa_-_warunkowa.pdf
  • Inny 04a. załączniki do OPZ/Zał_1_OPZ/1. Decyzje administracyjne/04_Zaśw. o ost. dec. na wycinkę/ZAŚWIADCZENIE_o_ostateczności_decyzji_ul._Szczepowa-Piechoty.pdf
  • Inny 04a. załączniki do OPZ/Zał_1_OPZ/1. Decyzje administracyjne/05_Zmiana decyzji na wycinkę/DOW-ZP.I.7120.88.2026_zmiana_-_decyzja.pdf
  • Inny 04a. załączniki do OPZ/Zał_1_OPZ/1. Decyzje administracyjne/06_Zaświadczenie o ost. zmiany dec. na wycinkę/ZAŚWIADCZENIE_o_ostateczności_decyzji_zmieniającej.pdf
  • Inny 04a. załączniki do OPZ/Zał_1_OPZ/1. Decyzje administracyjne/07_Decyzja PnB/UM WAiZ - decyzja PnB nr 1071_2026.pdf
  • Inny 04a. załączniki do OPZ/Zał_1_OPZ/1. Decyzje administracyjne/08_Zaśw. o ost. dec PnB/RODO.pdf
  • Inny 04a. załączniki do OPZ/Zał_1_OPZ/5. Inwentaryzacja/Inwentaryzacja.pdf
  • Inny 04a. załączniki do OPZ/Zał_1_OPZ/6. Operat dendrologiczny - Inwentaryzacja zieleni/Operat dendrologiczny - uzgodnienie z załącznikami.pdf
  • Inny 04a. załączniki do OPZ/Zał_1_OPZ/8. Projekt zagospodarowania wód opadowych/Opinia_WKE_Szczepowa_projekt.pdf
  • Inny 04a. załączniki do OPZ/Zał_2_OPZ/zalacznik_nr_2.pdf

Co sprawdzić w tym postępowaniu

  • Zamawiający nie wymaga wadium w tym postępowaniu.
  • W dokumentacji rozpoznaliśmy: wzór umowy, ogłoszenie, przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR.
  • Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP

Inne postępowania: Gmina Wrocław, w imieniu i na rzecz której działają Wrocławskie Inwestycje Sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Ofiar Oświęcimskich 36, 50-059 Wrocław na podstawie pełnomocnictwa Prezydenta Wrocławia