Postępowanie zakończone 2026-06-18
„Budowa zbiornika na wodę dla potrzeb szpitala w Brzegu Dolnym”.
Gmina Brzeg Dolny
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00275777
- Zamawiający
- Gmina Brzeg Dolny
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Dolnośląskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-06-18
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-03
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- STWiOR Brzeg Dolny_STWiORB_2025.10.24.pdf
- SWZ Specyfikacja_Warunków_Zamówienia.pdf
- Wzór umowy Projekt umowy - załącznik nr 3.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu 03062026.pdf
- Inny dec_343_25_GminaBD.pdf
- Inny PB.zip
- Inny PR_Brzeg Dolny_2026.05.20.pdf
- Inny PW.zip
- Inny Zal_nr_1_2_2a_do_SWZ_edycja.doc
- Inny _corrupt_154853.bin
- Inny _corrupt_154853.bin
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Gmina Brzeg Dolny
- Poprawa bezpieczeństwa ruchu drogowego poprzez montaż urządzeń brd na przejściach dla pieszych wraz z ich doświetleniem
- „Adaptacja pod magazyn garaży gminnych przy ul. Odrodzenia w Brzegu Dolnym - Program Ochrony Ludności„
- Aktywny Plac Zabaw przy Filii Żłobka Miejskiego nr 1 w Brzegu Dolnym
- Budowa oświetlenia ulicznego w ramach zadania pn: „Oświetlenie drogowe oraz przejść dla pieszych na terenie Gminy Brzeg Dolny”
- „Rozbudowa sieci wodociągowej, sieci kanalizacji sanitarnej oraz przełożenie ciepłociągu co DN 50 w rejonie ul. 1-go Maja w Brzegu Dolnym”