Postępowanie zakończone 2026-08-20
Naprawa nawierzchni z kostki kamiennej w obrębie zatok autobusowych w ciągu ul. gen. Władysława Andersa w Wałbrzychu
Gmina Wałbrzych
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00378858
- Zamawiający
- Gmina Wałbrzych
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Wałbrzych, pow. Wałbrzych, woj. dolnośląskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 1 000 zł
- Termin składania ofert
- 2026-08-20
- Termin realizacji
- 12 tygodni od daty podpisania umowy
- Data publikacji
- 2026-08-05
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar 04. Załącznik nr 3 - formularz cenowy.xls
- SWZ 01. SWZ.doc
- SWZ 01. SWZ-sig.pdf
- Wzór umowy 06. Załącznik nr 5 - projekt umowy.odt
- Wzór umowy 06. Załącznik nr 5 - projekt umowy.pdf
- Formularz 02. Załącznik nr 1 - Formularz ofertowy.doc
- Ogłoszenie 00. ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny 05. Załącznik nr 4 - Wzór zobowiązania.doc
- Inny 07. załącznik nr 6 - dokumentacja projektowa.zip
- STWiOR 07. załącznik nr 6 - dokumentacja projektowa/3.1 Wymagania ogólne -SST D-M-00.00.00.docx
- STWiOR 07. załącznik nr 6 - dokumentacja projektowa/3.8 Remont kompleksowy nawierzchni brukowcowej SST D-05.02.02a.doc
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 1 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, SWZ, SWZ, wzór umowy, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie, STWiOR, STWiOR.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: projekt.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Gmina Wałbrzych
- Odbudowa mostu przy ulicy Komuny Paryskiej w Wałbrzychu
- Remont nawierzchni ul. Sosnowej w Wałbrzychu
- Wykonanie robót budowlanych w ramach zadania pn. „Modernizacja ogrodzenia przy ulicy Limanowskiego od budynku 7 do 13” – II etap
- Przebudowa wybranych odcinków ogrodzenia wzdłuż ul. Matejki
- Wykonanie robót budowlanych w ramach zadania inwestycyjnego pn.: „Odbudowa obudowy kanału i nawierzchni ul. Szkolnej (fragment)” II