Postępowanie zakończone 2026-07-23
Budowa ciągów komunikacyjnych i miejsc postojowych w ramach projektu zagospodarowania terenu wokół zamku Lubno
Gmina Czarny Bór
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00327410
- Zamawiający
- Gmina Czarny Bór
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Dolnośląskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-23
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-07
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- STWiOR 397_STWIOR.pdf
- SWZ Specyfikacja warunków zamówienia.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu 07.07.2026r..pdf
- Inny DOKUMENTACJA.zip
- Inny Załaczniki nr 1-11.7z
- Przedmiar PRZEDMIAR/Lubno-B-przedm-v-1.pdf
- Projekt PB/397_PB_0002_PRZEKROJE KONSTRUKCYJNE.pdf
- Projekt PB/397_PB_opis.pdf
- Projekt PROJEKT WYKONAWCZY/397_OPIS PW.pdf
- Projekt PROJEKT WYKONAWCZY/397_PW_0001_PZT.pdf
- Projekt PROJEKT WYKONAWCZY/397_PW_0002_PRZEKROJE KONSTRUKCYJNE.pdf
- Projekt PROJEKT WYKONAWCZY/397_PW_0003_PRZEKROJE KONSTRUKCYJNE.pdf
- Inny Decyzja PB.pdf
- Inny DOKUMENTY/01_MAPA_DCP/397_MDCP.pdf
- Inny DOKUMENTY/01_MAPA_DCP/.DS_Store
- Inny DOKUMENTY/01_MAPA_DCP/DWG/ramka.jpg
- Inny DOKUMENTY/01_MAPA_DCP/DWG/zamkowa-parking.dwg
- Inny DOKUMENTY/01_MAPA_DCP/DWG/zamkowa-parking_szary.dwg
- Inny DOKUMENTY/02_OPINIA GEOTECHNICZNA/397_OPINIA GEOTECHNICZA Czarny Bór Zamkowa dz nr 215 3 4 i 6.pdf
- Inny DOKUMENTY/03_UZGODNIENIE ZJAZDU/397_DECYZJA_ZJAZD1.jpg
- Inny DOKUMENTY/03_UZGODNIENIE ZJAZDU/397_DECYZJA_ZJAZD2.jpg
- Inny DOKUMENTY/03_UZGODNIENIE ZJAZDU/397_DECYZJA_ZJAZD3.jpg
- Inny DOKUMENTY/03_UZGODNIENIE ZJAZDU/397_DECYZJA_ZJAZD4.jpg
- Inny DOKUMENTY/03_UZGODNIENIE ZJAZDU/Thumbs.db
- Inny DOKUMENTY/04_DECYZJA ODROLNIENIE/397_Odrolnienie.pdf
- Inny DOKUMENTY/05_ZGODA NA WYCINKE/397_PB_NASADZENIA.pdf
- Inny DOKUMENTY/05_ZGODA NA WYCINKE/397_WYCINKA ANEKS DO DECYZJI.pdf
- Inny DOKUMENTY/05_ZGODA NA WYCINKE/397_WYCINKA DECYZJA PIERWOTNA.pdf
- Inny DOKUMENTY/.DS_Store
- Inny PB/397_PB_0001_PZT.pdf
- Inny PB/.DS_Store
- Inny PROJEKT WYKONAWCZY/.DS_Store
- Inny PRZEDMIAR/.DS_Store
- Wzór umowy Załacznik nr 11-Postanowienia umowy.pdf
- Inny Załączniki nr 1.docx
- Inny Załączniki nr 2.docx
- Inny Załączniki nr 6.docx
- Inny Załącznik nr 10.docx
- Inny Załącznik nr 3.docx
- Inny Załącznik nr 4.docx
- Inny Załącznik nr 5.docx
- Inny Załącznik nr 7.docx
- Inny Załącznik nr 8.docx
- Inny Załącznik nr 9.docx
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Gmina Czarny Bór
- Odbudowa mostów na terenie Gminy Czarny Bór- 2 części
- Zaprojektowanie i budowa instalacji fotowoltaicznej na terenie Gminy Czarny Bór – 3 części
- Termomodernizacja budynku mieszkalnego wielorodzinnego położonego przy ul. Wesołej 1 w Czarnym Borze
- Przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych na działce nr 52 w Borównie
- Kompleksowa termomodernizacja budynku Świetlicy w Jaczkowie