Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-16
Budowa Świetlicy Wiejskiej w Brzezinkach na obszarze Lokalnej Grupy Działania Dobra Widawa
GMINA JELCZ-LASKOWICE
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00411628
- Zamawiający
- GMINA JELCZ-LASKOWICE
- Główny kod CPV
- 45215222-9 — Roboty budowlane w zakresie ośrodków społecz-
- Miejsce wykonania robót
- Brzezinki, pow. oławski, woj. dolnośląskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 12 000 zł
- Termin składania ofert
- 2026-09-16
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-28
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ.pdf
- Wzór umowy Załącznik nr 8 do SWZ - wzór umowy.pdf
- Ogłoszenie ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Załączniki edytowalne do SWZ.zip
- Inny Załącznik nr 12 do SWZ - OPZ.zip
- Projekt Załącznik nr 12 do SWZ - OPZ/Projekt techniczny.pdf
- Projekt Załącznik nr 12 do SWZ - OPZ/STWIOR_BRZEZINKI/STWIOR_IE/SPECYFIKACJA TECHNICZNA PRZEBUDOWY.pdf
- STWiOR Załącznik nr 12 do SWZ - OPZ/STWIOR_BRZEZINKI/BUDOWLANKA/STWIOR -Brzezinki -11 2025.pdf
- STWiOR Załącznik nr 12 do SWZ - OPZ/STWIOR_BRZEZINKI/STWIOR_IS/SST Inst (1).pdf
- Inny Załącznik nr 12 do SWZ - OPZ/Decyzja 19-2026 pozwolenie na budowę - ostateczna.pdf
- Inny Załącznik nr 12 do SWZ - OPZ/Decyzja_nr_19_2026_zmieniajaca.pdf
- Inny Załącznik nr 12 do SWZ - OPZ/Decyzja_nr_772_2020_pozwolenie.pdf
- Inny Załącznik nr 12 do SWZ - OPZ/Projekt _zagospodarowania_terenu_wraz_z_projektem_AB..pdf
- Formularz Załącznik Nr 1 do SWZ Formularz ofertowy.docx
- Inny Załącznik Nr 10 do SWZ-Wykaz_rownowaznosci.docx
- Inny Załącznik Nr 11 do SWZ.docx
- Inny Załącznik Nr 2A do SWZ.docx
- Inny Załącznik Nr 2 do SWZ.docx
- Inny Załącznik Nr 3 A do SWZ.docx
- Inny Załącznik Nr 3 B do SWZ.docx
- Inny Załącznik Nr 3 do SWZ.docx
- Inny Załącznik Nr 4 do SWZ.docx
- Inny Załącznik Nr 6 do SWZ.docx
- Inny Załącznik Nr 7 do SWZ.docx
- Inny Załącznik Nr 9 do SWZ.docx
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 12 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, wzór umowy, ogłoszenie, projekt, projekt, STWiOR, STWiOR, formularz oferty.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: przedmiar.
- Do terminu składania ofert zostało 13 dni.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: GMINA JELCZ-LASKOWICE
- "Budowa, przebudowa i modernizacja budowli ochronnych oraz miejsc doraźnego schronienia – Miasto i Gmina Jelcz-Laskowice” w podziale na dwa zadania
- Przebudowa i modernizacja boisk sportowych na terenie Miasta i Gminy Jelcz-Laskowice
- Przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Kopalina, działka nr ew .: 336 AM-1 obręb Kopalina, Gmina Jelcz-Laskowice - ETAP I
- „Budowa, przebudowa i modernizacja budowli ochronnych oraz miejsc doraźnego schronienia – Miasto i Gmina Jelcz-Laskowice” w podziale na dwa zadania
- Wykonanie kompleksowej adaptacji wielobranżowej dok. projektowej gotowego projektu dla zadania pn. „Budowa dwóch budynków wielorodzinnych na działce nr 1/37, AM-1, obręb Jelcz, gm. Jelcz-Laskowice