Postępowanie zakończone 2026-07-15
Modernizacja pomieszczeń na klub środowiskowy "Akademia Uśmiechu"
GMINA KARPACZ
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00314291
- Zamawiający
- GMINA KARPACZ
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Dolnośląskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-15
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-30
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar Przedmiar.pdf
- SWZ SWZ_ŚWIETLICA_2026_2.pdf
- Formularz Formularz ofertowy.docx
- Ogłoszenie ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny PROJEKT_Akdemia_Uśmiechu.zip
- Inny PROJEKT_Akdemia_Uśmiechu/26299 2 - A-01.pdf
- Inny PROJEKT_Akdemia_Uśmiechu/26299 2 - A-02.pdf
- Inny PROJEKT_Akdemia_Uśmiechu/26299 2 - A-03.pdf
- Inny PROJEKT_Akdemia_Uśmiechu/26299 2 - A-04.pdf
- Inny PROJEKT_Akdemia_Uśmiechu/26299 2 - A-05.pdf
- Inny PROJEKT_Akdemia_Uśmiechu/26299 2 - A-06.pdf
- Inny PROJEKT_Akdemia_Uśmiechu/26299 2 - A-07.pdf
- Inny PROJEKT_Akdemia_Uśmiechu/26299 2 - E-1.pdf
- Inny PROJEKT_Akdemia_Uśmiechu/26299 2 - IS_01.pdf
- Inny PROJEKT_Akdemia_Uśmiechu/26299 2 - IS_02.pdf
- Inny PROJEKT_Akdemia_Uśmiechu/26299 2 - IS_03.pdf
- Inny PROJEKT_Akdemia_Uśmiechu/26299 2 -Karpacz Akademia Uśmiechu.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: GMINA KARPACZ
- Remont drogi nr 115681 D, dz. Nr 509 obręb 0003 Karpacz” – ulicy Bolesława Prusa w Karpaczu
- Remont drogi nr 115682 D, dz. Nr 382/5 obręb 0003 Karpacz – ulicy Tadeusza Kościuszki
- Remont drogi nr 115723D, dz. Nr 1284, 1314 obręb 0001 Karpacz – ulicy Na Śnieżkę w Karpaczu
- Budowa sygnalizacji świetlnej wraz z doświetleniem przejść dla pieszych na trzech przejściach w części drogi powiatowej nr 2653D ul. Konstytucji 3 Maja oraz drogi gminnej ul. Parkowa w Karpaczu
- Budowa bazy magazynowej ochrony ludności i obrony cywilnej w Karpaczu w ramach rozbudowy Administracyjnego Centrum Zarządzania Miasta