Postępowanie zakończone 2026-08-27
Budowa remizy OSP Roztoki wraz z infrastrukturą techniczną i wyposażeniem
URZĄD MIASTA I GMINY W MIĘDZYLESIU
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00389227
- Zamawiający
- URZĄD MIASTA I GMINY W MIĘDZYLESIU
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Roztoki, pow. kłodzki, woj. dolnośląskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 45 000 zł
- Termin składania ofert
- 2026-08-27
- Termin realizacji
- 11 miesięcy od dnia zawarcia Umowy
- Data publikacji
- 2026-08-12
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar Załącznik nr 16 - Przedmiar.pdf
- Projekt Załącznik nr 10 - Projekt architektoniczno-budowlany.pdf
- Projekt Załącznik nr 11 - Projekt techniczny.pdf
- Projekt Załącznik nr 1 - OPZ.docx
- Projekt Załącznik nr 9a - Projekt zagospodarowania działki.pdf
- Projekt Załącznik nr 9b - Projekt zagospodarowania działki - mapa.pdf
- STWiOR Załącznik nr 12 - STWiORB Roboty budowlane.pdf
- STWiOR Załącznik nr 13 - STWiORB - instalacje sanitarne.pdf
- STWiOR Załącznik nr 14 - STWiORB - instalacja elektryczna.pdf
- STWiOR Załącznik nr 15 - STWiORB - wykaz_zmian_i_uzupełnień.pdf
- SWZ SWZ z dnia 12.08.2026.pdf
- Wzór umowy Załącznik nr 17 - Umowa o przyłączenie do sieci dystrybucji.pdf
- Wzór umowy Załącznik nr 8 - wzór umowy.docx
- Formularz Załącznik nr 2 - Formularz ofertowy.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Załącznik nr 18 - Decyzja Starostwa Powiatowego.pdf
- Inny Załącznik nr 3 - oświadczenie o spełnieniu warunków oraz braku podstaw do wykluczenia.docx
- Inny Załącznik nr 4 -Wykaz robót budowlanych.docx
- Inny Załącznik nr 5 -Wykaz osób.docx
- Inny Załącznik nr 6 -ozbowiązanie podmiotu trzeciego.docx
- Inny Załącznik nr 7 - oświadczenie grupa kapitałowa.docx
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 45 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, SWZ, wzór umowy, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: URZĄD MIASTA I GMINY W MIĘDZYLESIU
- Odbudowa kładki dla pieszych na drodze nr 119960D w km 0+000 w Domaszkowie
- „Odbudowa mostu na drodze na dz. nr 370/1, nr 83, nr 46 w km 0+000 w Różance” w systemie „zaprojektuj i wybuduj”
- Termomodernizacja budynków użyteczności publicznej w Gminie Międzylesie w systemie „zaprojektuj i wybuduj”
- Odbudowa kładki pieszo-jezdnej na drodze na dz. nr 49/2, nr 704/15, nr 42 w km. 0+170 w Długopolu Górnym
- Budowa oświetlenia drogowego wzdłuż drogi powiatowej