WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-07-30

Modernizacja świetlicy w Stroni – ETAP V

Miasto i Gmina Bierutów

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00313551
Zamawiający
Miasto i Gmina Bierutów
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Dolnośląskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
Termin składania ofert
2026-07-30
Termin realizacji
Data publikacji
2026-06-30

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • Przedmiar PRZEDMIAR Świetlica Stronia 2026 _kosztorys ETA_2026 3 ETAPY _CO_2026.pdf
  • SWZ 20260629 - SWZ modernizacja świetlicy w Stroni - etap V.pdf
  • Ogłoszenie 20260630 - ogłoszenie o zamówieniu.pdf
  • Inny 20260629 - SWZ modernizacja świetlicy w Stroni - etap V.docx
  • Inny PROJEKT II.zip
  • Inny PROJEKT I.zip
  • Projekt PROJEKT I/Projekt budowlany/001_PB_PROJEKT ZAGOSPODAROWANIA TERENU/001_OPIS/001_OPIS_PZT.pdf
  • Projekt PROJEKT I/Projekt budowlany/002_PB_PROJEKT ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANY/001_PROJEKT BRANZA ARCHITEKTONICZNA/001_OPIS/001_OPIS_ARCHITEKTURA, INST.SANITARNE, INST.E.ETRYCZNE.pdf
  • Projekt PROJEKT I/Projekt techniczny/Architektura/Opis/001_OPIS_ARCHITEKTURA.docx
  • Projekt PROJEKT I/Projekt techniczny/Architektura/Opis/001_OPIS_ARCHITEKTURA (PT).pdf
  • Projekt PROJEKT I/Projekt techniczny/Architektura/Rysunki/PT_01_A –RZUT PIWNICY.pdf
  • Projekt PROJEKT I/Projekt techniczny/Architektura/Rysunki/PT_01_INW - RZUT PIWNICY - INWENTARYZACJA.pdf
  • Projekt PROJEKT I/Projekt techniczny/Architektura/Rysunki/PT_02_A -RZUT PARTERU.pdf
  • Projekt PROJEKT I/Projekt techniczny/Architektura/Rysunki/PT_02_INW – RZUT PARTERU - INWENTARYZACJA.pdf
  • Projekt PROJEKT I/Projekt techniczny/Architektura/Rysunki/PT_03_A–RZUT PIĘTRA.pdf
  • Projekt PROJEKT I/Projekt techniczny/Architektura/Rysunki/PT_03_INW – RZUT PIĘTRA - INWETARYZACJA.pdf
  • Projekt PROJEKT I/Projekt techniczny/Architektura/Rysunki/PT_04_A–RZUT STRYCHU.pdf
  • Projekt PROJEKT I/Projekt techniczny/Architektura/Rysunki/PT_04_INW –RZUT STRYCHU - INWENTARYZACJA.pdf
  • Projekt PROJEKT I/Projekt techniczny/Architektura/Rysunki/PT_05_A–RZUT WIĘŹBY DACHOWEJ.pdf
  • Projekt PROJEKT I/Projekt techniczny/Architektura/Rysunki/PT_05_INW – RZUT WIĘŹBY DACHOWEJ - INWENTARYZACJA.pdf
  • Projekt PROJEKT I/Projekt techniczny/Architektura/Rysunki/PT_06_A–RZUT DACHU.pdf
  • Projekt PROJEKT I/Projekt techniczny/Architektura/Rysunki/PT_06_INW – RZUT DACHU - INWENTARYZACJA.pdf
  • Projekt PROJEKT I/Projekt techniczny/Architektura/Rysunki/PT_07_A–PRZEKRÓJ A-A.pdf
  • Projekt PROJEKT I/Projekt techniczny/Architektura/Rysunki/PT_07_INW – PRZEKRÓJ A-A - INWENTARYZACJA.pdf
  • Projekt PROJEKT I/Projekt techniczny/Architektura/Rysunki/PT_08_A–ELEWACJE.pdf
  • Projekt PROJEKT I/Projekt techniczny/Architektura/Rysunki/PT_08_INW – ELEWACJE - INWENTARYZACJA.pdf
  • Projekt PROJEKT I/Projekt techniczny/Architektura/Rysunki/PT_09_A–ZESTAWIENIE STOLARKI OKIENNEJ I DRZWIOWEJ.pdf
  • Projekt PROJEKT I/Projekt techniczny/Architektura/Rysunki/PT_10_A–ZESTAWIENIA ELEMENTY.pdf
  • Projekt PROJEKT I/Projekt techniczny/Architektura/Rysunki/PT_11_A -PRZEKROJE PODESTU PRZY PLATFORMIE PIONOWEJ.pdf
  • Projekt PROJEKT I/Projekt techniczny/Instalacje elektryczne/IE - WEWNĘTRZNE/PT_E_01_Oswietlenie_Piwnica.pdf
  • Projekt PROJEKT I/Projekt techniczny/Instalacje elektryczne/IE - WEWNĘTRZNE/PT_E_02_Oswietlenie_Parter.pdf
  • Projekt PROJEKT I/Projekt techniczny/Instalacje elektryczne/IE - WEWNĘTRZNE/PT_E_03_Oswietlenie_Pietro.pdf
  • Projekt PROJEKT I/Projekt techniczny/Instalacje elektryczne/IE - WEWNĘTRZNE/PT_E_04_Oswietlenie_Poddasze.pdf
  • Projekt PROJEKT I/Projekt techniczny/Instalacje elektryczne/IE - WEWNĘTRZNE/PT_E_05_Zasilanie_Piwnica.pdf
  • Projekt PROJEKT I/Projekt techniczny/Instalacje elektryczne/IE - WEWNĘTRZNE/PT_E_06_Zasilanie_Parter.pdf
  • Projekt PROJEKT I/Projekt techniczny/Instalacje elektryczne/IE - WEWNĘTRZNE/PT_E_07_Zasilanie_Pietro.pdf
  • Projekt PROJEKT I/Projekt techniczny/Instalacje elektryczne/IE - WEWNĘTRZNE/PT_E_08_Zasilanie_Poddasze.pdf
  • Projekt PROJEKT I/Projekt techniczny/Instalacje elektryczne/IE - WEWNĘTRZNE/PT_E_09_Rozdzielnica_TGnn - v2.pdf
  • Projekt PROJEKT I/Projekt techniczny/Instalacje elektryczne/IE - WEWNĘTRZNE/PT_E_10_Rozdzielnica_TPP.pdf
  • Projekt PROJEKT I/Projekt techniczny/Instalacje elektryczne/IE - WEWNĘTRZNE/PT_E_11_Rozdzielnica_TP0.pdf
  • Projekt PROJEKT I/Projekt techniczny/Instalacje elektryczne/IE - WEWNĘTRZNE/PT_E_12_Rozdzielnica_TP1.pdf
  • Projekt PROJEKT I/Projekt techniczny/Instalacje elektryczne/IE - WEWNĘTRZNE/PT_E_13_Rozdzielnica_TP2.pdf
  • Projekt PROJEKT I/Projekt techniczny/Instalacje elektryczne/IE - WEWNĘTRZNE/PT- Instalacje elektryczne wew. opis.docx
  • Projekt PROJEKT I/Projekt techniczny/Instalacje elektryczne/IE - WEWNĘTRZNE/PT_WEWNĘTRZNE_INSTALACJE_ELEKTRYCZNE STR.1i2rev.docx
  • Projekt PROJEKT I/Projekt techniczny/Instalacje elektryczne/IE - WEWNĘTRZNE/PT_WEWNĘTRZNE_INSTALACJE_ELEKTRYCZNE STR.1i2rev.pdf
  • Projekt PROJEKT I/Projekt techniczny/Instalacje elektryczne/IE - WEWNĘTRZNE/swietlica_stronia_ie - opis - pt.pdf
  • Projekt PROJEKT I/Projekt techniczny/Instalacje sanitarne/WEWNĘTRZNE/000_OPIS WEWNĘTRZNE INSTALACJErev.pdf
  • Projekt PROJEKT I/Projekt techniczny/Instalacje sanitarne/WEWNĘTRZNE/001_PT_IS_001 RZUT PIWNICY - INSTALACJA WODY.pdf
  • Projekt PROJEKT I/Projekt techniczny/Instalacje sanitarne/WEWNĘTRZNE/002_PT_IS_002 RZUT PARTERU - INSTALACJA WODY.pdf
  • Projekt PROJEKT I/Projekt techniczny/Instalacje sanitarne/WEWNĘTRZNE/003_PT_IS_003 RZUT 1 PIĘTRA - INSTALACJA WODY.pdf
  • Projekt PROJEKT I/Projekt techniczny/Instalacje sanitarne/WEWNĘTRZNE/004_PT_IS_004 ROZWINIĘCIE INSTALACJI WODY.pdf
  • Projekt PROJEKT I/Projekt techniczny/Instalacje sanitarne/WEWNĘTRZNE/005_PT_IS_005 SCHEMAT ZASOBNIKA.pdf
  • Projekt PROJEKT I/Projekt techniczny/Instalacje sanitarne/WEWNĘTRZNE/006_PT_IS_006 RZUT PIWNICY - INSTALACJA KANALIZACJI SANITARNEJ.pdf
  • Projekt PROJEKT I/Projekt techniczny/Instalacje sanitarne/WEWNĘTRZNE/007_PT_IS_007 RZUT PARTERU - INSTALACJA KANALIZACJI SANITARNEJ.pdf
  • Projekt PROJEKT I/Projekt techniczny/Instalacje sanitarne/WEWNĘTRZNE/008_PT_IS_008 RZUT 1 PIĘTRA - INSTALACJA KANALIZACJI SANITARNEJ.pdf
  • Projekt PROJEKT I/Projekt techniczny/Instalacje sanitarne/WEWNĘTRZNE/009_PT_IS_009 RZUT PODDASZA NIEUŻYTKOWEGO - INSTALACJA KANALIZACJI SANITARNEJ.pdf
  • Projekt PROJEKT I/Projekt techniczny/Instalacje sanitarne/WEWNĘTRZNE/010_PT_IS_010 ROZWINIĘCIE INSTALACJI KANALIZACJI SANITARNEJ.pdf
  • Projekt PROJEKT I/Projekt techniczny/Instalacje sanitarne/WEWNĘTRZNE/011_PT_IS_011 ROZWINIĘCIE INSTALACJI KANALIZACJI SANITARNEJ.pdf
  • Projekt PROJEKT I/Projekt techniczny/Instalacje sanitarne/WEWNĘTRZNE/012_PT_IS_012 RZUT PIWNICY - INSTALACJA C.O.pdf
  • Projekt PROJEKT I/Projekt techniczny/Instalacje sanitarne/WEWNĘTRZNE/013_PT_IS_013 RZUT PARTERU - INSTALACJA C.O.pdf
  • Projekt PROJEKT I/Projekt techniczny/Instalacje sanitarne/WEWNĘTRZNE/014_PT_IS_014 RZUT 1 PIĘTRA - INSTALACJA C.O.pdf
  • Projekt PROJEKT I/Projekt techniczny/Instalacje sanitarne/WEWNĘTRZNE/015_PT_IS_015 ROZWINIĘCIE INSTALACJI C.O..pdf
  • Projekt PROJEKT I/Projekt techniczny/Instalacje sanitarne/WEWNĘTRZNE/016_PT_IS_016 SCHEMAT GRZEJNIKA.pdf
  • Projekt PROJEKT I/Projekt techniczny/Instalacje sanitarne/WEWNĘTRZNE/017_PT_IS_017 SCHEMAT ROZDZIELACZA OGRZEWANIA ODŁOGOWEGO.pdf
  • Projekt PROJEKT I/Projekt techniczny/Instalacje sanitarne/WEWNĘTRZNE/018_PT_IS_018 SCHEMAT BUFORA I ROZDZIELACZA.pdf
  • Projekt PROJEKT I/Projekt techniczny/Instalacje sanitarne/WEWNĘTRZNE/019_PT_IS_019 SCHEMAT POMPY C.O.pdf
  • Projekt PROJEKT I/Projekt techniczny/Instalacje sanitarne/WEWNĘTRZNE/020_PT_IS_020 SCHEMAT POMPY C.W.U.pdf
  • Projekt PROJEKT I/Projekt techniczny/Instalacje sanitarne/WEWNĘTRZNE/021_PT_IS_021 RZUT PARTERU- INSTALACJA WENTYLACJI MECHANICZNEJ.pdf
  • Projekt PROJEKT I/Projekt techniczny/Instalacje sanitarne/WEWNĘTRZNE/022_PT_IS_022 RZUT 1 PIĘTRA - INSTALACJA WENTYLACJI MECHANICZNEJ.pdf
  • Projekt PROJEKT I/Projekt techniczny/Instalacje sanitarne/WEWNĘTRZNE/023_PT_IS_023 RZUT PODDASZA NIEUŻYTKOWEGO - INSTALACJA WENTYLACJI MECHANICZNEJ.pdf
  • Projekt PROJEKT I/Projekt techniczny/Instalacje sanitarne/WEWNĘTRZNE/024_PT_IS_024 LOKALIZACJA CZERPNI I WYRZUTNI.pdf
  • Projekt PROJEKT I/Projekt techniczny/Instalacje sanitarne/WEWNĘTRZNE/025_PT_IS_025 ZESTAWIENIE MATERIAŁÓW.pdf
  • Projekt PROJEKT I/Projekt techniczny/Instalacje sanitarne/WEWNĘTRZNE/026_PT_IS_026 PRZEJŚCIE KANAŁU WENTYLACYJNEGO.pdf
  • Projekt PROJEKT I/Projekt techniczny/Instalacje sanitarne/WEWNĘTRZNE/027_PT_IS_027 SPOSÓB ZAWIESZENIA KANAŁÓW.pdf
  • Projekt PROJEKT I/Projekt techniczny/Instalacje sanitarne/WEWNĘTRZNE/PW_WEWNĘTRZNE_INSTALACJE(rev).docx
  • Projekt PROJEKT I/Projekt techniczny/Konstrukcje/Opis/001_OPIS_KONSTRUKCJA (PT)rev.docx
  • Projekt PROJEKT I/Projekt techniczny/Konstrukcje/Opis/001_OPIS_KONSTRUKCJA (PT)rev.pdf
  • Projekt PROJEKT I/Projekt techniczny/Konstrukcje/Rysunki/PT_01_K RZUT PIWNICY.pdf
  • Projekt PROJEKT I/Projekt techniczny/Konstrukcje/Rysunki/PT_02_K RZUT PARTERU.pdf
  • Projekt PROJEKT I/Projekt techniczny/Konstrukcje/Rysunki/PT_03_K RZUT PIĘTRA.pdf
  • Projekt PROJEKT I/Projekt techniczny/Konstrukcje/Rysunki/PT_04_ELEWACJE-WZMOCNIENIE I NAPRAWA PĘKNIĘĆ.pdf
  • Projekt PROJEKT I/Projekt techniczny/Konstrukcje/Rysunki/PT_05_FUNDAMENTY.pdf
  • Projekt PROJEKT I/Projekt techniczny/Konstrukcje/Rysunki/PT_06_NADPROŻA.pdf
  • Projekt PROJEKT I/Projekt techniczny/Konstrukcje/Rysunki/PT_07_ŚCIĄGI I ELEMENTY OPOROWE.pdf
  • Projekt PROJEKT I/Projekt techniczny/Konstrukcje/Rysunki/PT_08_WZMOCNIENIA USZKODZONYCH BELEK STROPOWYCH.pdf
  • Projekt PROJEKT I/SPECYFIKACJE/W4_E2 - SPECYFIKACJE BRANZA ELEKTRYCZNA/_STRONA-TYTULOWA_SPECYFIKACJE_IE.docx
  • Projekt PROJEKT I/SPECYFIKACJE/W4_E2 - SPECYFIKACJE BRANZA ELEKTRYCZNA/STRONA-TYTULOWA_SPECYFIKACJE_IE.pdf
  • STWiOR PROJEKT I/SPECYFIKACJE/W1_A2- SPECYFIKACJE BRANZA ARCHITEKTONICZNA/~$_A - SST.docx
  • STWiOR PROJEKT I/SPECYFIKACJE/W1_A2- SPECYFIKACJE BRANZA ARCHITEKTONICZNA/W1_A - SST.docx
  • STWiOR PROJEKT I/SPECYFIKACJE/W1_A2- SPECYFIKACJE BRANZA ARCHITEKTONICZNA/W1_A - SST.pdf
  • STWiOR PROJEKT I/SPECYFIKACJE/W2_K2 - SPECYFIKACJE BRANZA KONSTRUKCYJNA/W2_K2 - SST.docx
  • STWiOR PROJEKT I/SPECYFIKACJE/W2_K2 - SPECYFIKACJE BRANZA KONSTRUKCYJNA/W2_K2 - SST.pdf
  • STWiOR PROJEKT I/SPECYFIKACJE/W3_S2 - SPECYFIKACJE BRANZA SANITARNA/W3_S2 - SST.doc
  • STWiOR PROJEKT I/SPECYFIKACJE/W3_S2 - SPECYFIKACJE BRANZA SANITARNA/W3_S2 - SST.pdf
  • STWiOR PROJEKT I/SPECYFIKACJE/W4_E2 - SPECYFIKACJE BRANZA ELEKTRYCZNA/02_SST_rozdzielnice_Stronia 22_ie.docx
  • STWiOR PROJEKT I/SPECYFIKACJE/W4_E2 - SPECYFIKACJE BRANZA ELEKTRYCZNA/02_SST_rozdzielnice_Stronia 22_ie.pdf
  • STWiOR PROJEKT I/SPECYFIKACJE/W4_E2 - SPECYFIKACJE BRANZA ELEKTRYCZNA/03_SST_instalacje-wewnetrzne_Stronia 22_ie.docx
  • STWiOR PROJEKT I/SPECYFIKACJE/W4_E2 - SPECYFIKACJE BRANZA ELEKTRYCZNA/03_SST_instalacje-wewnetrzne_Stronia 22_ie.pdf
  • Inny PROJEKT I/Projekt budowlany/001_PB_PROJEKT ZAGOSPODAROWANIA TERENU/001_OPIS/001_OPIS_PZT.docx
  • Inny PROJEKT I/Projekt budowlany/001_PB_PROJEKT ZAGOSPODAROWANIA TERENU/002_RYSUNKI/PB_01_PZT .pdf
  • Inny PROJEKT I/Projekt budowlany/001_PB_PROJEKT ZAGOSPODAROWANIA TERENU/003_ZALACZNIKI/001_Sebastian Palczynski - UPR.pdf
  • Inny PROJEKT I/Projekt budowlany/001_PB_PROJEKT ZAGOSPODAROWANIA TERENU/003_ZALACZNIKI/002_DS-1721_do_2021-12-31.pdf
  • Inny PROJEKT I/Projekt budowlany/001_PB_PROJEKT ZAGOSPODAROWANIA TERENU/003_ZALACZNIKI/003_Bozena Marszalkiewicz - UPR.pdf
  • Inny PROJEKT I/Projekt budowlany/001_PB_PROJEKT ZAGOSPODAROWANIA TERENU/003_ZALACZNIKI/DS-0471_do_2022-07-31.pdf
  • Inny PROJEKT I/Projekt budowlany/002_PB_PROJEKT ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANY/001_PROJEKT BRANZA ARCHITEKTONICZNA/001_OPIS/~$1_OPIS_ARCHITEKTURA.docx
  • Inny PROJEKT I/Projekt budowlany/002_PB_PROJEKT ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANY/001_PROJEKT BRANZA ARCHITEKTONICZNA/001_OPIS/~$1_OPIS_ARCHITEKTURA, INST.SANIT.INST.ELEKTRYCZNE.docx
  • Inny PROJEKT I/Projekt budowlany/002_PB_PROJEKT ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANY/001_PROJEKT BRANZA ARCHITEKTONICZNA/001_OPIS/001_OPIS_ARCHITEKTURA, INST.SANIT.INST.ELEKTRYCZNE.docx
  • Inny PROJEKT I/Projekt budowlany/002_PB_PROJEKT ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANY/001_PROJEKT BRANZA ARCHITEKTONICZNA/001_OPIS/~WRL0467.tmp
  • Inny PROJEKT I/Projekt budowlany/002_PB_PROJEKT ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANY/001_PROJEKT BRANZA ARCHITEKTONICZNA/002_RYSUNKI/PB_01_A –RZUT PIWNICY.pdf
  • Inny PROJEKT I/Projekt budowlany/002_PB_PROJEKT ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANY/001_PROJEKT BRANZA ARCHITEKTONICZNA/002_RYSUNKI/PB_01_INW - RZUT PIWNICY - INWENTARYZACJA.pdf
  • Inny PROJEKT I/Projekt budowlany/002_PB_PROJEKT ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANY/001_PROJEKT BRANZA ARCHITEKTONICZNA/002_RYSUNKI/PB_02_A -RZUT PARTERU.pdf
  • Inny PROJEKT I/Projekt budowlany/002_PB_PROJEKT ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANY/001_PROJEKT BRANZA ARCHITEKTONICZNA/002_RYSUNKI/PB_02_INW – RZUT PARTERU - INWENTARYZACJA.pdf
  • Inny PROJEKT I/Projekt budowlany/002_PB_PROJEKT ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANY/001_PROJEKT BRANZA ARCHITEKTONICZNA/002_RYSUNKI/PB_03_A–RZUT PIĘTRA.pdf
  • Inny PROJEKT I/Projekt budowlany/002_PB_PROJEKT ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANY/001_PROJEKT BRANZA ARCHITEKTONICZNA/002_RYSUNKI/PB_03_INW – RZUT PIĘTRA - INWETARYZACJA.pdf
  • Inny PROJEKT I/Projekt budowlany/002_PB_PROJEKT ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANY/001_PROJEKT BRANZA ARCHITEKTONICZNA/002_RYSUNKI/PB_04_A–RZUT STRYCHU.pdf
  • Inny PROJEKT I/Projekt budowlany/002_PB_PROJEKT ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANY/001_PROJEKT BRANZA ARCHITEKTONICZNA/002_RYSUNKI/PB_04_INW –RZUT STRYCHU - INWENTARYZACJA.pdf
  • Inny PROJEKT I/Projekt budowlany/002_PB_PROJEKT ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANY/001_PROJEKT BRANZA ARCHITEKTONICZNA/002_RYSUNKI/PB_05_A–RZUT WIĘŹBY DACHOWEJ.pdf
  • Inny PROJEKT I/Projekt budowlany/002_PB_PROJEKT ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANY/001_PROJEKT BRANZA ARCHITEKTONICZNA/002_RYSUNKI/PB_05_INW – RZUT WIĘŹBY DACHOWEJ - INWENTARYZACJA.pdf
  • Inny PROJEKT I/Projekt budowlany/002_PB_PROJEKT ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANY/001_PROJEKT BRANZA ARCHITEKTONICZNA/002_RYSUNKI/PB_06_A–RZUT DACHU.pdf
  • Inny PROJEKT I/Projekt budowlany/002_PB_PROJEKT ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANY/001_PROJEKT BRANZA ARCHITEKTONICZNA/002_RYSUNKI/PB_06_INW – RZUT DACHU - INWENTARYZACJA.pdf
  • Inny PROJEKT I/Projekt budowlany/002_PB_PROJEKT ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANY/001_PROJEKT BRANZA ARCHITEKTONICZNA/002_RYSUNKI/PB_07_A–PRZEKRÓJ A-A.pdf
  • Inny PROJEKT I/Projekt budowlany/002_PB_PROJEKT ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANY/001_PROJEKT BRANZA ARCHITEKTONICZNA/002_RYSUNKI/PB_07_INW – PRZEKRÓJ A-A - INWENTARYZACJA.pdf
  • Inny PROJEKT I/Projekt budowlany/002_PB_PROJEKT ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANY/001_PROJEKT BRANZA ARCHITEKTONICZNA/002_RYSUNKI/PB_08_A–ELEWACJE.pdf
  • Inny PROJEKT I/Projekt budowlany/002_PB_PROJEKT ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANY/001_PROJEKT BRANZA ARCHITEKTONICZNA/002_RYSUNKI/PB_08_INW – ELEWACJE - INWENTARYZACJA.pdf
  • Inny PROJEKT I/Projekt budowlany/002_PB_PROJEKT ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANY/001_PROJEKT BRANZA ARCHITEKTONICZNA/002_RYSUNKI/PB_09_A–ZESTAWIENIE STOLARKI OKIENNEJ I DRZWIOWEJ.pdf
  • Inny PROJEKT I/Projekt budowlany/002_PB_PROJEKT ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANY/001_PROJEKT BRANZA ARCHITEKTONICZNA/002_RYSUNKI/PB_10_A–ZESTAWIENIA ELEMENTY.pdf
  • Inny PROJEKT I/Projekt budowlany/002_PB_PROJEKT ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANY/001_PROJEKT BRANZA ARCHITEKTONICZNA/003_ZAŁĄCZNIKI/003_A/001_Sebastian Palczynski - UPR.pdf
  • Inny PROJEKT I/Projekt budowlany/002_PB_PROJEKT ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANY/001_PROJEKT BRANZA ARCHITEKTONICZNA/003_ZAŁĄCZNIKI/003_A/002_DS-1721_do_2021-12-31.pdf
  • Inny PROJEKT I/Projekt budowlany/002_PB_PROJEKT ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANY/001_PROJEKT BRANZA ARCHITEKTONICZNA/003_ZAŁĄCZNIKI/003_A/003_Bozena Marszalkiewicz - UPR.pdf
  • Inny PROJEKT I/Projekt budowlany/002_PB_PROJEKT ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANY/001_PROJEKT BRANZA ARCHITEKTONICZNA/003_ZAŁĄCZNIKI/003_A/DS-0471_do_2022-07-31.pdf
  • Inny PROJEKT I/Projekt budowlany/003_PB_ZALACZNIKI FORMALNO-PRAWNE/001_OPIS/001_OKŁADKA.docx
  • Inny PROJEKT I/Projekt budowlany/003_PB_ZALACZNIKI FORMALNO-PRAWNE/001_OPIS/001_OKLADKA.pdf
  • Inny PROJEKT I/Projekt budowlany/003_PB_ZALACZNIKI FORMALNO-PRAWNE/001_OPIS/002_SPIS TRESCI.pdf
  • Inny PROJEKT I/Projekt budowlany/003_PB_ZALACZNIKI FORMALNO-PRAWNE/001_OPIS/ZAŁĄCZNIKI FORMALNE.docx
  • Inny PROJEKT I/Projekt budowlany/003_PB_ZALACZNIKI FORMALNO-PRAWNE/002_ZALACZNIKI/Z1.docx
  • Inny PROJEKT I/Projekt budowlany/003_PB_ZALACZNIKI FORMALNO-PRAWNE/002_ZALACZNIKI/Z1.pdf
  • Inny PROJEKT I/Projekt budowlany/003_PB_ZALACZNIKI FORMALNO-PRAWNE/002_ZALACZNIKI/Z2.pdf
  • Inny PROJEKT I/Projekt budowlany/003_PB_ZALACZNIKI FORMALNO-PRAWNE/002_ZALACZNIKI/Z3.pdf
  • Inny PROJEKT I/Projekt budowlany/003_PB_ZALACZNIKI FORMALNO-PRAWNE/002_ZALACZNIKI/Z4A.pdf
  • Inny PROJEKT I/Projekt budowlany/003_PB_ZALACZNIKI FORMALNO-PRAWNE/002_ZALACZNIKI/Z4B.pdf
  • Inny PROJEKT I/Projekt budowlany/003_PB_ZALACZNIKI FORMALNO-PRAWNE/002_ZALACZNIKI/Z4C.pdf
  • Inny PROJEKT I/Projekt budowlany/Pozwolenie na budowę/skan decyzji.pdf
  • Inny PROJEKT I/Projekt budowlany/Skan projektu budowlanego/TOM 1_1.pdf
  • Inny PROJEKT I/Projekt budowlany/Skan projektu budowlanego/TOM 2_1.pdf
  • Inny PROJEKT I/Projekt budowlany/Skan projektu budowlanego/TOM 3_1.pdf
  • Inny PROJEKT I/Projekt techniczny/Instalacje elektryczne/IE - WEWNĘTRZNE/~$wietlica_stronia_ie - opis - pt.docx
  • Inny PROJEKT I/Projekt techniczny/Instalacje sanitarne/4.0_Stronia_22_(W K C.O. WENT)_28.10.201uwagi PZ.dwl
  • Inny PROJEKT I/Projekt techniczny/Instalacje sanitarne/Uprawnienia i izba/003_Jan Wisniewski - UPR.pdf
  • Inny PROJEKT I/Projekt techniczny/Instalacje sanitarne/Uprawnienia i izba/008_KUP-7KF-7V9-LWP.pdf
  • Inny PROJEKT I/Projekt techniczny/Instalacje sanitarne/Uprawnienia i izba/KUP-P7S-8IX-ZMS 2021.pdf
  • Inny PROJEKT I/Projekt techniczny/Instalacje sanitarne/Uprawnienia i izba/upr d.pdf
  • Inny PROJEKT I/Projekt techniczny/Konstrukcje/Opis/opis do OPZ.odt
  • Inny PROJEKT I/SPECYFIKACJE/W1_A2- SPECYFIKACJE BRANZA ARCHITEKTONICZNA/~WRL1106.tmp
  • Inny PROJEKT I/SPECYFIKACJE/W4_E2 - SPECYFIKACJE BRANZA ELEKTRYCZNA/01_ST_ogólna_Stronia 22_ie.docx
  • Inny PROJEKT I/SPECYFIKACJE/W4_E2 - SPECYFIKACJE BRANZA ELEKTRYCZNA/01_ST_ogólna_Stronia 22_ie.pdf
  • Projekt PROJEKT II/PT- A (31.10.2024)-parter PT_02A_REV 1.pdf
  • Projekt PROJEKT II/PT- A (31.10.2024)-piętro PT_R03A_rev1.pdf
  • Projekt PROJEKT II/PT- A (31.10.2024)-piwnica PT_01A_iniekcja.pdf
  • Projekt PROJEKT II/PT- A (31.10.2024)-piwnica PT_01A_rew1.pdf
  • Projekt PROJEKT II/PT- Detal iniekcji (31.10.2024).pdf
  • Projekt PROJEKT II/PT - K (31.10.2024)-piętro PT_03K_rev 1.pdf
  • Inny PROJEKT II/20260609082202346.pdf
  • Inny PROJEKT II/20260609083346977.pdf

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP

Inne postępowania: Miasto i Gmina Bierutów