WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-05-28

„Jawor, Zamek (XIII w.), kontynuacja odbudowy konstrukcji i pokrycia dachowego Zamku Piastowskiego w Jaworze”, w podziale na dwa zadania: Zadanie 1 – „segment A” Zadanie 2 – „segment E”

Gmina Jawor

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00241216
Zamawiający
Gmina Jawor
Główny kod CPV
45000000-7 — Roboty budowlane
Miejsce wykonania robót
Dolnośląskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
Termin składania ofert
2026-05-28
Termin realizacji
Data publikacji
2026-05-13

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • SWZ SWZ ZP.271.4.2026 .pdf
  • Ogłoszenie 2026_BZP 00276811_01_Ogłoszenie o wyniku_Unieważnienie postępowania.pdf
  • Ogłoszenie Informacja z otwarcia ofert ZP.271.4.2026.pdf
  • Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
  • Ogłoszenie Unieważnienie postępowania_P.pdf
  • Inny Załączniki 1_11.zip
  • Przedmiar Załączniki 1_11/Załącznik 10_dokumentacja techniczna/Przedmiar Segment A.pdf
  • Przedmiar Załączniki 1_11/Załącznik 10_dokumentacja techniczna/Przedmiar Segment E.pdf
  • Przedmiar Załączniki 1_11/Załącznik 11_Wytyczne do sporządzania kosztorysów ofertowych zamiennych i powykonawczych/Podstawy sporządzania kosztorysów w ramach programu „Ochrona zabytków”.pdf
  • Przedmiar Załączniki 1_11/Załącznik 11_Wytyczne do sporządzania kosztorysów ofertowych zamiennych i powykonawczych/Wytyczne do sporządzania kosztorysów ofertowych zamiennych i powykonawczych.pdf
  • Projekt Załączniki 1_11/Załącznik 10_dokumentacja techniczna/projekt budowlany.pdf
  • Wzór umowy Załączniki 1_11/Załącznik 9_Wzór umowy.pdf
  • Formularz Załączniki 1_11/Załącznik 1_Formularz oferty.docx
  • Inny Załączniki 1_11/Załącznik 10_dokumentacja techniczna/decyzja konserwator zabytków.pdf
  • Inny Załączniki 1_11/Załącznik 10_dokumentacja techniczna/mapka dachu Zamku.pdf
  • Inny Załączniki 1_11/Załącznik 10_dokumentacja techniczna/Pozwolenie na budowę.pdf
  • Inny Załączniki 1_11/Załącznik 10_dokumentacja techniczna/stwiorb.rar
  • Inny Załączniki 1_11/Załącznik 10_dokumentacja techniczna/zmiana decyzji konserwatora.pdf
  • Inny Załączniki 1_11/Załącznik 2a_Oświadczenie Podmiotu udostępniającego zasoby.docx
  • Inny Załączniki 1_11/Załącznik 2_Oświadczenie Wykonawcy o niepodleganiu wykluczeniu i spełnianiu warunków udziału w postępowaniu.docx
  • Inny Załączniki 1_11/Załącznik 3_Zobowiazanie podmiotu trzeciego.docx
  • Inny Załączniki 1_11/Załącznik 4_Oświadczenia Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia.docx
  • Inny Załączniki 1_11/Załącznik 5_Oświadczenie dot. przynależności lub braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej.docx
  • Inny Załączniki 1_11/Załącznik 6_Wykaz robót budowlanych.docx
  • Inny Załączniki 1_11/Załącznik 7_Wykaz osób.docx
  • Inny Załączniki 1_11/Załącznik 8_Oświadczenie o aktualności informacji.docx

Co sprawdzić w tym postępowaniu

  • W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, ogłoszenie, ogłoszenie, ogłoszenie, ogłoszenie, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, projekt, wzór umowy, formularz oferty.
  • Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: STWiOR.
  • Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP