Postępowanie zakończone 2026-06-18
Budowa drogi wewnętrznej wraz z parkingiem i infrastrukturą towarzyszącą, realizowana w ramach zadania inwestycyjnego: „Rozbudowa ulicy Akacjowej w Kostomłotach”.
Gmina Kostomłoty
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00275971
- Zamawiający
- Gmina Kostomłoty
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Dolnośląskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-06-18
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-03
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar I pytania i odpowiedzi.pdf
- Przedmiar Przedmiary.zip
- SWZ SWZ 03.06.2026 r.pdf
- Wzór umowy Załącznik nr 4 do SWZ - Projektowane Postanowienia Umowy.pdf
- Formularz Załącznik nr 1 do SWZ - Formularz ofertowy.doc
- Ogłoszenie II Ogłoszenie o zmianie.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zmianie.pdf
- Inny Informacja o kwocie przeznaczonej na sfinansowanie.pdf
- Inny Informacja z otwarcia ofert.pdf
- Inny I zmiana SWZ, przedłużenie terminów.pdf
- Inny I zmiana SWZ, przedłużenie terminów.pdf
- Inny Załącznik nr 10 do SWZ - Wykaz osób.doc
- Inny Załącznik nr 2 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia.zip
- Inny Załącznik nr 3 do SWZ - Oświadczenie Wykonawcy o niepodleganiu wykluczeniu i spełnianiu.docx
- Inny Załącznik nr 5 do SWZ - Oświadczenie o braku przynależności do gk.docx
- Inny Załącznik nr 6 do SWZ - Wykaz robót.docx
- Inny Załącznik nr 7 do SWZ - Zobowiązanie PUZ.docx
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ - Oświadczenie PUZ o niepodleganiu wykluczeniu i spełnianiu.docx
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ - Oświadczenie art. 117 ust. 4 Pzp.docx
- Przedmiar Przedmiary/PR KD Akacjowa Kostomłoty 2026-05-25.pdf
- Przedmiar Przedmiary/PR (parking i boczna ul. Akacjowej) etap 1.pdf
- Przedmiar Przedmiary/PR (ul. Akacjowa) - etap 2.pdf
- Projekt Załącznik nr 2 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia/1 PB Parking/PB - PARKING (UL. AKACJOWA KOSTOMŁOTY) v3 kor.pdf
- Projekt Załącznik nr 2 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia/2 DRiT Parking/PW-PT - PARKING (UL. AKACJOWA KOSTOMŁOTY) v1.pdf
- Projekt Załącznik nr 2 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia/2 DRiT Parking/SAN/Opis/PT-IS-opis.pdf
- Projekt Załącznik nr 2 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia/6 Załączniki (uzgodnienia, opinie, zgłoszenia)/Decyzja ZRID/ZRiD_UAB_6740_859_2026_Decyzja_nr_263_2026_z_dnia_05_05_2026_r_podpisane.pdf
- Projekt Załącznik nr 2 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia/6 Załączniki (uzgodnienia, opinie, zgłoszenia)/Pozwolenie na budowę - parking/UAB.6740.58.2026_194_podpisane.pdf
- STWiOR Załącznik nr 2 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia/4 KS, PR i STWIOR/STWiOR/STWiOR - ul. Akacjowa i parking.pdf
- Inny Załącznik nr 2 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia/1 PB Parking/PB rys. KD1.pdf
- Inny Załącznik nr 2 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia/1 PB Parking/PB rys. KD2.pdf
- Inny Załącznik nr 2 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia/1 PB Parking/PB rys. PZT1.pdf
- Inny Załącznik nr 2 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia/2 DRiT Parking/PT rys. KD1.pdf
- Inny Załącznik nr 2 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia/2 DRiT Parking/PT rys. KD2.pdf
- Inny Załącznik nr 2 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia/2 DRiT Parking/PT rys. PP1.pdf
- Inny Załącznik nr 2 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia/2 DRiT Parking/PT rys. PP2.pdf
- Inny Załącznik nr 2 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia/2 DRiT Parking/PT rys. PZT1.pdf
- Inny Załącznik nr 2 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia/2 DRiT Parking/SAN/Rysunki/IS_01-PZT.pdf
- Inny Załącznik nr 2 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia/2 DRiT Parking/SAN/Rysunki/IS_02-profil_kanalizacji_deszczowej_w_ul_Akacjowej.pdf
- Inny Załącznik nr 2 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia/2 DRiT Parking/SAN/Rysunki/IS_03-profil_kanalizacji_deszczowej_Sd4-Sd10_Sd6_Sd11.pdf
- Inny Załącznik nr 2 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia/2 DRiT Parking/SAN/Rysunki/IS_04-schemat_studni_betonowej.pdf
- Inny Załącznik nr 2 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia/2 DRiT Parking/SAN/Rysunki/IS_05-schemat_wpustu_drogowego.pdf
- Inny Załącznik nr 2 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia/2 DRiT Parking/SAN/Rysunki/IS_06-zabezpieczenie_wykopow.pdf
- Inny Załącznik nr 2 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia/2 DRiT Parking/SAN/Rysunki/IS_07-podwieszenie_rurociagow_i_kabli.pdf
- Inny Załącznik nr 2 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia/3 ORD Parking/PW rys. ORD1.pdf
- Inny Załącznik nr 2 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia/5 Geologia/Opinia geotechniczna ul. Akacjowa Kostomłoty.pdf
- Inny Załącznik nr 2 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia/5 Geologia/zał. 1.pdf
- Inny Załącznik nr 2 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia/5 Geologia/zał. 2.pdf
- Inny Załącznik nr 2 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia/5 Geologia/zał. 3.pdf
- Inny Załącznik nr 2 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia/5 Geologia/zał. 4.pdf
- Inny Załącznik nr 2 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia/5 Geologia/zał. 5.1.pdf
- Inny Załącznik nr 2 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia/5 Geologia/zał. 5.2.pdf
- Inny Załącznik nr 2 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia/5 Geologia/zał. 6.1.pdf
- Inny Załącznik nr 2 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia/5 Geologia/zał. 6.2.pdf
- Inny Załącznik nr 2 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia/5 Geologia/zał. 7.1.pdf
- Inny Załącznik nr 2 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia/5 Geologia/zał. 7.2.pdf
- Inny Załącznik nr 2 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia/6 Załączniki (uzgodnienia, opinie, zgłoszenia)/Opinie wg Specustawy/DWKZ/Kostomłoty,_akacjowa_ulica_przebudowa,_specustawa.PDF
- Inny Załącznik nr 2 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia/6 Załączniki (uzgodnienia, opinie, zgłoszenia)/Opinie wg Specustawy/Gmina Kostomłoty/20260309082339127.pdf
- Inny Załącznik nr 2 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia/6 Załączniki (uzgodnienia, opinie, zgłoszenia)/Opinie wg Specustawy/Powiat Średzki/CCF20250611_00000.jpg
- Inny Załącznik nr 2 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia/6 Załączniki (uzgodnienia, opinie, zgłoszenia)/Opinie wg Specustawy/Wody Polskie/082_2025_EPUAP_ przebud ul Akacjowej w m Kostomloty.pdf
- Inny Załącznik nr 2 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia/6 Załączniki (uzgodnienia, opinie, zgłoszenia)/Opinie wg Specustawy/Zarząd Wojwództwa Dolnośląskiego/Instytut Rozwoju Terytorialnego/p_Kostomłoty 550 68 2025 rb AW.pdf
- Inny Załącznik nr 2 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia/6 Załączniki (uzgodnienia, opinie, zgłoszenia)/Uzg. ZUDP/kanalizacja i oświetlenie/GKK.6630.128.2025.P.pdf
- Inny Załącznik nr 2 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia/6 Załączniki (uzgodnienia, opinie, zgłoszenia)/Uzg. ZUDP/kanalizacja i oświetlenie/odpis protokołu z narady koordynacyjnej - 128.2025.BES.pdf
- Inny Załącznik nr 2 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia/6 Załączniki (uzgodnienia, opinie, zgłoszenia)/Uzg. ZUDP/kanał technologiczny/GKK.6630.23.2026.P.pdf
- Inny Załącznik nr 2 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia/6 Załączniki (uzgodnienia, opinie, zgłoszenia)/Uzg. ZUDP/kanał technologiczny/odpis protokołu z narady koordynacyjnej - 23.2026.BES.pdf
- Inny Załącznik nr 2 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia/6 Załączniki (uzgodnienia, opinie, zgłoszenia)/Warunki i zgoda na wpięcie do KD/20250728110129452.pdf
- Inny Załącznik nr 2 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia/6 Załączniki (uzgodnienia, opinie, zgłoszenia)/zatwierdzone ORD/20260417094909752.pdf
- Inny Załącznik nr 2 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia/6 Załączniki (uzgodnienia, opinie, zgłoszenia)/zatwierdzone ORD/20260507142755.pdf
- Inny Załącznik nr 2 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia/6 Załączniki (uzgodnienia, opinie, zgłoszenia)/zatwierdzone ORD/opinia KPP.pdf
- Inny Załącznik nr 2 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia/OPZ (1).pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP