Postępowanie zakończone 2026-06-10
Budowa budynku biurowo-socjalnego wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną oraz zagospodarowaniem terenu, zlokalizowanego przy ul. 1-go Maja 28 w Kątach Wrocławskich
Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o. o.
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00256347
- Zamawiający
- Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o. o.
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Dolnośląskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-06-10
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-05-22
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar ZGK KĄTY WROCŁAWSKIE - PRZEDMIAR INSTALACJE ELEKTRYCZNE.ath
- Przedmiar ZGK KĄTY WROCŁAWSKIE - PRZEDMIAR INSTALACJE SANITARNE.ath
- Przedmiar ZGK KĄTY WROCŁAWSKIE - Przedmiar INW INW_2025-12-03-1.ath
- SWZ 1. SWZ-IDW.pdf
- Ogłoszenie OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia nr 2 z dnia 29.05.2026r..pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia z dnia 27.05.2026r..pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia z dnia 27.05.2026r..pdf
- Inny 1. SWZ-IDW — ZMIANA NR 1.pdf
- Inny 1. SWZ-IDW — ZMIANA NR 1.pdf
- Inny 1. SWZ-IDW — ZMIANA NR 2.pdf
- Inny 2. SWZ-OPZ.pdf
- Inny 3. SWZ-UM.pdf
- Inny 4. SWZ-ZAL.docx
- Inny 5. SWZ- DK.pdf
- Inny INFORMACJA O ZMIANIE TREŚCI SWZ (IDW) NR 2.pdf
- Inny K-02 Zbrojenie trzpieni parteru.pdf
- Inny K-03 Zbrojenie belek i wieńców parteru.pdf
- Inny K-04 Zbrojenie trzpieni 1 piętra.pdf
- Inny K-05 Zbrojenie belek i wieńców 1 piętra.pdf
- Inny K-06 Zbrojenie trzpieni 2 piętra.pdf
- Inny ODPOWIEDŹ ZBIORCZA NR 1 NA PYTANIA WYKONAWCÓW.pdf
- Inny ODPOWIEDŹ ZBIORCZA NR 2 NA PYTANIA WYKONAWCÓW.pdf
- Inny ODPOWIEDŹ ZBIORCZA NR 3 NA PYTANIA WYKONAWCÓW.pdf
- Inny rew.01 - 260603 - Oznaczenia okien i drzwi.rar
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP