Postępowanie zakończone 2026-07-22
78.2026 Przebudowa instalacji w budynku D przy ul. Borowskiej 211a celem dostosowania pomieszczeń dla potrzeb Biobanku Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu.
Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00327638
- Zamawiający
- Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Dolnośląskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-22
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-07
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ 78.2026 SWZ.pdf
- Wzór umowy 78.2026 Wzór umowy - zał. nr 6 do SWZ.docx
- Ogłoszenie 78.2026 Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny 78.2026 Dokumentacja projektowa - zał. nr 7 do SWZ.7z
- Inny 78.2026 SWZ.docx
- Przedmiar Zal. nr 7 do SWZ Dokumentacja projektowa/Załącznik nr 6/PRZEDMIAR BIOBANK.pdf
- Projekt Zal. nr 7 do SWZ Dokumentacja projektowa/Edycja rewizja PZT 2_załącznik nr 7/260327_E_PZT-Opis.docx
- Projekt Zal. nr 7 do SWZ Dokumentacja projektowa/Edycja rewizja PZT 2_załącznik nr 7/260327_E_PZT-Opis.pdf
- Projekt Zal. nr 7 do SWZ Dokumentacja projektowa/Edycja rewizja PZT 2_załącznik nr 7/E_1 - PZT - posadowienie agregatu i WLZ.pdf
- Projekt Zal. nr 7 do SWZ Dokumentacja projektowa/Edycja rewizja PZT 2_załącznik nr 7/E_2 - Schemat przyłącza agregatu.pdf
- Projekt Zal. nr 7 do SWZ Dokumentacja projektowa/Edycja rewizja PZT 2_załącznik nr 7/E_PW_PZT - przyłącze i agregat - podpisany.pdf
- Projekt Zal. nr 7 do SWZ Dokumentacja projektowa/Załącznik nr 2/Część konstrukcyjna/KON_SR-2 - Rzut dachu - instalacje sanitarne.TD.pdf
- Projekt Zal. nr 7 do SWZ Dokumentacja projektowa/Załącznik nr 2/E_OPIS - rewizja 3.pdf
- Projekt Zal. nr 7 do SWZ Dokumentacja projektowa/Załącznik nr 2/Rysunki-Część elektryczna/ER-1 - Rzut przyziemia - stan istniejący.pdf
- Projekt Zal. nr 7 do SWZ Dokumentacja projektowa/Załącznik nr 2/Rysunki-Część elektryczna/ER-2 - Rzut dachu - stan istniejący.pdf
- Projekt Zal. nr 7 do SWZ Dokumentacja projektowa/Załącznik nr 2/Rysunki-Część elektryczna/ER-3 - Rzut przyziemia - instalacje elektryczne.pdf
- Projekt Zal. nr 7 do SWZ Dokumentacja projektowa/Załącznik nr 2/Rysunki-Część elektryczna/ER-4 - Rzut dachu - instalacje elektryczne.pdf
- Projekt Zal. nr 7 do SWZ Dokumentacja projektowa/Załącznik nr 2/Rysunki-Część elektryczna/ES-1 - Schemat rozdzielnicy BioBanku RD-Bb.pdf
- Projekt Zal. nr 7 do SWZ Dokumentacja projektowa/Załącznik nr 2/Rysunki-Część elektryczna/ES-2 - Schemat ideowy systemu nadrzędnego BMS.pdf
- Projekt Zal. nr 7 do SWZ Dokumentacja projektowa/Załącznik nr 2/Rysunki-Część elektryczna/ES-3 - Schemat tablicy BMS - SA.BMS.pdf
- Projekt Zal. nr 7 do SWZ Dokumentacja projektowa/Załącznik nr 2/Rysunki-Część elektryczna/ES-4 - Schemat układu detekcji gazu.pdf
- Projekt Zal. nr 7 do SWZ Dokumentacja projektowa/Załącznik nr 2/Rysunki-Część elektryczna/ES-5 - Schemat punktu dostępowego Biobanku.pdf
- Projekt Zal. nr 7 do SWZ Dokumentacja projektowa/Załącznik nr 2/Rysunki-Część sanitarna/KON_SR-2 - Rzut dachu - instalacje sanitarne.pdf
- Projekt Zal. nr 7 do SWZ Dokumentacja projektowa/Załącznik nr 2/Rysunki-Część sanitarna/SR-1 - Rzut przyziemia - instalacje sanitarne.pdf
- Projekt Zal. nr 7 do SWZ Dokumentacja projektowa/Załącznik nr 2/Rysunki-Część sanitarna/SR-2 - Rzut dachu - instalacje sanitarne.pdf
- Projekt Zal. nr 7 do SWZ Dokumentacja projektowa/Załącznik nr 2/Rysunki-Część sanitarna/SS-1 - Schemat układu klimatyzacji VRF1.pdf
- Projekt Zal. nr 7 do SWZ Dokumentacja projektowa/Załącznik nr 2/Rysunki-Część sanitarna/SS-2 - Schemat układu klimatyzacji VRF2.pdf
- STWiOR Zal. nr 7 do SWZ Dokumentacja projektowa/Edycja rewizja PZT 2_załącznik nr 7/E_STWiORB_PZT - Biobank.pdf
- STWiOR Zal. nr 7 do SWZ Dokumentacja projektowa/Załącznik nr 2/E_STWiORB.pdf
- Inny Zal. nr 7 do SWZ Dokumentacja projektowa/Edycja rewizja PZT 2_załącznik nr 7/195_nxso53_zal/E-01 PZT DO PW Z POPRAWKAMI 13-06-21r-Model.pdf
- Inny Zal. nr 7 do SWZ Dokumentacja projektowa/Edycja rewizja PZT 2_załącznik nr 7/260324_E_PZT.dwg
- Inny Zal. nr 7 do SWZ Dokumentacja projektowa/Edycja rewizja PZT 2_załącznik nr 7/260324_E_PZT.txt
- Inny Zal. nr 7 do SWZ Dokumentacja projektowa/Edycja rewizja PZT 2_załącznik nr 7/logo umed.jpg
- Inny Zal. nr 7 do SWZ Dokumentacja projektowa/Edycja rewizja PZT 2_załącznik nr 7/PlotCfgs/dwg to pdf.pc5
- Inny Zal. nr 7 do SWZ Dokumentacja projektowa/Edycja rewizja PZT 2_załącznik nr 7/PlotCfgs/elektryczny pracownia.ctb
- Inny Zal. nr 7 do SWZ Dokumentacja projektowa/Edycja rewizja PZT 2_załącznik nr 7/PlotCfgs/e_tns.ctb
- Inny Zal. nr 7 do SWZ Dokumentacja projektowa/Edycja rewizja PZT 2_załącznik nr 7/rys. 1 - pzt.dwg
- Inny Zal. nr 7 do SWZ Dokumentacja projektowa/Załącznik nr 2/Część konstrukcyjna/OPINIA KONSTRUKCYJNA_v2_TD.pdf
- Inny Zal. nr 7 do SWZ Dokumentacja projektowa/Załącznik nr 2/Rysunki-Część sanitarna/PPW-WENT-RYS-005A-PARTER D - stan istniejący.pdf
- Inny Zal. nr 7 do SWZ Dokumentacja projektowa/Załącznik nr 2/Rysunki-Część sanitarna/PPW-WENT-RYS-021A-DACH D - stan istniejący.pdf
- Inny Zal. nr 7 do SWZ Dokumentacja projektowa/Załącznik nr 3 Wymagania użytkowe, materiałowe, sprzętowe, organizacja pracy.pdf
- Inny Zal. nr 7 do SWZ Dokumentacja projektowa/Załącznik nr 4/Specyfikacja_panel_HMI_TCPIP.pdf
- Inny Zal. nr 7 do SWZ Dokumentacja projektowa/Załącznik nr 4/Specyfikacja_sterownika_BMS_webserwer.pdf
- Inny Zal. nr 7 do SWZ Dokumentacja projektowa/Załącznik nr 4/Specyfikacja_Szafy_BMS.pdf
- Inny Zal. nr 7 do SWZ Dokumentacja projektowa/Załącznik nr 4/Specyfikacja_SZR_Siec_SiecRezerwowa_Agregat.pdf
- Inny Zal. nr 7 do SWZ Dokumentacja projektowa/Załącznik nr 4/Specyfikacja_techniczna_agregatu_prądotówrczego_przyczepy.pdf
- Inny Zal. nr 7 do SWZ Dokumentacja projektowa/Załącznik nr 4/Specyfikacja_UPS_3000VA_37min_TCPIP.pdf
- Inny Zal. nr 7 do SWZ Dokumentacja projektowa/Załącznik nr 4/Specyfikacja_UPS_80kW_30kWh.pdf
- Inny Zal. nr 7 do SWZ Dokumentacja projektowa/Załącznik nr 4/Specyfikacje techniczne_gniazd zwieszanych_rozdzielnicy BioBanku RD-Bd.pdf
- Inny Zal. nr 7 do SWZ Dokumentacja projektowa/Załącznik nr 5 Wymgania dla przebudowy sieci IT.pdf
- Inny Zal. nr 7 do SWZ Dokumentacja projektowa/Załącznik nr 8 Procentowy podział wynagrodzenia Wykonawcy.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu
- 84.2026 Montaż instalacji wentylacji mechanicznej oraz sygnalizacyjnej dla pomieszczenia agregatorowni w budynku OBND Wydziału Farmaceutycznego Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu
- 80.2026 Sukcesywne wykonywanie robót budowlanych w obiektach Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu w zakresie naprawy dachów
- 59.2026 Remont i modernizacja systemów neutralizacji ścieków w budynkach Wydziału Farmaceutycznego Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu przy ul. Borowskiej 211 i 211A