WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-08-26

Budowa oświetlenia ulicznego w ramach zadania pn: „Oświetlenie drogowe oraz przejść dla pieszych na terenie Gminy Brzeg Dolny”

Gmina Brzeg Dolny

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00386523
Zamawiający
Gmina Brzeg Dolny
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Brzeg Dolny, pow. wołowski, woj. dolnośląskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
4 200 zł
Termin składania ofert
2026-08-26
Termin realizacji
2026-12-18
Data publikacji
2026-08-11

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • STWiOR STWiOR Brzeg Dolny.pdf
  • SWZ Specyfikacja Warunków Zamówienia.pdf
  • Wzór umowy Załącznik nr 3 projekt umowy.pdf
  • Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
  • Inny Załączniki do OPZ.zip
  • Inny Zal_nr_1_2_2a_do_SWZ_edycja.doc
  • Przedmiar Godzięcin II/PR Godzięcin II.pdf
  • Przedmiar Godzięcin I/PR Godzięcin.pdf
  • Przedmiar Grodzanów/PR Grodzanów.pdf
  • Przedmiar Naborów II/PR Naborów II.pdf
  • Przedmiar Naborów I/PR Naborów I.pdf
  • Przedmiar Pogalewo Małe II/PR Pogalewo Małe II.pdf
  • Przedmiar Pogalewo Małe I/PR Pogalewo Małe I.pdf
  • Przedmiar Pogalewo Wielkie II/PR Pogalewo Wielkie II.pdf
  • Przedmiar Pogalewo Wielkie I/PR Pogalewo Wielkie I.pdf
  • Przedmiar Pogalewo Wielkie IV/PR Pogalewo Wielkie IV.pdf
  • Przedmiar Radecz/PR Radecz.pdf
  • Projekt Godzięcin II/PT Godzięcin II.pdf
  • Projekt Godzięcin I/PT - Godzięcin.pdf
  • Projekt Grodzanów/PAB_Grodzanów_2026_02_23.pdf
  • Projekt Grodzanów/PT Grodzanów.pdf
  • Projekt Grodzanów/PZT_Grodzanów_2026.02.23.pdf
  • Projekt Naborów II/PT Naborów II.pdf
  • Projekt Naborów I/PAB_Naborów I_2026_02_23.pdf
  • Projekt Naborów I/PT - Naborów I.pdf
  • Projekt Naborów I/PZT_Naborów I_2026.02.23.pdf
  • Projekt Pogalewo Małe II/PAB_Pogalewo Małe II.pdf
  • Projekt Pogalewo Małe II/PT - Pogalewo Małe II.pdf
  • Projekt Pogalewo Małe II/PZT_Pogalewo Małe II_2026.02.23.pdf
  • Projekt Pogalewo Małe I/PT Pogalewo Małe I.pdf
  • Projekt Pogalewo Wielkie II/PT Pogalewo Wielkie II.pdf
  • Projekt Pogalewo Wielkie I/PT Pogalewo Wielkie I.pdf
  • Projekt Pogalewo Wielkie IV/PAB_Pogalewo Wielkie IV_2026_02_23.pdf
  • Projekt Pogalewo Wielkie IV/PT Pogalewo Wielkie IV.pdf
  • Projekt Pogalewo Wielkie IV/PZT_Pogalewo Wielkie IV_2026.02.23.pdf
  • Projekt Radecz/PT Radecz.pdf
  • STWiOR Grodzanów/STWiOR Brzeg Dolny.pdf
  • STWiOR Pogalewo Wielkie IV/STWiOR Brzeg Dolny.pdf
  • Inny Grodzanów/zas_287_26_Gmina_BrzegDolny_Staniek.pdf
  • Inny Grodzanów/ZL_Grodzanów_2026.02.23.pdf
  • Inny Naborów I/zas_288_26_Gmina_BrzegDolny_Staniek.pdf
  • Inny Naborów I/ZL_Naborów I_2026.02.23.pdf
  • Inny Pogalewo Małe II/ZL_Pogalewo Małe II_2026.02.23.pdf
  • Inny Pogalewo Wielkie IV/zas_165_26_POGALEWO WIELKIE IV.pdf
  • Inny Pogalewo Wielkie IV/ZL_Pogalewo Wielkie IV_2026.02.23.pdf

Co sprawdzić w tym postępowaniu

  • Zamawiający wymaga wadium w wysokości 4 200 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
  • W dokumentacji rozpoznaliśmy: STWiOR, SWZ, wzór umowy, ogłoszenie, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, STWiOR, STWiOR.
  • Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
  • Termin realizacji zamówienia przypada na 2026-12-18.

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP

Inne postępowania: Gmina Brzeg Dolny