Postępowanie zakończone 2026-08-21
Dostawa oraz montaż instalacji fotowoltaicznych typu on-grid na obiektach Młodzieżowego Centrum Sportu Wrocław
Młodzieżowe Centrum Sportu Wrocław
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00389672
- Zamawiający
- Młodzieżowe Centrum Sportu Wrocław
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Wrocław, pow. Wrocław, woj. dolnośląskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- niewymagane
- Termin składania ofert
- 2026-08-21
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-12
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Ogłoszenie 1. Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny 2.SWZ.zip
- Przedmiar 2.SWZ/3.SWZ-Tom III OPZ/LEGNICKA/PRZEDMIAR/Przedmiar Legnicka .pdf
- Przedmiar 2.SWZ/3.SWZ-Tom III OPZ/MORSKIE OKO/PRZEDMIAR/Przedmiar PV dla Morskiego Oka.pdf
- Przedmiar 2.SWZ/3.SWZ-Tom III OPZ/OPOROWSKA/PRZEDMIAR/Przedmiar Oporowska.pdf
- Przedmiar 2.SWZ/3.SWZ-Tom III OPZ/PARKOWA/PRZEDMIAR/Przedmiar Parkowa.pdf
- Przedmiar 2.SWZ/3.SWZ-Tom III OPZ/SZTABOWA/PRZEDMIAR/Przedmiar Sztabowa.pdf
- Projekt 2.SWZ/3.SWZ-Tom III OPZ/LEGNICKA/PT/E01 Legnicka Model (1).pdf
- Projekt 2.SWZ/3.SWZ-Tom III OPZ/LEGNICKA/PT/E02 Legnicka Model (1).pdf
- Projekt 2.SWZ/3.SWZ-Tom III OPZ/LEGNICKA/PT/E03 Legnicka Model (1).pdf
- Projekt 2.SWZ/3.SWZ-Tom III OPZ/LEGNICKA/PT/PT Hala Legnicka.pdf
- Projekt 2.SWZ/3.SWZ-Tom III OPZ/MORSKIE OKO/PT/E02 Morskie Oko.pdf
- Projekt 2.SWZ/3.SWZ-Tom III OPZ/MORSKIE OKO/PT/E05 Morskie oko sch. ZRM Model (1).pdf
- Projekt 2.SWZ/3.SWZ-Tom III OPZ/MORSKIE OKO/PT/E06 Morskie oko.pdf
- Projekt 2.SWZ/3.SWZ-Tom III OPZ/MORSKIE OKO/PT/E07 PZT zasilanie obiektu.pdf
- Projekt 2.SWZ/3.SWZ-Tom III OPZ/MORSKIE OKO/PT/EPV01 Morskie Oko.pdf
- Projekt 2.SWZ/3.SWZ-Tom III OPZ/MORSKIE OKO/PT/OîWIADCZENIE zespo│u proj.pdf
- Projekt 2.SWZ/3.SWZ-Tom III OPZ/MORSKIE OKO/PT/PT Morskie OKO.pdf
- Projekt 2.SWZ/3.SWZ-Tom III OPZ/OPOROWSKA/PT/1_PT Stadion Oporowska.pdf
- Projekt 2.SWZ/3.SWZ-Tom III OPZ/OPOROWSKA/PT/3_E02 Oporowska.pdf
- Projekt 2.SWZ/3.SWZ-Tom III OPZ/OPOROWSKA/PT/4_E03 Oporowska.pdf
- Projekt 2.SWZ/3.SWZ-Tom III OPZ/OPOROWSKA/PT/5_E05 Oporowska.pdf
- Projekt 2.SWZ/3.SWZ-Tom III OPZ/OPOROWSKA/PT/8_OîWIADCZENIE zespo│u proj.pdf
- Projekt 2.SWZ/3.SWZ-Tom III OPZ/PARKOWA/PT/1_PT Parkowa Hala.pdf
- Projekt 2.SWZ/3.SWZ-Tom III OPZ/PARKOWA/PT/2_E01 Parkowa Model (1).pdf
- Projekt 2.SWZ/3.SWZ-Tom III OPZ/PARKOWA/PT/3_E02Parkowea Model (1).pdf
- Projekt 2.SWZ/3.SWZ-Tom III OPZ/PARKOWA/PT/4_E03 Parkowa Model (1).pdf
- Projekt 2.SWZ/3.SWZ-Tom III OPZ/SZTABOWA/PT/E01 Sztabowa stadion Model (1).pdf
- Projekt 2.SWZ/3.SWZ-Tom III OPZ/SZTABOWA/PT/E02 Sztabowa stadion Model (1).pdf
- Projekt 2.SWZ/3.SWZ-Tom III OPZ/SZTABOWA/PT/PTSztabowa.pdf
- STWiOR 2.SWZ/3.SWZ-Tom III OPZ/LEGNICKA/SST/SST - Legnicka.pdf
- STWiOR 2.SWZ/3.SWZ-Tom III OPZ/MORSKIE OKO/SST/SST - Morskie Oko.pdf
- STWiOR 2.SWZ/3.SWZ-Tom III OPZ/OPOROWSKA/SST/SST Oporowska .pdf
- STWiOR 2.SWZ/3.SWZ-Tom III OPZ/PARKOWA/SST/SST - Parkowa.pdf
- STWiOR 2.SWZ/3.SWZ-Tom III OPZ/SZTABOWA/SST/SST - Sztabowa.pdf
- SWZ 2.SWZ/1.SWZ-TOM I IDW.pdf
- Inny 2.SWZ/2.SWZ-TOM II Ppu.pdf
- Inny 2.SWZ/3.SWZ-Tom III OPZ/LEGNICKA/PT/E04 Legnicka MCS.pdf
- Inny 2.SWZ/3.SWZ-Tom III OPZ/LEGNICKA/PT/Thumbs.db
- Inny 2.SWZ/3.SWZ-Tom III OPZ/LEGNICKA/PT/ZDJĘCIE ZABEZPIECZENIA (1).jpg
- Inny 2.SWZ/3.SWZ-Tom III OPZ/LEGNICKA/PT/ZDJĘCIE ZABEZPIECZENIA (2).jpg
- Inny 2.SWZ/3.SWZ-Tom III OPZ/LEGNICKA/PT/ZDJĘCIE ZABEZPIECZENIA (3).jpg
- Inny 2.SWZ/3.SWZ-Tom III OPZ/LEGNICKA/PT/ZDJĘCIE ZABEZPIECZENIA (4).jpg
- Inny 2.SWZ/3.SWZ-Tom III OPZ/MORSKIE OKO/PT/E03 kolizje obie.pdf
- Inny 2.SWZ/3.SWZ-Tom III OPZ/MORSKIE OKO/PT/E08 w│aczenie PWPiRGopcje.pdf
- Inny 2.SWZ/3.SWZ-Tom III OPZ/MORSKIE OKO/PT/Eo3 kolizje obie.pdf
- Inny 2.SWZ/3.SWZ-Tom III OPZ/OPOROWSKA/PT/10_Uprawnienia Kociemba 2.pdf
- Inny 2.SWZ/3.SWZ-Tom III OPZ/OPOROWSKA/PT/2_E01 Stadion Oporowska.pdf
- Inny 2.SWZ/3.SWZ-Tom III OPZ/OPOROWSKA/PT/6_Stadion Oporowska E04.pdf
- Inny 2.SWZ/3.SWZ-Tom III OPZ/OPOROWSKA/PT/7_DOî-796-XPI-N7H.pdf
- Inny 2.SWZ/3.SWZ-Tom III OPZ/OPOROWSKA/PT/9_Uprawnienia Kociemba 1.pdf
- Inny 2.SWZ/3.SWZ-Tom III OPZ/PARKOWA/PT/5_E04 Parkowa MCS.pdf
- Inny 2.SWZ/3.SWZ-Tom III OPZ/PARKOWA/PT/6_DOŚ-H6S-T29-7N4.pdf
- Inny 2.SWZ/3.SWZ-Tom III OPZ/PARKOWA/PT/7_Uprawnienia Kociemba 1.pdf
- Inny 2.SWZ/3.SWZ-Tom III OPZ/PARKOWA/PT/8_Uprawnienia Kociemba 2.pdf
- Inny 2.SWZ/3.SWZ-Tom III OPZ/PARKOWA/PT/Thumbs.db
- Inny 2.SWZ/3.SWZ-Tom III OPZ/PARKOWA/PT/ZDJĘCIE wygrodzenia 1.jpg
- Inny 2.SWZ/3.SWZ-Tom III OPZ/PARKOWA/PT/ZDJĘCIE wygrodzenia 2.jpg
- Inny 2.SWZ/3.SWZ-Tom III OPZ/PARKOWA/PT/ZDJĘCIE wygrodzenia 3.jpg
- Inny 2.SWZ/3.SWZ-Tom III OPZ/PARKOWA/PT/ZDJĘCIE wygrodzenia 4.jpg
- Inny 2.SWZ/3.SWZ-Tom III OPZ/SZTABOWA/PT/E03 Sztabowa stadion.pdf
- Inny 2.SWZ/3.SWZ-Tom III OPZ/SZTABOWA/PT/ZDJĘCIE ZABEZPIECZENIA (1).jpg
- Inny 2.SWZ/3.SWZ-Tom III OPZ/SZTABOWA/PT/ZDJĘCIE ZABEZPIECZENIA (2).jpg
- Inny 2.SWZ/3.SWZ-Tom III OPZ/SZTABOWA/PT/ZDJĘCIE ZABEZPIECZENIA (3).jpg
- Inny 2.SWZ/3.SWZ-Tom III OPZ/SZTABOWA/PT/ZDJĘCIE ZABEZPIECZENIA (4).jpg
- Inny 2.SWZ/4.SWZ-Formularze edyt..docx
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający nie wymaga wadium w tym postępowaniu.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: ogłoszenie, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, SWZ.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Młodzieżowe Centrum Sportu Wrocław
- Budowa boisk piłkarskich o nawierzchni ze sztucznej trawy wraz z infrastrukturą towarzyszącą na obiektach sportowych we Wrocławiu – Zad. nr 1: Stadion „Leśnica”, Zad. nr 2: Stadion Sportowy Zakrzów
- Budowa przyłącza kanalizacji deszczowej i zewnętrznej instalacji kanalizacji deszczowej z dwoma zbiornikami retencyjnymi
- Opracowanie kompleksowej dokumentacji projektowej i kosztorysowej dla zadania pn.: „Modernizacja toru kolarskiego Wrocław Velodrome – prace retrofit toru 200 m, przy ul. Żmigrodzkiej 243 we Wrocławiu"