Postępowanie zakończone 2026-07-08
„LPD Remont ul. Górniczej” – odc. od ul. Gwiezdnej do ul. Galaktycznej.
Zarząd Dróg Miejskich w Legnicy
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00303760
- Zamawiający
- Zarząd Dróg Miejskich w Legnicy
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Dolnośląskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-08
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-23
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- STWiOR zał do OPZ SST Górnicza pdf.zip
- SWZ SWZ DI_27_2026 art.275.2.pdf
- SWZ zał. nr 3 do SWZ DI_27_2026 OPZ 20260623105348531.pdf
- Formularz zał. nr 1 do SWZ DI_27_2026 Formularz oferty.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu nr 2026_BZP 00303760_01 DI_27_2026 08ded10e-65d3-a746-4b6e-b70001241832.pdf
- Inny zał. nr 2 do SWZ DI_27_2026_Oświadczenie wykonawcy art. 125.1 Pzp i ws. spełnienia warunków udziału.docx
- Inny zał. nr 4 do SWZ DI_27_2026 KO Górnicza odc. Gwiezdna - Galaktyczna.xlsx
- Inny zał. nr 5 do SWZ DI_27_2026 Projektowane postanowienia umowy.pdf
- Przedmiar SST Górnicza pdf/D.M-00.00.00 WYMAGANIA OGÓLNE.pdf
- STWiOR SST Górnicza pdf/D.01.01.01a Odtworzenie trasy i punktów wysokościowych.pdf
- STWiOR SST Górnicza pdf/D.03.02.01a Regulacja pionowa urządzeń instrstruktury technicznej.pdf
- STWiOR SST Górnicza pdf/D.04.03.01 Oczyszczenie i skropienie warstw konstrukcyjnych.pdf
- STWiOR SST Górnicza pdf/D.05.03.05a Nawierzchnia z betonu asfaltowego, warstwa ścieralna.pdf
- STWiOR SST Górnicza pdf/D.05.03.05b Nawierzchnia z betonu asfaltowego, warstwa wiążąca.pdf
- STWiOR SST Górnicza pdf/D.05.03.11 Frezowanie nawierzchni na zimno.pdf
- STWiOR SST Górnicza pdf/D.05.03.23 NAWIERZCHNIA Z KOSTKI BRUKOWEJ BETONOWEJ.pdf
- STWiOR SST Górnicza pdf/D.07.01.01a Oznakowanie poziome.pdf
- STWiOR SST Górnicza pdf/D.09.01.01 ZIELEŃ DROGOWA.pdf
- Inny SST Górnicza pdf/D.01.02.04 Rozbiórka elementów dróg.pdf
- Inny SST Górnicza pdf/D.03.02.01 KANALIZACJA DESZCZOWA.pdf
- Inny SST Górnicza pdf/D.04.01.01 KORYTO WRAZ Z PROFILOWANIEM I ZAGĘSZCZANIEM PODŁOŻA.pdf
- Inny SST Górnicza pdf/D.04.04.02 PODBUDOWA POMOCNICZA I ZASADNICZA Z MIESZANKI NIEZWIĄZANEJ.pdf
- Inny SST Górnicza pdf/D.04.05.01 Podbudowa stabilizowana cementem.pdf
- Inny SST Górnicza pdf/D.08.01.01 KRAWĘŻNIKI BETONOWE.pdf
- Inny SST Górnicza pdf/D.08.03.01 BETONOWE OBRZEŻA CHODNIKOWE.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: STWiOR, SWZ, SWZ, formularz oferty, ogłoszenie, przedmiar, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: projekt.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Zarząd Dróg Miejskich w Legnicy
- ,,Remont skarpy ul. Zachodniej”
- „LPD Remont ul. Jagiellońskiej.”
- „Budowa i przebudowa kanalizacji deszczowej w mieście” „Budowa kanalizacji deszczowej (kanału ulgi, przelewu) dla istniejącego kolektora deszczowego w ul. Ziemowita, z wylotem do cieku Kopanina”
- Remonty cząstkowe dróg w ramach zadania pn. „Bieżące utrzymanie pasa drogowego.”
- „LPD WPF Przebudowa ul. Fiołkowej wraz z budową brakującego łącznika do ul. Nowodworskiej.” – etap 1