Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-09
„Budowa oświetlenia na terenie Gminy Kłodzko 2026”
Gmina Kłodzko
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00406594
- Zamawiający
- Gmina Kłodzko
- Główny kod CPV
- 45316110-9 — Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
- Miejsce wykonania robót
- Kłodzko, pow. kłodzki, woj. dolnośląskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 4 000 zł
- Termin składania ofert
- 2026-09-09
- Termin realizacji
- 2 miesiące od daty zawarcia umowy
- Data publikacji
- 2026-08-25
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ.pdf
- Wzór umowy Załącznik nr 9 - Projektowane postanowienia umowy.pdf
- Formularz Załącznik nr 1 - Formularz oferty.docx
- Ogłoszenie OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU.pdf
- Inny Załącznik nr 2 - Oświadczenie wstępne.docx
- Inny Załącznik nr 3 - Doświadczenie wykonawcy.docx
- Inny Załącznik nr 4 - Wykaz osób.docx
- Inny Załącznik nr 5 - Zobowiazanie podmiotu udostępniajacego zasoby.docx
- Inny Załącznik nr 6 - Oświadczenie wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie.docx
- Inny Załącznik nr 7 - Oświadczenie o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu wstępnym.docx
- Inny Załącznik nr 8 - Dokumentacja projektowa.zip
- Inny Załącznik nr 8 - Opis przedmiotu zamówienia.pdf
- Projekt Dokumentacja projektowa/Boguszyn/08_12_Boguszyn_285_Przebudowa oświetlenia PB.pdf
- Projekt Dokumentacja projektowa/Boguszyn/08_12_Boguszyn_285_ST-Budowa.pdf
- Projekt Dokumentacja projektowa/Boguszyn/08_12_Boguszyn_285_ST-Przebudowa.pdf
- Projekt Dokumentacja projektowa/Boguszyn/08_2022_Boguszyn_285- Budowa oświetlenia-PB.pdf
- Projekt Dokumentacja projektowa/Jaszkowa Dolna/Jaszkowa-D_504-2_506_PB-PZT .pdf
- Projekt Dokumentacja projektowa/Jaszkowa Górna/Mapa.pdf
- Projekt Dokumentacja projektowa/Jaszkowa Górna/Projekt.pdf
- Projekt Dokumentacja projektowa/Jaszkówka/Projekt.pdf
- Projekt Dokumentacja projektowa/Korytow/02-11_2023_Korytów_64_65_Osw_PVW_PB.pdf
- Projekt Dokumentacja projektowa/Korytow/02-11-2023_Korytów_64_65_Osw_PVW_ST.pdf
- Projekt Dokumentacja projektowa/Krosnowice/03-1-2025_Krosnowice_1546-1_ST.pdf
- Projekt Dokumentacja projektowa/Krosnowice/Krosnowice_1546-1_PB-PZT.pdf
- Projekt Dokumentacja projektowa/Łączna/05-12-2022_Łączna_280_Osw_PVW_ST.pdf
- Projekt Dokumentacja projektowa/Łączna/05-12-2022_Łączna_Osw_PVW_PB.pdf
- Projekt Dokumentacja projektowa/Ołdrzychowice Kłodzkie/05-1-2025_Ołdrzychowice Kłodzkie_644_ST.pdf
- Projekt Dokumentacja projektowa/Ołdrzychowice Kłodzkie/Projekt.pdf
- Projekt Dokumentacja projektowa/Roszyce/03_cz2_Roszyce_128-1_124_PB.pdf
- Projekt Dokumentacja projektowa/Roszyce/03_cz2_Roszyce_128-1_124_ST.pdf
- Projekt Dokumentacja projektowa/Stary Wielisław/05_11_Stary Wielisław_450_472_ST.pdf
- Projekt Dokumentacja projektowa/Stary Wielisław/05_11_St-Wielisław_450_472_PB.pdf
- Projekt Dokumentacja projektowa/Szalejów Górny/02_11-2024_Szalejów-G-770_ST.pdf
- Projekt Dokumentacja projektowa/Szalejów Górny/02-11-2024_Szalejów Górny_770_PB.pdf
- Projekt Dokumentacja projektowa/Wojbórz/05_cz2_Wojbórz_248-3_235_251_PB.pdf
- Projekt Dokumentacja projektowa/Wojbórz/05_cz2_Wojbórz_248-3_235_251_ST.pdf
- STWiOR Dokumentacja projektowa/Jaszkowa Dolna/STWIOR.pdf
- STWiOR Dokumentacja projektowa/Jaszkowa Górna/STWIOR.pdf
- STWiOR Dokumentacja projektowa/Jaszkówka/STWiOR.pdf
- STWiOR Dokumentacja projektowa/Mikowice/STWiOR.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/Jaszkówka/Mapa.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/Korytow/Isniejący lampy solarno - wiatrowe.jpeg
- Inny Dokumentacja projektowa/Korytow/Thumbs.db
- Inny Dokumentacja projektowa/Mikowice/mapa.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/Mikowice/Projekt.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/Ołdrzychowice Kłodzkie/mapa.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 4 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: przedmiar.
- Do terminu składania ofert zostało 6 dni.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP