WygrajPrzetarg.com

Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-16

„Budowa boiska wielofunkcyjnego w miejscowości Kłobuczyn”

Gmina Gaworzyce

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00416510
Zamawiający
Gmina Gaworzyce
Główny kod CPV
45000000-7 — Roboty budowlane
Miejsce wykonania robót
Kłobuczyn, pow. polkowicki, woj. dolnośląskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
20 000 zł
Termin składania ofert
2026-09-16
Termin realizacji
Data publikacji
2026-09-01

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • Przedmiar przedmiary.7z
  • SWZ SWZ.pdf
  • Ogłoszenie ogłoszenie o zamówieniu.pdf
  • Inny PB.7z
  • Inny PT.7z
  • Inny Załączniki do SWZ.7z
  • Inny Zaświadczenie 20.01.2025.pdf
  • Wzór umowy Załączniki do SWZ/Zał. Nr 6- projekt umowy.doc
  • Formularz Załączniki do SWZ/Zał. Nr 1 - formularz .doc
  • Inny Załączniki do SWZ/~WRL0208.tmp
  • Inny Załączniki do SWZ/Zał.Nr 10_wzór wniosku mat..doc
  • Inny Załączniki do SWZ/Zał. Nr 2_ośw wykonawcy.doc
  • Inny Załączniki do SWZ/Zał. Nr 3_ gr. kapitał.doc
  • Inny Załączniki do SWZ/Zał. Nr 4_wykaz wyk. robót bud.doc
  • Inny Załączniki do SWZ/Zał. Nr 5_wykaz osób.doc
  • Inny Załączniki do SWZ/Zał.Nr 7_zobowiązanie.doc
  • Inny Załączniki do SWZ/Zał. Nr 8_klauzula RODO.doc
  • Inny Załączniki do SWZ/Zał. Nr 9_ośw. o wyk robót.doc
  • Projekt PB/edytowalne/BOISKO_strona tytułowa.docx
  • Projekt PB/edytowalne/PZT_boisko 22 11.bak
  • Projekt PB/edytowalne/PZT_boisko 22 11.dwg
  • Projekt PB/PDF/BOISKO_strona tytułowa.pdf
  • Projekt PB/PDF/rys 1A.pdf
  • Projekt PB/PDF/rys 1.pdf
  • Projekt PB/PDF/rys 2.pdf
  • Inny PB/edytowalne/BOISKO KŁOBUCZYN.doc
  • Inny PB/edytowalne/Kłobuczyn_boisko rys.02.dwg
  • Inny PB/edytowalne/plot.log
  • Inny PB/PDF/BOISKO KŁOBUCZYN.pdf
  • Inny PB/Thumbs.db
  • Projekt PT/edytowalne/BOISKO_strona tytułowa_PT.docx
  • Projekt PT/edytowalne/PlotCfgs/SANKON_PZT.ctb
  • Projekt PT/edytowalne/PT_BOISKO KŁOBUCZYN.doc
  • Projekt PT/edytowalne/PZT_boisko 22 11.dwg
  • Projekt PT/edytowalne/PZT_boisko 22 11.txt
  • Projekt PT/PDF/BOISKO_strona tytułowa_PT.pdf
  • Projekt PT/PDF/E01_Plan-Plot_A3_poziom.pdf
  • Projekt PT/PDF/E02_schemat sieci zewnętrznych-Plot_A3_600.pdf
  • Projekt PT/PDF/E03_PB-Plot_A4.pdf
  • Projekt PT/PDF/PT_01_PZT_boisko.pdf
  • Projekt PT/PDF/PT_02_boisko.pdf
  • Projekt PT/PDF/PT_BOISKO KŁOBUCZYN.pdf
  • Inny PT/~$_BOISKO KŁOBUCZYN.doc
  • Inny PT/edytowalne/~$ISKO_strona tytułowa_PT.docx
  • Inny PT/edytowalne/3_GEODEZJA/KŁOBUCZYN MDCP DZ 278_10_11.tif
  • Inny PT/edytowalne/PlotCfgs/DWG To PDF.pc3
  • Inny PT/edytowalne/PT_02_boisko.dwg
  • Inny PT/Thumbs.db
  • Przedmiar przedmiary/BUDOWLANE/PRD_BOISKO.pdf
  • Przedmiar przedmiary/IE/Kłobuczyn_boisko.PRD.pdf
  • Przedmiar przedmiary/PRD_BOISKO_20022026.pdf
  • Przedmiar przedmiary/Przedmiar Kłobuczyn boiska 03_2026.pdf

Co sprawdzić w tym postępowaniu

  • Zamawiający wymaga wadium w wysokości 20 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
  • W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, SWZ, ogłoszenie, wzór umowy, formularz oferty, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar.
  • Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: STWiOR.
  • Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
  • Do terminu składania ofert zostało 13 dni.

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP