Postępowanie zakończone 2026-07-09
„Budowa Park & Ride wraz ze startem ścieżki rowerowej w Orzeszkowie i Małowicach”
Gmina Wińsko
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00305708
- Zamawiający
- Gmina Wińsko
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Dolnośląskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-09
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-24
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- STWiOR Załącznik nr 10 do SWZ - STWiORB.zip
- SWZ Specyfikacja Warunków Zamówienia.pdf
- Formularz Załącznik nr 1 do SWZ - Formularz oferty.doc
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Załącznik nr 2 do SWZ - Oświadczenie, o którym mowa w art. 125 p.z.p..doc
- Inny Załącznik nr 3 do SWZ - Oświadczenie art. 117 ust. 4.doc
- Inny Załącznik nr 4 do SWZ - Zobowiązanie podmiotu trzeciego.doc
- Inny Załącznik nr 5 do SWZ - Oświadczenie gr kapitał.doc
- Inny Załącznik nr 6 do SWZ - Wzór wykazu osób.doc
- Inny Załącznik nr 7 do SWZ - Wykaz robót budowlanych.docx
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ - dokumentacja projektowa.zip
- Projekt Załącznik nr 9 do SWZ - dokumentacja projektowa/Małowice/06. Małowice_P&R__PT_final_sign.pdf
- Projekt Załącznik nr 9 do SWZ - dokumentacja projektowa/Małowice/07. Małowice_P&R_PZT_WLZ_punktu ładowania.pdf
- Projekt Załącznik nr 9 do SWZ - dokumentacja projektowa/Orzeszków/02. Orzeszków_P&R_PNB_załącznik do dezyzji_Projekt_pzt_pab_zl.pdf
- Projekt Załącznik nr 9 do SWZ - dokumentacja projektowa/Orzeszków/05. Orzeszków_P&R_PT_DR_final_sign.pdf
- Projekt Załącznik nr 9 do SWZ - dokumentacja projektowa/Orzeszków/06. Orzeszków_P&R_PT_IE_final_sign.pdf
- Projekt Załącznik nr 9 do SWZ - dokumentacja projektowa/Orzeszków/07. Orzeszków_P&R_PROJEKT ZJAZDU_final_sign.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ - dokumentacja projektowa/Małowice/01. Małowice_P&R_PNB.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ - dokumentacja projektowa/Małowice/02. 2026.03.26_Małowice_P&R_PNB.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ - dokumentacja projektowa/Małowice/02. 2026.04.21_Małowice_P&R_PNB_zaśw_ostateczność.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ - dokumentacja projektowa/Małowice/02. Małowice_P&R_PZT_PB_2025.10.21_zał do PNB_skan_kpl.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ - dokumentacja projektowa/Małowice/03. Małowice_P&R_PKP_uzgodnienie_full_PZT.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ - dokumentacja projektowa/Małowice/04. Małowice_P&R__Zgoda na odstępstwo_Starostwo_PKP_dec-100-26_WUA.1431.16.2026.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ - dokumentacja projektowa/Małowice/05. Malowice_P&R_Dec. archeolog._3142-2025_kpl_sprost.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ - dokumentacja projektowa/Orzeszków/01. Orzeszków_P&R_PNB_dec_163_26.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ - dokumentacja projektowa/Orzeszków/02Z01. Orzeszków_P&R_Decyzja o zgodzie na odstępstwo_Starostwo_dec. 202-26.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ - dokumentacja projektowa/Orzeszków/02Z02. Orzeszków_P&R_Uzgodnienie_PKP_IZ14IN.2133.178.2.2026.KS.1.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ - dokumentacja projektowa/Orzeszków/02Z03. Orzeszków_P&R_dec. archeol. 3752.2025.pdf
- STWiOR Załącznik nr 10 do SWZ - STWiORB/Małowice_P&R_SST_sign.pdf
- STWiOR Załącznik nr 10 do SWZ - STWiORB/STWiOR Orzeszków_P&R_S.L.v2_sig.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP