WygrajPrzetarg.com

Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-29

„Budowa budynku mieszkalnego wielorodzinnego komunalnego w miejscowości Święta Katarzyna wraz z zagospodarowaniem terenu, infrastrukturą techniczną i wyposażeniem”

Burmistrz Siechnic

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00421003
Zamawiający
Burmistrz Siechnic
Główny kod CPV
45000000-7 — Roboty budowlane
Miejsce wykonania robót
Święta Katarzyna, pow. wrocławski, woj. dolnośląskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
29 zł
Termin składania ofert
2026-09-29
Termin realizacji
Data publikacji
2026-09-03

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • Projekt Zał. 8 Wzór protokołu odbioru robót zanikających i ulegających zakryciu.docx
  • SWZ SWZ-35.docx
  • Wzór umowy Zał. 3 Projekt umowy__260902.pdf
  • Ogłoszenie ogłoszenie o zamówieniu-35-budowa budynku mieszkalnego w Świętej Katarzynie.pdf
  • Inny Decyzje (1).zip
  • Inny dokumentacja projektowa.zip
  • Inny SWZ-Budowa budynku mieszkalnego wielorodzinnego komunalnego w Świętej Katrzynie-podpis.pdf
  • Inny Zał.10 Wzór protokołu częściowego odbioru robót budowlano – montażowych lub elementów.doc
  • Inny Zał.11 Wzór protokołu konieczności na udzielenie zamówienia na roboty dodatkowe.docx
  • Inny Zał.12 Wzór protokołu konieczności na udzielenie zamówienia na roboty zamiennezaniechane.docx
  • Inny Zał.13 Wzór oświadczenia Podwykonawcy.docx
  • Inny Zał.14 Procedura - dokumentacja powykonawcza.docx
  • Inny Zał.15 Ochrona drzew na placu budowy.pdf
  • Inny Zał. 1. OPZ-sig.pdf
  • Inny Zał. 4 Klauzula informacyjna do umowy (1).doc
  • Inny Zał. 6 Wzór harmonogramu.xlsx
  • Inny Zał. 7 Wzór karty zatwierdzenia materiałowego_technologii wykonania robót _urządzeń.docx
  • Inny Zał. 9 Wzór świadectwa wykonania robót.xlsx
  • Inny Decyzje/1.DECYZJA 939-2024_Pozw na Bud_Sw-Katarzyna.pdf
  • Inny Decyzje/2.ZAŚWIADCZENIE 30_2025_budowa sieci wod-kan.pdf
  • Inny Decyzje/3.Decyzja Nr 30-2024_nasadzenia zastepcze.pdf
  • Inny Decyzje/4.Warunki ZGK 10_SK_2026-aktualizacja.pdf
  • Inny Decyzje/5.Warunki ZGK 15_SW_2026-aktualizacja.pdf
  • Inny Decyzje/d4b752df-8e1d-41db-9eed-4b14d0eaf7e6.jpg
  • Inny Decyzje/Decyzja Nr 417-2023 zezwalajaca na wycinke drzewa.pdf
  • Przedmiar dokumentacja projektowa/4. Przedmiary/4.1. przedmiar-roboty budowlane.pdf
  • Przedmiar dokumentacja projektowa/4. Przedmiary/4.2. przedmiar-mała architektura+zieleń.pdf
  • Przedmiar dokumentacja projektowa/4. Przedmiary/4.3. przedmiar-instalacje sanitarne zewnętrzne.pdf
  • Przedmiar dokumentacja projektowa/4. Przedmiary/4.4. przedmiar-instalace sanitarne wewnętrzna.pdf
  • Przedmiar dokumentacja projektowa/4. Przedmiary/4.5. przedmiar-roboty elektryczne zewnętrzne.pdf
  • Przedmiar dokumentacja projektowa/4. Przedmiary/4.6. przedmiar-roboty elektryczne wewnętrzne.pdf
  • Przedmiar dokumentacja projektowa/4. Przedmiary/4.7. przedmiar-drogi.pdf
  • Projekt dokumentacja projektowa/1.1.Projekt budowalny/Tom III_Zalaczniki/1 Osw Art 34 Sw.Katarzyna.pdf
  • Projekt dokumentacja projektowa/1.1.Projekt budowalny/Tom III_Zalaczniki/_Str Tyt PB_Zalaczniki Formalne Sw Katarzyna.pdf
  • Projekt dokumentacja projektowa/1.1.Projekt budowalny/Tom II_PAB/Opis/Opis PB_PA-B_Sw Katarzyna nieistotne ods uuuu.pdf
  • Projekt dokumentacja projektowa/1.1.Projekt budowalny/Tom II_PAB/Opis/Str Tyt PB_PB-A Sw Katarzyna.pdf
  • Projekt dokumentacja projektowa/1.1.Projekt budowalny/Tom I_PZT/Opis/Opis PB_PZT_Sw Katarzyna Postanowienie 10-04-2204.pdf
  • Projekt dokumentacja projektowa/1.1.Projekt budowalny/Tom I_PZT/Opis/Str Tyt PB_PZT Sw Katarzyna.pdf
  • Projekt dokumentacja projektowa/1.1.Projekt budowalny/Tom I_PZT/Rysunki/AZ-01 Projekt Zagospodar Terenu Postanowienie.pdf
  • Projekt dokumentacja projektowa/1.1.Projekt budowalny/Tom I_PZT/Rysunki/AZ-04 Naslonecznienie placu zabaw.pdf
  • Projekt dokumentacja projektowa/1.2. Załączniki formalno-prawne/Str Tyt PT-W_ZALACZNIKI_ORYGINALY_ Sw Katarzyna.doc
  • Projekt dokumentacja projektowa/1.3. Projekt sieci ks i wodociądowej oraz przyłącza/Rysunki/PZT sieci JS1.pdf
  • Projekt dokumentacja projektowa/1.6. Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego/1.IBP_Opis_ZL IV_Sw. Katarzyna.pdf
  • Projekt dokumentacja projektowa/1.7. Inwentaryzacja zieleni/Opis/Opis_INWENTARYZACJA ZIELENI.pdf
  • Projekt dokumentacja projektowa/1.7. Inwentaryzacja zieleni/Rysunki/RYS 1 INWENTARYZACJA I GOSPODARKA ZIELENI.pdf
  • Projekt dokumentacja projektowa/1.7. Inwentaryzacja zieleni/Rysunki/RYS.2 NASADZENIA ZAMIENNE,PRZESADZENIA.pdf
  • Projekt dokumentacja projektowa/2. Projekt wykonawczy/2.10. PW_instalacje elektryczne/PW_IE - Opis techniczny_SwKat.pdf
  • Projekt dokumentacja projektowa/2. Projekt wykonawczy/2.11. PW_drogi/OPIS PW_DROGI Sw Katarzyna_14.10.2025.pdf
  • Projekt dokumentacja projektowa/2. Projekt wykonawczy/2.12.PW_Docelowa organizacja ruchu/Opis_ORD_Sw Katarzyna.pdf
  • Projekt dokumentacja projektowa/2. Projekt wykonawczy/2.1.PW_tom I_PZT/Opis/PDF/Opis PW_PZT_Sw Katarzyna.pdf
  • Projekt dokumentacja projektowa/2. Projekt wykonawczy/2.1.PW_tom I_PZT/Opis PW_PZT_Sw Katarzyna.pdf
  • Projekt dokumentacja projektowa/2. Projekt wykonawczy/2.1.PW_tom I_PZT/Rysunki/AZ01.Projekt Zagospodarowania Terenu.pdf
  • Projekt dokumentacja projektowa/2. Projekt wykonawczy/2.1.PW_tom I_PZT/Rysunki/AZ02.Plac zabaw-plan sytuacyjny.pdf
  • Projekt dokumentacja projektowa/2. Projekt wykonawczy/2.2.PW_tom II_ARCHITEKTURA/Opis PW_Arch_Sw Katarzyna.pdf
  • Projekt dokumentacja projektowa/2. Projekt wykonawczy/2.4.PW_Zieleń/PW Opis PROJ ZIELENI_Sw Katarzyna.pdf
  • Projekt dokumentacja projektowa/2. Projekt wykonawczy/2.4.PW_Zieleń/RYS.Z01 PLAN SYTUACYJNY Z ZIELENIA.pdf
  • Projekt dokumentacja projektowa/2. Projekt wykonawczy/2.7.PW_instalacje sanitarne/Opis/Opis techniczny.pdf
  • Projekt dokumentacja projektowa/2. Projekt wykonawczy/2.8.PW_kanalizacja deszczowa/Opis techniczny.pdf
  • Projekt dokumentacja projektowa/2. Projekt wykonawczy/2.8.PW_kanalizacja deszczowa/PZT sieci JS1.pdf
  • Projekt dokumentacja projektowa/2. Projekt wykonawczy/2.9.PW_kanalizacja sanitarna i wodociąg/Opis/Opis techniczny.pdf
  • Projekt dokumentacja projektowa/2. Projekt wykonawczy/2.9.PW_kanalizacja sanitarna i wodociąg/Rysunki/PZT sieci JS1.pdf
  • Projekt dokumentacja projektowa/3. STWIORB/3.1.Specyfikacja Roboty Budowlane.pdf
  • Projekt dokumentacja projektowa/3. STWIORB/3.2.Specyfikacja-zieleń.pdf
  • Projekt dokumentacja projektowa/3. STWIORB/3.3.Specyfikacja-instalacje sanitarne.pdf
  • Projekt dokumentacja projektowa/3. STWIORB/3.4.Specyfikacja-instalacje elektryczne.pdf
  • Projekt dokumentacja projektowa/INWENTARYZACJA/Rysunki/PDF/RYS 1 INWENTARYZACJA I GOSPODARKA ZIELENI.pdf
  • Projekt dokumentacja projektowa/INWENTARYZACJA/Rysunki/PDF/RYS.2 NASADZENIA ZAMIENNE,PRZESADZENIA.pdf
  • STWiOR dokumentacja projektowa/3. STWIORB/3.5.Specyfikacja-drogi.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa/1.1.Projekt budowalny/Tom III_Zalaczniki/15 Warunki Przylacz_Tauron_Sw.Katarzyna.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa/1.1.Projekt budowalny/Tom III_Zalaczniki/17 Wypis z rej gr_dz1137_1140_Sw.Katarzyna.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa/1.1.Projekt budowalny/Tom III_Zalaczniki/19 Decyzja zezwalajaca na wycinke drzewa.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa/1.1.Projekt budowalny/Tom III_Zalaczniki/2 Oswiadczenie_Art.33_C.O_Sw.Katarzyna.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa/1.1.Projekt budowalny/Tom III_Zalaczniki/4 BIOZ/BIOZ_Sw Katarzyna.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa/1.1.Projekt budowalny/Tom III_Zalaczniki/4 BIOZ/Str Tyt BIOZ PB Sw.Katarzyna.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa/1.1.Projekt budowalny/Tom III_Zalaczniki/5 MPZP Sw Katarzyna UCHWALA NR XIII8207.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa/1.1.Projekt budowalny/Tom III_Zalaczniki/6 Mapa do celow projektowych_Sw.Katarzyna.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa/1.1.Projekt budowalny/Tom III_Zalaczniki/plot.log
  • Inny dokumentacja projektowa/1.1.Projekt budowalny/Tom II_PAB/Rysunki/A01 Rzut Parteru.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa/1.1.Projekt budowalny/Tom II_PAB/Rysunki/A02 Rzut I Pietra.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa/1.1.Projekt budowalny/Tom II_PAB/Rysunki/A03 Rzut II Pietra.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa/1.1.Projekt budowalny/Tom II_PAB/Rysunki/A04 Rzut Dachu.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa/1.1.Projekt budowalny/Tom II_PAB/Rysunki/A05 Przekroj AA.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa/1.1.Projekt budowalny/Tom II_PAB/Rysunki/A06 Przekroj BB.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa/1.1.Projekt budowalny/Tom II_PAB/Rysunki/A07 Warstwy Przegrod Budowlanych.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa/1.1.Projekt budowalny/Tom II_PAB/Rysunki/A08 Elewacja Wschodnia.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa/1.1.Projekt budowalny/Tom II_PAB/Rysunki/A09 Elewacja Polnocna.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa/1.1.Projekt budowalny/Tom II_PAB/Rysunki/A10 Elewacja Zachodnia.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa/1.1.Projekt budowalny/Tom II_PAB/Rysunki/A11 Elewacja Poludniowa.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa/1.1.Projekt budowalny/Tom II_PAB/Rysunki/plot.log
  • Inny dokumentacja projektowa/1.1.Projekt budowalny/Tom I_PZT/Rysunki/AZ-02Przekroje konstrukcyjne nawierzchni.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa/1.1.Projekt budowalny/Tom I_PZT/Rysunki/AZ-12A Naslonecznienie Bud B3_Postanowienie.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa/1.1.Projekt budowalny/Tom I_PZT/Rysunki/AZ-12B Naslonecznienie Bud B3_Postanowienie.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa/1.1.Projekt budowalny/Tom I_PZT/Rysunki/AZ-12C Naslonecznienie Bud B3_Postanowienie.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa/1.1.Projekt budowalny/Tom I_PZT/Rysunki/AZ-12D Naslonecznienie Bud B3_Postanowienie.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa/1.1.Projekt budowalny/Tom I_PZT/Rysunki/AZ-12E Naslonecznienie Bud B3_Postanowienie.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa/1.1.Projekt budowalny/Tom I_PZT/Rysunki/AZ-12F Naslonecznienie Bud B3_Postanowienie.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa/1.1.Projekt budowalny/Tom I_PZT/Rysunki/AZ-12G Naslonecznienie Bud B3_Postanowienie.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa/1.1.Projekt budowalny/Tom I_PZT/Rysunki/AZ-12H Naslonecznienie Bud B3_Postanowienie.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa/1.1.Projekt budowalny/Tom I_PZT/Rysunki/AZ-13 Naslonecznienie Bud B3_Postanowienie.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa/1.1.Projekt budowalny/Tom I_PZT/Rysunki/plot.log
  • Inny dokumentacja projektowa/1.2. Załączniki formalno-prawne/1.MDCP_Sw.Katarzyna/DWG/MDCP+ MPZP/Conversion.txt
  • Inny dokumentacja projektowa/1.2. Załączniki formalno-prawne/1.MDCP_Sw.Katarzyna/DWG/MDCP+ MPZP/MapaZas500_2015.lin
  • Inny dokumentacja projektowa/1.2. Załączniki formalno-prawne/1.MDCP_Sw.Katarzyna/DWG/MDCP+ MPZP/msgB.shx
  • Inny dokumentacja projektowa/1.2. Załączniki formalno-prawne/1.MDCP_Sw.Katarzyna/PDF/MDCP swieta katarzyna_klauzula.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa/1.2. Załączniki formalno-prawne/Spis_Zalaczniki Formalne PT-W_ Sw Katarzyna.doc
  • Inny dokumentacja projektowa/1.3. Projekt sieci ks i wodociądowej oraz przyłącza/Opis/Opis techniczny.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa/1.3. Projekt sieci ks i wodociądowej oraz przyłącza/Rysunki/sieci JS2.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa/1.3. Projekt sieci ks i wodociądowej oraz przyłącza/Rysunki/sieci JS3.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa/1.3. Projekt sieci ks i wodociądowej oraz przyłącza/Rysunki/sieci JS4.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa/1.3. Projekt sieci ks i wodociądowej oraz przyłącza/Rysunki/sieci JS5.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa/1.4. Dokumentacja fotograficzna/DF01 Dokumentacja fotograficzna Sytuacja.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa/1.4. Dokumentacja fotograficzna/DF02 Dokumentacja fotograficzna zdjecia.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa/1.4. Dokumentacja fotograficzna/DF03 Dokumentacja fotograficzna zdjecia.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa/1.4. Dokumentacja fotograficzna/DF04 Dokumentacja fotograficzna zdjecia.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa/1.4. Dokumentacja fotograficzna/DF05 Dokumentacja fotograficzna zdjecia.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa/1.4. Dokumentacja fotograficzna/DF06 Dokumentacja fotograficzna zdjecia.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa/1.4. Dokumentacja fotograficzna/DF07 Dokumentacja fotograficzna zdjecia.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa/1.4. Dokumentacja fotograficzna/DF08 Dokumentacja fotograficzna zdjecia.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa/1.4. Dokumentacja fotograficzna/DF09 Dokumentacja fotograficzna zdjecia.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa/1.4. Dokumentacja fotograficzna/DF10 Dokumentacja fotograficzna zdjecia.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa/1.4. Dokumentacja fotograficzna/DF11 Dokumentacja fotograficzna zdjecia.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa/1.4. Dokumentacja fotograficzna/DF12 Dokumentacja fotograficzna zdjecia.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa/1.4. Dokumentacja fotograficzna/DF13 Dokumentacja fotograficzna zdjecia.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa/1.4. Dokumentacja fotograficzna/Str Tyt PT-W_DF Sw Katarzyna.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa/1.5. Charakterystyka energetyczna/Charakterystyka_Sw.Katarzyna.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa/1.5. Charakterystyka energetyczna/Str Tyt Charakterystyka Sw Katarzyna.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa/1.6. Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego/2.IBP_Plan sytuacji_ZL IV_Sw. Katarzyna.PDF
  • Inny dokumentacja projektowa/1.6. Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego/3.IBP_Parter_ZL IV_Sw.Katarzyna.PDF
  • Inny dokumentacja projektowa/1.6. Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego/4.IBP_I pietro_ZL IV_Sw.Katarzyna.PDF
  • Inny dokumentacja projektowa/1.6. Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego/5.IBP_II pietro_ZL IV_Sw. Katarzyna.PDF
  • Inny dokumentacja projektowa/1.7. Inwentaryzacja zieleni/Opis/ZAL.3 TABELA INWENTARYZACJI I GOSPODARKI ZIELENI.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa/1.8. Opinia geotechnicza/Opinia geotechniczna i badanie podłuża gruntowego.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa/2. Projekt wykonawczy/2.12.PW_Docelowa organizacja ruchu/Rys. nr OR1_Plan_orientacyjny.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa/2. Projekt wykonawczy/2.1.PW_tom I_PZT/Rysunki/AZ03.Zabawka 1-bujak stokrotka.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa/2. Projekt wykonawczy/2.1.PW_tom I_PZT/Rysunki/AZ04.Zabawka 2- hamak gumowy stokrotka.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa/2. Projekt wykonawczy/2.1.PW_tom I_PZT/Rysunki/AZ05.Zabawka 3- zjezdzalnia.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa/2. Projekt wykonawczy/2.1.PW_tom I_PZT/Rysunki/AZ06.Zabawka 4- hustawka rownowazna.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa/2. Projekt wykonawczy/2.1.PW_tom I_PZT/Rysunki/AZ08.Systemowa wiata smietnikowa.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa/2. Projekt wykonawczy/2.1.PW_tom I_PZT/Rysunki/AZ09.Systemowy trzepak osiedlowy.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa/2. Projekt wykonawczy/2.1.PW_tom I_PZT/Rysunki/AZ10.Lawka bez oparcia.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa/2. Projekt wykonawczy/2.1.PW_tom I_PZT/Rysunki/AZ11.Lawka z oparciem.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa/2. Projekt wykonawczy/2.1.PW_tom I_PZT/Rysunki/AZ12.Kosz na smieci.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa/2. Projekt wykonawczy/2.1.PW_tom I_PZT/Rysunki/AZ13.Stojak na rowery.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa/2. Projekt wykonawczy/2.1.PW_tom I_PZT/Rysunki/AZ14.Psi pakiet.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa/2. Projekt wykonawczy/2.1.PW_tom I_PZT/Rysunki/AZ15.Systemowa suszarka na pranie.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa/2. Projekt wykonawczy/2.1.PW_tom I_PZT/Rysunki/AZ17.Rozbiorka istn.Ogrodzenia-widok.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa/2. Projekt wykonawczy/2.1.PW_tom I_PZT/Rysunki/AZ18.Rozbiorka istn.Ogrodzenia-widok 2.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa/2. Projekt wykonawczy/2.1.PW_tom I_PZT/Rysunki/PDF/AZ11.Lawka z oparciem.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa/2. Projekt wykonawczy/2.1.PW_tom I_PZT/Rysunki/PDF/AZ12.Kosz na smieci.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa/2. Projekt wykonawczy/2.1.PW_tom I_PZT/Rysunki/PDF/AZ13.Stojak na rowery.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa/2. Projekt wykonawczy/2.1.PW_tom I_PZT/Rysunki/PDF/AZ14.Psi pakiet.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa/2. Projekt wykonawczy/2.1.PW_tom I_PZT/Rysunki/PDF/AZ15.Systemowa suszarka na pranie.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa/2. Projekt wykonawczy/2.1.PW_tom I_PZT/Rysunki/PDF/plot.log
  • Inny dokumentacja projektowa/2. Projekt wykonawczy/2.2.PW_tom II_ARCHITEKTURA/Rysunki/A01.RZUT PARTERU.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa/2. Projekt wykonawczy/2.2.PW_tom II_ARCHITEKTURA/Rysunki/A02.RZUT I PIETRA.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa/2. Projekt wykonawczy/2.2.PW_tom II_ARCHITEKTURA/Rysunki/A03.RZUT I I PIETRA.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa/2. Projekt wykonawczy/2.2.PW_tom II_ARCHITEKTURA/Rysunki/A04.RZUT DACHU.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa/2. Projekt wykonawczy/2.2.PW_tom II_ARCHITEKTURA/Rysunki/A05.PRZEKROJ A-A.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa/2. Projekt wykonawczy/2.2.PW_tom II_ARCHITEKTURA/Rysunki/A06.PRZEKROJ B-B.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa/2. Projekt wykonawczy/2.2.PW_tom II_ARCHITEKTURA/Rysunki/A07.PRZEKROJ C-C SZYB WINDOWY.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa/2. Projekt wykonawczy/2.2.PW_tom II_ARCHITEKTURA/Rysunki/A09.ELEWACJA WSCHODNIA.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa/2. Projekt wykonawczy/2.2.PW_tom II_ARCHITEKTURA/Rysunki/A10.ELEWACJA POLNOCNA.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa/2. Projekt wykonawczy/2.2.PW_tom II_ARCHITEKTURA/Rysunki/A11.ELEWACJA ZACHODNIA.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa/2. Projekt wykonawczy/2.2.PW_tom II_ARCHITEKTURA/Rysunki/A12.ELEWACJA POLUDNIOWA.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa/2. Projekt wykonawczy/2.2.PW_tom II_ARCHITEKTURA/Rysunki/A17.DETAL SKRZYNKI NA LISTY.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa/2. Projekt wykonawczy/2.2.PW_tom II_ARCHITEKTURA/Rysunki/A18.ZALOZENIA DZWIGOWE RZUT.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa/2. Projekt wykonawczy/2.2.PW_tom II_ARCHITEKTURA/Rysunki/A36.DETAL OSADZENIA OKNA.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa/2. Projekt wykonawczy/2.3.PW_Projekt aranżacji/Opis/ZESTAWIENIE MEBLI Sw KATARZYNA_PW.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa/2. Projekt wykonawczy/2.3.PW_Projekt aranżacji/Rysunki/10A_LOK 16 30 RZUT.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa/2. Projekt wykonawczy/2.3.PW_Projekt aranżacji/Rysunki/10B_LOK 16 30.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa/2. Projekt wykonawczy/2.3.PW_Projekt aranżacji/Rysunki/11A_LOK 22 36 RZUT.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa/2. Projekt wykonawczy/2.3.PW_Projekt aranżacji/Rysunki/11B_LOK 22 36.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa/2. Projekt wykonawczy/2.3.PW_Projekt aranżacji/Rysunki/12A_LOK 21 35 RZUT.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa/2. Projekt wykonawczy/2.3.PW_Projekt aranżacji/Rysunki/12B_LOK 21 35.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa/2. Projekt wykonawczy/2.3.PW_Projekt aranżacji/Rysunki/13A_LOK 9 10 13 23 24 27 RZUT.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa/2. Projekt wykonawczy/2.3.PW_Projekt aranżacji/Rysunki/13B_LOK 9 10 13 23 24 27.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa/2. Projekt wykonawczy/2.3.PW_Projekt aranżacji/Rysunki/14A_ LOK 14 RZUT.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa/2. Projekt wykonawczy/2.3.PW_Projekt aranżacji/Rysunki/14B_LOK 14.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa/2. Projekt wykonawczy/2.3.PW_Projekt aranżacji/Rysunki/15A_LOK 19 RZUT.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa/2. Projekt wykonawczy/2.3.PW_Projekt aranżacji/Rysunki/15B_LOK 19.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa/2. Projekt wykonawczy/2.3.PW_Projekt aranżacji/Rysunki/16A_LOK 28 RZUT.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa/2. Projekt wykonawczy/2.3.PW_Projekt aranżacji/Rysunki/16B_LOK28.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa/2. Projekt wykonawczy/2.3.PW_Projekt aranżacji/Rysunki/17A_LOK 32 RZUT.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa/2. Projekt wykonawczy/2.3.PW_Projekt aranżacji/Rysunki/17B_LOK 32.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa/2. Projekt wykonawczy/2.3.PW_Projekt aranżacji/Rysunki/18A_LOK 33 RZUT.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa/2. Projekt wykonawczy/2.3.PW_Projekt aranżacji/Rysunki/18B_LOK 33.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa/2. Projekt wykonawczy/2.3.PW_Projekt aranżacji/Rysunki/19A_LOK 11 25 RZUT.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa/2. Projekt wykonawczy/2.3.PW_Projekt aranżacji/Rysunki/19B_LOK 11 25.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa/2. Projekt wykonawczy/2.3.PW_Projekt aranżacji/Rysunki/1A_ LOK 1NP 4NP RZUT.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa/2. Projekt wykonawczy/2.3.PW_Projekt aranżacji/Rysunki/1B_LOK 1NP 4NP.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa/2. Projekt wykonawczy/2.3.PW_Projekt aranżacji/Rysunki/20A_LOK 12 RZUT.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa/2. Projekt wykonawczy/2.3.PW_Projekt aranżacji/Rysunki/20B_LOK 12.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa/2. Projekt wykonawczy/2.3.PW_Projekt aranżacji/Rysunki/21A_LOK 18 RZUT.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa/2. Projekt wykonawczy/2.3.PW_Projekt aranżacji/Rysunki/21B_LOK 18.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa/2. Projekt wykonawczy/2.3.PW_Projekt aranżacji/Rysunki/22A_LOK 26 RZUT.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa/2. Projekt wykonawczy/2.3.PW_Projekt aranżacji/Rysunki/22B_LOK 26.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa/2. Projekt wykonawczy/2.3.PW_Projekt aranżacji/Rysunki/23_KORYTARZ PAR RZUT.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa/2. Projekt wykonawczy/2.3.PW_Projekt aranżacji/Rysunki/24_KORYTARZ PARTER.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa/2. Projekt wykonawczy/2.3.PW_Projekt aranżacji/Rysunki/25_KORYTARZ I RZUT.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa/2. Projekt wykonawczy/2.3.PW_Projekt aranżacji/Rysunki/26_KORYTARZ I.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa/2. Projekt wykonawczy/2.3.PW_Projekt aranżacji/Rysunki/27_KORYTARZ II RZUT.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa/2. Projekt wykonawczy/2.3.PW_Projekt aranżacji/Rysunki/28_KORYTARZ II.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa/2. Projekt wykonawczy/2.3.PW_Projekt aranżacji/Rysunki/2A_LOK 2NP RZUT.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa/2. Projekt wykonawczy/2.3.PW_Projekt aranżacji/Rysunki/2B_LOK 2NP.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa/2. Projekt wykonawczy/2.3.PW_Projekt aranżacji/Rysunki/3A_LOK 7NP RZUT.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa/2. Projekt wykonawczy/2.3.PW_Projekt aranżacji/Rysunki/3B_LOK 7NP.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa/2. Projekt wykonawczy/2.3.PW_Projekt aranżacji/Rysunki/4A_LOK 3 RZUT.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa/2. Projekt wykonawczy/2.3.PW_Projekt aranżacji/Rysunki/4B_LOK 3.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa/2. Projekt wykonawczy/2.3.PW_Projekt aranżacji/Rysunki/5A_LOK 5 RZUT.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa/2. Projekt wykonawczy/2.3.PW_Projekt aranżacji/Rysunki/5B_LOK 5.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa/2. Projekt wykonawczy/2.3.PW_Projekt aranżacji/Rysunki/6A_LOK 6 RZUT.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa/2. Projekt wykonawczy/2.3.PW_Projekt aranżacji/Rysunki/6B_LOK 6.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa/2. Projekt wykonawczy/2.3.PW_Projekt aranżacji/Rysunki/7A_LOK 8 RZUT.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa/2. Projekt wykonawczy/2.3.PW_Projekt aranżacji/Rysunki/7B_LOK 8.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa/2. Projekt wykonawczy/2.3.PW_Projekt aranżacji/Rysunki/8A_LOK 17 20 31 34 RZUT.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa/2. Projekt wykonawczy/2.3.PW_Projekt aranżacji/Rysunki/8B_LOK 17 20 31 34.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa/2. Projekt wykonawczy/2.3.PW_Projekt aranżacji/Rysunki/9A_LOK 15 29 RZUT.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa/2. Projekt wykonawczy/2.3.PW_Projekt aranżacji/Rysunki/9B_LOK 15 29.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa/2. Projekt wykonawczy/2.4.PW_Zieleń/RYS.Z02 RYSUNEK TECHNICZNY ZIELENI.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa/2. Projekt wykonawczy/2.4.PW_Zieleń/RYS.Z03_RYSUNEK TECHNICZNY ZIELENI Z SIATKA.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa/2. Projekt wykonawczy/2.7.PW_instalacje sanitarne/Rysunki/PDF/JS10.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa/2. Projekt wykonawczy/2.7.PW_instalacje sanitarne/Rysunki/PDF/JS11.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa/2. Projekt wykonawczy/2.7.PW_instalacje sanitarne/Rysunki/PDF/JS12.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa/2. Projekt wykonawczy/2.7.PW_instalacje sanitarne/Rysunki/PDF/JS13.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa/2. Projekt wykonawczy/2.7.PW_instalacje sanitarne/Rysunki/PDF/JS14.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa/2. Projekt wykonawczy/2.7.PW_instalacje sanitarne/Rysunki/PDF/JS15.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa/2. Projekt wykonawczy/2.7.PW_instalacje sanitarne/Rysunki/PDF/JS16.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa/2. Projekt wykonawczy/2.7.PW_instalacje sanitarne/Rysunki/PDF/JS1.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa/2. Projekt wykonawczy/2.7.PW_instalacje sanitarne/Rysunki/PDF/JS2.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa/2. Projekt wykonawczy/2.7.PW_instalacje sanitarne/Rysunki/PDF/JS3,.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa/2. Projekt wykonawczy/2.7.PW_instalacje sanitarne/Rysunki/PDF/JS4.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa/2. Projekt wykonawczy/2.7.PW_instalacje sanitarne/Rysunki/PDF/JS5.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa/2. Projekt wykonawczy/2.7.PW_instalacje sanitarne/Rysunki/PDF/JS6.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa/2. Projekt wykonawczy/2.7.PW_instalacje sanitarne/Rysunki/PDF/JS7.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa/2. Projekt wykonawczy/2.7.PW_instalacje sanitarne/Rysunki/PDF/JS8.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa/2. Projekt wykonawczy/2.7.PW_instalacje sanitarne/Rysunki/PDF/JS9.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa/2. Projekt wykonawczy/2.8.PW_kanalizacja deszczowa/sieci JS6.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa/2. Projekt wykonawczy/2.9.PW_kanalizacja sanitarna i wodociąg/Rysunki/sieci JS2.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa/2. Projekt wykonawczy/2.9.PW_kanalizacja sanitarna i wodociąg/Rysunki/sieci JS3.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa/2. Projekt wykonawczy/2.9.PW_kanalizacja sanitarna i wodociąg/Rysunki/sieci JS4.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa/2. Projekt wykonawczy/2.9.PW_kanalizacja sanitarna i wodociąg/Rysunki/sieci JS5.pdf
  • Inny dokumentacja projektowa/INWENTARYZACJA/Rysunki/DWG/PB_INWENTARYZACJA ZIELEN_AKTUALIZACJA DATY_Sw.Katarzyna.dwg

Co sprawdzić w tym postępowaniu

  • Zamawiający wymaga wadium w wysokości 29 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
  • W dokumentacji rozpoznaliśmy: projekt, SWZ, wzór umowy, ogłoszenie, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, STWiOR.
  • Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
  • Do terminu składania ofert zostało 25 dni.

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP