Postępowanie zakończone 2026-08-17
Budowa wzbudzanej sygnalizacji świetlnej wraz z doświetleniem przejścia dla pieszych w ciągu DK-12 – ul. Brama Brzostowska (przy Zamku)
Gmina Miejska Głogów
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00369999
- Zamawiający
- Gmina Miejska Głogów
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Głogów, pow. głogowski, woj. dolnośląskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 5 500 zł
- Termin składania ofert
- 2026-08-17
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-30
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar Przebudowa DK12_Przejście_Przedmiar.ATH
- Przedmiar Przebudowa DK12_Przejście_Przedmiar.pdf
- Projekt 1_Przejście DK12_PZT_Wojewoda/_Projekt_PZT_Przejście_Wojewoda.pdf
- Projekt 1_Przejście DK12_PZT_Wojewoda/PZT_Opis techniczny.pdf
- Projekt 1_Przejście DK12_PZT_Wojewoda/Rys. E-1A - PZT_Przejście_skala 250.pdf
- Projekt 1_Przejście DK12_PZT_Wojewoda/Rys. E-1 - PZT_Sygnalizacja i oświetlenie.pdf
- Projekt 1_Przejście DK12_PZT_Wojewoda/Załączniki.pdf
- Projekt 2_Przejście DK12_PZT_Starosta/~$PZT_WIZ_Opis.doc
- Projekt 2_Przejście DK12_PZT_Starosta/_Projekt_PZT_Przejście_Starosta.pdf
- Projekt 2_Przejście DK12_PZT_Starosta/PZT_Opis techniczny.pdf
- Projekt 2_Przejście DK12_PZT_Starosta/Rys. E-1.1 - PZT ark. 1.pdf
- Projekt 2_Przejście DK12_PZT_Starosta/Rys. E-1.2 - PZT ark. 2.pdf
- Projekt 3_Przejście DK12_PW_Elektryczne/Rys. E-3.1 - PZT Zasilanie Ark.1.pdf
- Projekt 3_Przejście DK12_PW_Elektryczne/Rys. E-3.2 - PZT Zasilanie Ark. 2.pdf
- Projekt 3_Przejście DK12_PW_Elektryczne/Rys. E-4A - PZT przejście skala 250.pdf
- Projekt 3_Przejście DK12_PW_Elektryczne/Rys. E-4 - PZT przejście skala 500.pdf
- STWiOR 5_Przejście_STWiOR/_Przejście_STWiOR.pdf
- SWZ SWZ.doc
- Wzór umowy Zał. Nr 6 projekt umowy.doc
- Formularz Zał. Nr 1 Formularz ofertowy .doc
- Ogłoszenie ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Instrukcja Zał. Nr 10 do SWZ Instrukcja dla wykonawcy - nowa wersja systemu.pdf
- Inny 1_Przejście DK12_PZT_Wojewoda/~$Wojewoda_PB_Opis.doc
- Inny 1_Przejście DK12_PZT_Wojewoda/Rys. E-2 - Schemat ideowy zasilania sygnalizacji.pdf
- Inny 1_Przejście DK12_PZT_Wojewoda/Rys. E-3 - Schemat ideowy oświetlenia przejścia.pdf
- Inny 1_Przejście DK12_PZT_Wojewoda/Rys. E-4 - Konstrukcje masztów i bramownicy.pdf
- Inny 2_Przejście DK12_PZT_Starosta/Rys. E-2 - Schemat ideowy.pdf
- Inny 2_Przejście DK12_PZT_Starosta/~WRL0790.tmp
- Inny 2_Przejście DK12_PZT_Starosta/~WRL1579.tmp
- Inny 2_Przejście DK12_PZT_Starosta/~WRL3336.tmp
- Inny 2_Przejście DK12_PZT_Starosta/Załączniki.pdf
- Inny 3_Przejście DK12_PW_Elektryczne/_Projekt_PW_Przejście.pdf
- Inny 3_Przejście DK12_PW_Elektryczne/PW_Opis techniczny.pdf
- Inny 3_Przejście DK12_PW_Elektryczne/Rys. E-1 - Schemat ideowy zasilania.pdf
- Inny 3_Przejście DK12_PW_Elektryczne/Rys. E-2 - Scemat ideowy oświetlenia.pdf
- Inny 3_Przejście DK12_PW_Elektryczne/Rys. E-5 - Konstrukcje.pdf
- Inny 3_Przejście DK12_PW_Elektryczne/Rys. E-6 - Oprzewodowanie sygnalizacji.pdf
- Inny 3_Przejście DK12_PW_Elektryczne/Rys. E-7 - BRD Wymiana nawierzchni.pdf
- Inny 4_Przejście DK12_Projekt SOR/Projekt SOR.pdf
- Inny Zał. Nr 2 Oświadczenie wykonawcy.doc
- Inny Zał. Nr 3 Ośw. o przynależności do gr. kapitał.doc
- Inny Zał. nr 4 Wykaz robót.doc
- Inny Zał. Nr 5 Wykaz osób.doc
- Inny Zał. Nr 7 Zobowiązanie.doc
- Inny Zał. Nr 8 Oświadczenie o aktualności.doc
- Inny Zał. Nr 9 Oświadczenie dot. podziału prac.doc
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 5 500 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, STWiOR, SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie, instrukcję.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Gmina Miejska Głogów
- Dostawa wraz z montażem kamer monitoringu miejskiego na terenie miasta Głogowa w ramach zadania „Modernizacja systemu monitoringu”
- „MORIUS - remont budynku”
- „Remont konstrukcji fortyfikacji miejskich w Głogowie”
- Bieżące utrzymanie oznakowania pionowego i poziomego, urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego oraz tablic z nazwami ulic na drogach gminnych i powiatowych zarządzanych przez Prezydenta Miasta Głogowa