Postępowanie zakończone 2026-08-06
Dostawa, montaż i najem dystrybutorów filtrujących wodę z sieci wodociągowej wraz z ich obsługą serwisową w okresie najmu(24mcy)w obiektach USK w 2 kompleksach we Wrocławiu i jednym w Strzelinie
Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Jana Mikulicza-Radeckiego
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00363202
- Zamawiający
- Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Jana Mikulicza-Radeckiego
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Wrocław i Strzelin
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-08-06
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-27
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ DZP.242.327.2026.docx
- Wzór umowy Załącznik nr 1 - projektowanie postanowień umowy.pdf
- Formularz Załącznik nr 2 - formularz oferty.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie nr 2026BZP 0036320201 z dnia 2026-07-27.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zmianie 1 nr 2026BZP 0036321301 z dnia 2026-07-27.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zmianie 2 nr 2026BZP 0036322201 z dnia 2026-07-27.pdf
- Inny Załącznik nr 2A - formularz cenowy.xlsx
- Inny Załącznik nr 2B - Opis przedmiotu zamówienia.docx
- Inny zalącznik nr 2C- lokalizacja dystrybutorów.xlsx
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Jana Mikulicza-Radeckiego
- Przebudowa pomieszczeń w budynku „FB” na potrzeby utworzenia Pracowni Badań Urodynamicznych na Oddziale Klinicznym Chirurgii i Urologii Dziecięcej
- Remont schodów zewnętrznych przed wejściem głównym do budynku Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego przy ul. T. Chałubińskiego 1 we Wrocławiu
- Wymiana instalacji ZW, CWU, CO, kanalizacyjnych w budynkach Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu przy ul. Borowskiej
- Wykonywanie remontów w zakresie ogólnobudowlanym na terenie Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu w budynkach przy ul. Borowskiej
- Wymiana instalacji ZW, CWU, CO, kanalizacyjnych w kompleksie MCS