Postępowanie zakończone 2026-08-18
Dostawa i montaż kompletnych systemów oświetlenia drogowego fotowoltaicznego na terenie Gminy Siechnice
Burmistrz Siechnic
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00382963
- Zamawiający
- Burmistrz Siechnic
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Siechnice, pow. wrocławski, woj. dolnośląskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- niewymagane
- Termin składania ofert
- 2026-08-18
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-07
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ 32_SWZ Dostawa i montaż lamp fotowoltaicznych.docx
- Wzór umowy 260714-Projekt umowy dostawa i montaz osw drog fotowoltaicznego-rew.1_PW PK02.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu_32 07082026.pdf
- Inny 32_SWZ Dostawa i montaż lamp fotowoltaicznych.pdf
- Inny Załącznik nr 1 - OPZ OZE 08_2026.docx
- Inny Załącznik nr 2 - Zestawienie miejscowości i ulic ( zamówienie podstawowe) 08_26.docx
- Inny Załącznik nr 3 - Zestawienie miejscowości i ulic ( prawo opcji) 08_26.docx
- Inny Załącznik nr 4 - Procedura WI - dokumentacja powykonawcza.docx
- Inny Załącznik nr 5 - Zatwierdzenie materiałowe ( wzór).docx
- Inny Załącznik nr 6 - Wzór naklejki na słupy (1).docx
- Inny Załącznik nr 7 - ZARZĄDZENIE Nr 73 2024 Burmistrza Siechnic 10.04.2024 obior robót budowlanych (1).pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający nie wymaga wadium w tym postępowaniu.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, wzór umowy, ogłoszenie.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: przedmiar, projekt, STWiOR.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Burmistrz Siechnic
- Przebudowa drogi wewnętrznej ul. Kasztanowej w Groblicach
- Wykonanie placu zabaw dla dzieci w parku przy ul. Parkowej w Radwanicach
- Budowa instalacji fotowoltaicznej o mocy 15kWp w formule zaprojektuj i wybuduj w ramach zadania pn: Poprawa efektywności energetycznej obiektu oświatowego przy ul. Szkolnej w Siechnicach
- Budowa integracyjnego placu zabaw na działce nr 549/244 w Siechnicach przy ul. Sportowej 5.
- „Pełnienie funkcji Inspektora Nadzoru Inwestorskiego branży drogowej w ramach zadania pn.: „Budowa parkingu typu Park & Ride przy stacji kolejowej w miejscowości Kotowice”