Postępowanie zakończone 2026-08-11
Budowa boiska wielofunkcyjnego wraz z oświetleniem płyty boiska na terenie rekreacyjnym przy świetlicy wiejskiej w Jeszkowicach na działce nr 213/5
GMINA CZERNICA
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00364002
- Zamawiający
- GMINA CZERNICA
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Jeszkowice, pow. wrocławski, woj. dolnośląskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-08-11
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-27
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ 17. SWZ_ZW.271.2.17.2026.MKD_podpis.pdf
- Wzór umowy 17. Zał. 9_Projektowane postanowienia umowy.pdf
- Ogłoszenie 17. Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny 17. Zał. 10_Dokumentacja.zip
- Inny 17. Zał. 1-8_Formularz wraz z załącznikami.docx
- Przedmiar 17. Zał. 10_Dokumentacja/4. Przedmiar robót/1. PR - Budowlany/Jeszkowice Boisko_PR_a.pdf
- Projekt 17. Zał. 10_Dokumentacja/1. Dokumenty/Decyzja PB - Jeszkowice/SP-AB.6740.193.2026.AMa_decyzja_nr_602_2025.03.25.pdf
- Projekt 17. Zał. 10_Dokumentacja/1. Dokumenty/Decyzja PB - Jeszkowice/SP-AB.6740.193.2026.AMa_PZT_PAB_ZL_2025_11.pdf
- Projekt 17. Zał. 10_Dokumentacja/2. Projekt budowlany/1. PZT i PAB/1. PZT - Jeszkowice - boisko wielofunkcyjne - opis techniczny 2026.01.15a.pdf
- Projekt 17. Zał. 10_Dokumentacja/2. Projekt budowlany/1. PZT i PAB/2. PZT - Jeszkowice - boisko do koszykówki - 2026.01.05-PZT mdcp.pdf
- Projekt 17. Zał. 10_Dokumentacja/2. Projekt budowlany/1. PZT i PAB/3. PAB - część opisowa - Jeszkowice 20216.01.15.pdf
- Projekt 17. Zał. 10_Dokumentacja/2. Projekt budowlany/2. PT/ARCHITEKTURA/1. PT - część opisowa - Jeszkowice.pdf
- Projekt 17. Zał. 10_Dokumentacja/2. Projekt budowlany/2. PT/ARCHITEKTURA/2. PT - Jeszkowice - PZT.pdf
- Projekt 17. Zał. 10_Dokumentacja/2. Projekt budowlany/2. PT/INSTALACJE ELEKTRYCZNE/1. UG_Jeszkowice_PT_IE_strona tytułowa.pdf
- Projekt 17. Zał. 10_Dokumentacja/2. Projekt budowlany/2. PT/INSTALACJE ELEKTRYCZNE/2. UG_Jeszkowice_PT_IE_OT.pdf
- Projekt 17. Zał. 10_Dokumentacja/2. Projekt budowlany/2. PT/INSTALACJE ELEKTRYCZNE/3. UG_Jeszkowice_PT_IE_PZT1.pdf
- Projekt 17. Zał. 10_Dokumentacja/2. Projekt budowlany/2. PT/INSTALACJE ELEKTRYCZNE/4. UG_Jeszkowice_PT_IE_PZT2.pdf
- Projekt 17. Zał. 10_Dokumentacja/2. Projekt budowlany/2. PT/INSTALACJE ELEKTRYCZNE/5. UG_Jeszkowice_PT_IE - Maszt - 8m.pdf
- Projekt 17. Zał. 10_Dokumentacja/3. DECYZJA/SP-AB.6740.193.2026.AMa_decyzja_nr_602_2025.03.25.pdf
- Projekt 17. Zał. 10_Dokumentacja/3. DECYZJA/SP-AB.6740.193.2026.AMa_PZT_PAB_ZL_2025_11.pdf
- STWiOR 17. Zał. 10_Dokumentacja/5. STWiOR/STWiOR - strona tytułowa.pdf
- STWiOR 17. Zał. 10_Dokumentacja/5. STWiOR/UG_Jeszkowice_BUD_STWiOR.pdf
- STWiOR 17. Zał. 10_Dokumentacja/5. STWiOR/UG_Jeszkowice_IE_STWiOR.pdf
- Inny 17. Zał. 10_Dokumentacja/1. Dokumenty/DWKZ/WKZ - opinia - Jeszkowice.pdf
- Inny 17. Zał. 10_Dokumentacja/1. Dokumenty/Jeszkowice_-_mapa_do_celow_projektowyc/4434.2025wroclaw.dxf
- Inny 17. Zał. 10_Dokumentacja/1. Dokumenty/Jeszkowice_-_mapa_do_celow_projektowyc/4873.pdf
- Inny 17. Zał. 10_Dokumentacja/1. Dokumenty/Jeszkowice_-_mapa_do_celow_projektowyc/Jeszkowice - mapa - dcp.jpg
- Inny 17. Zał. 10_Dokumentacja/1. Dokumenty/Jeszkowice_-_mapa_do_celow_projektowyc/ksztalty.shx
- Inny 17. Zał. 10_Dokumentacja/1. Dokumenty/Jeszkowice_-_mapa_do_celow_projektowyc/Thumbs.db
- Inny 17. Zał. 10_Dokumentacja/1. Dokumenty/KONCEPCJA 3 - Jeszczkowice - boisko do koszykówki.pdf
- Inny 17. Zał. 10_Dokumentacja/1. Dokumenty/Nawierzchnia/Karta Techniczna EPUFLOOR_BP.pdf
- Inny 17. Zał. 10_Dokumentacja/1. Dokumenty/Nawierzchnia/Karta techniczna EPUFLOOR ET.pdf
- Inny 17. Zał. 10_Dokumentacja/2. Projekt budowlany/1. PZT i PAB/4. A-01 - BOISKO.pdf
- Inny 17. Zał. 10_Dokumentacja/2. Projekt budowlany/1. PZT i PAB/5. A-02 - NAWIERZCHNIA.pdf
- Inny 17. Zał. 10_Dokumentacja/2. Projekt budowlany/1. PZT i PAB/6. Karty katalogowe - urządzenia.pdf
- Inny 17. Zał. 10_Dokumentacja/2. Projekt budowlany/1. PZT i PAB/7. Załączniki 2026.01.05.pdf
- Inny 17. Zał. 10_Dokumentacja/2. Projekt budowlany/2. PT/ARCHITEKTURA/3. PT - Jeszkowice -A-01 - rzut podstawowy.pdf
- Inny 17. Zał. 10_Dokumentacja/2. Projekt budowlany/2. PT/ARCHITEKTURA/4. PT - Jeszkowice - A-02 - Nawierzchnia.pdf
- Inny 17. Zał. 10_Dokumentacja/2. Projekt budowlany/2. PT/ARCHITEKTURA/5. Karty katalogowe - urządzenia.pdf
- Inny 17. Zał. 10_Dokumentacja/2. Projekt budowlany/2. PT/ARCHITEKTURA/6. Załączniki.pdf
- Inny 17. Zał. 10_Dokumentacja/2. Projekt budowlany/2. PT/INSTALACJE ELEKTRYCZNE/6. UG_Jeszkowice_PT_IE - Maszt - fundamenty.pdf
- Inny 17. Zał. 10_Dokumentacja/2. Projekt budowlany/2. PT/INSTALACJE ELEKTRYCZNE/7. UG_Jeszkowice_PT_IE - Maszt - słup 8m.pdf
- Inny 17. Zał. 10_Dokumentacja/2. Projekt budowlany/2. PT/INSTALACJE ELEKTRYCZNE/8. UG_Jeszkowice_PT_IE - obliczenia oświetlenia wersja 2.pdf
- Inny 17. Zał. 10_Dokumentacja/3. DECYZJA/ostatecnzość decyzji 602.pdf
- Inny 17. Zał. 10_Dokumentacja/4. Przedmiar robót/2. PR - Elektryczny/PR 02'2026.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: GMINA CZERNICA
- Budowa boiska sportowego przy świetlicy wiejskiej w Nadolicach Małych w gminie Czernica
- Przebudowa ul. C.K. Norwida w Kamieńcu Wrocławskim
- Przebudowa pomieszczeń wewnętrznych istniejącego budynku gminnego, w którym znajduje się świetlica wiejska, OSP i GBP w Nadolicach Wielkich
- Modernizacja jezdni dróg gminnych (powierzchniowe utrwalenie emulsją i grysami „patcher”) na terenie gminy Czernica
- Modernizacja toalet w Szkole Podstawowej w Chrząstawie Wielkiej w gminie Czernica– Etap II