Postępowanie zakończone 2026-08-18
Budowa oświetlenia na ul. Jerzmanowskiej we Wrocławiu na odcinku od nr 57 do pętli Jerzmanowo z doświetleniem przejść dla pieszych wraz z opracowaniem dokumentacji projektowej
Zarząd Dróg i Utrzymania Miasta we Wrocławiu
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00369374
- Zamawiający
- Zarząd Dróg i Utrzymania Miasta we Wrocławiu
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Wrocław, pow. Wrocław, woj. dolnośląskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 5 000 zł
- Termin składania ofert
- 2026-08-18
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-30
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Projekt 2026.07.24_PFU_Jerzmanowska.pdf
- SWZ SWZ podp.pdf
- Wzór umowy Projektowane postanowienia umowy.pdf
- Formularz Formularz oferty z załącznikami.doc
- Ogłoszenie ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny WZOR GWARANCJI.pdf
- Inny Wzor_uzgodnienia.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 5 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: projekt, SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: przedmiar, STWiOR.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Zarząd Dróg i Utrzymania Miasta we Wrocławiu
- Wykonanie oświetlenia alejki przy ul. Dembowskiego we Wrocławiu, pomiędzy ul. Mielczarskiego a ul. Spółdzielczą wraz z opracowaniem dokumentacji projektowej
- Remont fragmentu nawierzchni jezdni i chodnika w ul. Kopernika od strony al. Kochanowskiego we Wrocławiu.
- Wykonanie oświetlenia łącznika ul. Buforowej we Wrocławiu pomiędzy Rondem Wolnej Ukrainy a linią kolejową wraz z opracowaniem dokumentacji projektowej
- Organizacja ruchu zastępczego na potrzeby święta Wszystkich Świętych we Wrocławiu Z PODZIAŁEM NA ZADANIA
- Utrzymanie czystości na drogowych obiektach inżynierskich przez bieżące usuwanie graffiti oraz innych zanieczyszczeń na terenie Wrocławia