Postępowanie zakończone 2026-06-08
Odbudowa kolektora deszczowego wraz z wylotem oraz terenu komunalnego przyległego do brzegu rzeki Bystrzycy przy ul. Kraszowickiej w Świdnicy
Gmina Miasto Świdnica
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00247680
- Zamawiający
- Gmina Miasto Świdnica
- Główny kod CPV
- 45111200-0 — Roboty w zakresie przygotowania terenu pod
- Miejsce wykonania robót
- Dolnośląskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-06-08
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-05-18
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar Przedmiar odbudowa kolektora poprawiony.pdf
- SWZ pytania i odpowiedzi do SWZ nr 2.pdf
- SWZ Specyfikacja Warunków Zamówienia.doc
- Wzór umowy projekt umowy.doc
- Ogłoszenie ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny pytania i odpowiedzi do SWZ nr 1.pdf
- Inny pytania i odpowiedzi do SWZ nr 1 wersja dostępna.doc
- Inny pytania i odpowiedzi do SWZ nr 2 wersja dostępna.doc
- Inny pytania i odpowiedzi do SWZ nr 3.doc
- Inny pytania i odpowiedzi do SWZ nr 3.pdf
- Inny PZT-CHŁOPSKA-kan. deszcz..pdf
- Inny RYS. 3_IS.pdf
- Inny sesja otwarcia ofert P-48.VI.26.pdf
- Inny sesja otwarcia ofert P-48.VI.26 wersja dostępna.doc
- Inny załącznik nr 1 do umowy.pdf
- Inny załącznik nr 2 do umowy.doc
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP