Postępowanie zakończone 2026-05-28
Modernizacja budynku Powiatowego Zespołu Szkół w Chojnowie w celu dostosowania go dla osób z niepełnosprawnością
Powiat Legnicki
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00240112
- Zamawiający
- Powiat Legnicki
- Główny kod CPV
- 45000000-7 — Roboty budowlane
- Miejsce wykonania robót
- Dolnośląskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-05-28
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-05-12
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar PRD CHOJNÓW_v2.pdf
- SWZ SWZ rozdz. I-XXIV po zmianie z dnia 27.05-dot.terminów.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie odpowiedzi na pyt. 1-4.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie odpowiedzi na pyt. 5.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o ZMIANIE ogłoszenia.pdf
- Inny Informacja o wyniku postępowania.pdf
- Inny INFORMACJA z otwarcia ofert.pdf
- Inny Ogłoszenie zmiany SWZ - przedłuż term skł ofert.pdf
- Inny PT_ 01A.PDF
- Inny SWZ rozdz. XXVI Dokumentacja techniczna v2.zip
- Inny SWZ rozdz. XXV Załączniki.zip
- Wzór umowy SWZ rozdz. XXV Załączniki/06 Wzór umowy.pdf
- Formularz SWZ rozdz. XXV Załączniki/01 formularz ofertowy.doc
- Inny SWZ rozdz. XXV Załączniki/02a oswiadczenie podwykonawcy.doc
- Inny SWZ rozdz. XXV Załączniki/02 oswiadczenie-z-art-125.doc
- Inny SWZ rozdz. XXV Załączniki/03 wykaz robót.doc
- Inny SWZ rozdz. XXV Załączniki/04 wykaz osób.doc
- Inny SWZ rozdz. XXV Załączniki/05 oswiadczenie_od_wykonawcy dot RODO.docx
- Przedmiar SWZ rozdz. XXVI Dokumentacja techniczna v2/SOSW-PRZEDMIARY-2026/IE_przedmiar.pdf
- Przedmiar SWZ rozdz. XXVI Dokumentacja techniczna v2/SOSW-PRZEDMIARY-2026/IS_przedmiar.pdf
- Przedmiar SWZ rozdz. XXVI Dokumentacja techniczna v2/SOSW-PRZEDMIARY-2026/PRD CHOJNÓW_v2.pdf
- Projekt SWZ rozdz. XXVI Dokumentacja techniczna v2/SOSW-Projekt-Architektura-2026/PT_A_opis techniczny.pdf
- STWiOR SWZ rozdz. XXVI Dokumentacja techniczna v2/SOSW-STWiOR-2026/STWiOR_BUD.pdf
- STWiOR SWZ rozdz. XXVI Dokumentacja techniczna v2/SOSW-STWiOR-2026/STWiOR_IE.pdf
- STWiOR SWZ rozdz. XXVI Dokumentacja techniczna v2/SOSW-STWiOR-2026/STWiOR_IS.pdf
- Inny SWZ rozdz. XXVI Dokumentacja techniczna v2/SOSW-BIOZ-2026.pdf
- Inny SWZ rozdz. XXVI Dokumentacja techniczna v2/SOSW-Projekt.Architektoniczno-Budowlany-2026/01I.pdf
- Inny SWZ rozdz. XXVI Dokumentacja techniczna v2/SOSW-Projekt.Architektoniczno-Budowlany-2026/02A.pdf
- Inny SWZ rozdz. XXVI Dokumentacja techniczna v2/SOSW-Projekt.Architektoniczno-Budowlany-2026/03A.pdf
- Inny SWZ rozdz. XXVI Dokumentacja techniczna v2/SOSW-Projekt.Architektoniczno-Budowlany-2026/opis PAB_szkoła.pdf
- Inny SWZ rozdz. XXVI Dokumentacja techniczna v2/SOSW-Projekt.Architektoniczno-Budowlany-2026/PT_ 01A.PDF
- Inny SWZ rozdz. XXVI Dokumentacja techniczna v2/SOSW-Projekt-Architektura-2026/PT_ 01A.pdf
- Inny SWZ rozdz. XXVI Dokumentacja techniczna v2/SOSW-Projekt-Architektura-2026/PT_ 02A.pdf
- Inny SWZ rozdz. XXVI Dokumentacja techniczna v2/SOSW-Projekt-Architektura-2026/PT_ 03A.pdf
- Inny SWZ rozdz. XXVI Dokumentacja techniczna v2/SOSW-Projekt-Architektura-2026/PT_ 04A.pdf
- Inny SWZ rozdz. XXVI Dokumentacja techniczna v2/SOSW-Projekt-Instalacje.Elektryczne-2026/E01_Rzut-Plot_A3_600.pdf
- Inny SWZ rozdz. XXVI Dokumentacja techniczna v2/SOSW-Projekt-Instalacje.Elektryczne-2026/E02_T5-Plot_A3_550.pdf
- Inny SWZ rozdz. XXVI Dokumentacja techniczna v2/SOSW-Projekt-Instalacje.Elektryczne-2026/E03_schemat sygnalizacji alarmowej-Plot_A4 PW.pdf
- Inny SWZ rozdz. XXVI Dokumentacja techniczna v2/SOSW-Projekt-Instalacje.Elektryczne-2026/E04_T3 istn.pdf
- Inny SWZ rozdz. XXVI Dokumentacja techniczna v2/SOSW-Projekt-Instalacje.Elektryczne-2026/E05_T5 istn.pdf
- Inny SWZ rozdz. XXVI Dokumentacja techniczna v2/SOSW-Projekt-Instalacje.Elektryczne-2026/PT_IE_opis techniczny.pdf
- Inny SWZ rozdz. XXVI Dokumentacja techniczna v2/SOSW-Projekt-Instalacje.Sanitarne-2026/PT_01S.pdf
- Inny SWZ rozdz. XXVI Dokumentacja techniczna v2/SOSW-Projekt-Instalacje.Sanitarne-2026/PT_02S.pdf
- Inny SWZ rozdz. XXVI Dokumentacja techniczna v2/SOSW-Projekt-Instalacje.Sanitarne-2026/PT_03S.pdf
- Inny SWZ rozdz. XXVI Dokumentacja techniczna v2/SOSW-Projekt-Instalacje.Sanitarne-2026/PT_IS_opis techniczny.pdf
- Inny SWZ rozdz. XXVI Dokumentacja techniczna v2/SOSW-Projekt.Zagospodarowania.Terenu-2026/01_PZT.pdf
- Inny SWZ rozdz. XXVI Dokumentacja techniczna v2/SOSW-Projekt.Zagospodarowania.Terenu-2026/opis PZT_szkoła.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP