Postępowanie zakończone 2026-07-13
DOSTAWA MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH (8 ZADAŃ)
2 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00312785
- Zamawiający
- 2 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Dolnośląskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-13
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-29
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ D04. Załącznik nr 3 do SWZ - Formularz kalkulacyjny.xlsx
- Wzór umowy D02. Załącznik nr 1 do SWZ - Wzór umowy + załączniki.doc
- Formularz D03. Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz ofertowy.docx
- Ogłoszenie D00. Ogłoszenie o zamówieniu BZP.pdf
- Inny D01. SWZ.doc
- Inny D05. Załącznik nr 4 do SWZ - oświadczenie art 125 Pzp.doc
- Inny D06. Załącznik nr 5 do SWZ - oświadczenie wspólników.doc
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: 2 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY
- REMONT POMIESZCZEŃ SANITARNYCH W BUDYNKU NR 8 W KOMPLEKSIE WOJSKOWYM PRZY UL. TRZMIELOWICKIEJ 28 WE WROCŁAWIU
- Wykonanie izolacji pionowej wraz z drenażem opaskowym budynku nr 10 na terenie jednostki wojskowej w Kłodzku przy ul. Walecznych 59
- Wykonanie pomiarów instalacji i urządzeń elektrycznych (3 zadania)
- ROBOTA BUDOWLANA POLEGAJACĄ NA WYKONANIU IZOLACJI ŚCIAN FUNDAMENTOWYCH W BUDYNKU NR 17 PRZY UL. GRANICZNEJ 13 WE WROCŁAWIU.
- ROBOTA BUDOWLANĄ POLEGAJĄCĄ MIĘDZY INNYMI NA WYMIANIE ROZJAZDÓW I WYMIANIE PODKŁADÓW W WOJSKOWYCH BOCZNICACH KOLEJOWYCH (2 ZADANIA)