WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-07-24

Odbudowa mostu w ciągu drogi powiatowej nr 3262D km 0+028 [powódź - wrzesień 2024 r.]

Zarząd Dróg Powiatowych w Kłodzku

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00329010
Zamawiający
Zarząd Dróg Powiatowych w Kłodzku
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Dolnośląskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
Termin składania ofert
2026-07-24
Termin realizacji
Data publikacji
2026-07-08

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • Projekt 16. zał. nr 14 do SWZ - projekt techniczny.zip
  • Projekt 17. zał. nr 15 do SWZ - projekt wykonawczy.zip
  • STWiOR 21. zał. nr 19 do SWZ - STWiORB.zip
  • SWZ 02. SWZ - tryb podstawowy bez negocjacji-sig.pdf
  • Wzór umowy 15. zał. nr 13 do SWZ - projekt umowy-sig.pdf
  • Formularz 03. zał. nr 1 do SWZ - formularz ofertowy-sig.pdf
  • Ogłoszenie 01. Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
  • Inny 04. zał. nr 2 do SWZ - ośw. wykonawcy-sig.pdf
  • Inny 05. zał. nr 3 do SWZ - ośw. podmiotu trzeciego-sig.pdf
  • Inny 06. zał. nr 4 do SWZ - ośw. wyk. wspólnie ubiegających się-sig.pdf
  • Inny 07. zał. nr 5 do SWZ - wykaz robót-sig.pdf
  • Inny 08. zał. nr 6 do SWZ - wykaz osób-sig.pdf
  • Inny 09. zał. nr 7 do SWZ - zob. innego podmiotu (wzór)-sig.pdf
  • Inny 10. zał. nr 8 do SWZ - ośw. grupa kapitałowa-sig.pdf
  • Inny 11. zał. nr 9 do SWZ - ośw. o sankcjach-sig.pdf
  • Inny 12. zał. nr 10 do SWZ - ośw. o aktualności informacji-sig.pdf
  • Inny 13. zał. nr 11 do SWZ - wzór protokołu z wizji lokalnej-sig.pdf
  • Inny 14. zał. nr 12 do SWZ - kosztorys pomocniczy (do celów rozliczeniowych)-sig.pdf
  • Inny 18. zał. nr 16 do SWZ - projekt arch.-bud..pdf
  • Inny 19. zał. nr 17 do SWZ - TOR.zip
  • Inny 20. zał. nr 18 do SWZ - SOR.zip
  • Inny 22. zał. nr 1-11 do SWZ (wersja edytowalna).zip
  • Projekt 16. zał. nr 14 do SWZ - projekt techniczny/M274-PT-OPIS.pdf
  • Inny 16. zał. nr 14 do SWZ - projekt techniczny/M-01_Stan projektowany.pdf
  • Inny 16. zał. nr 14 do SWZ - projekt techniczny/M-02_Widok z góry.pdf
  • Inny 16. zał. nr 14 do SWZ - projekt techniczny/M-03_Gabaryty.pdf
  • Inny 16. zał. nr 14 do SWZ - projekt techniczny/M-04_Konstrukcja stalowa.pdf
  • Inny 16. zał. nr 14 do SWZ - projekt techniczny/M-05_Tyczenie obiektu.pdf
  • Inny 16. zał. nr 14 do SWZ - projekt techniczny/M-06_Przekroje na dojazdach.pdf
  • Inny 16. zał. nr 14 do SWZ - projekt techniczny/M-07_Szkic usytuowania obiektu.pdf
  • Inny 16. zał. nr 14 do SWZ - projekt techniczny/Thumbs.db
  • Projekt 17. zał. nr 15 do SWZ - projekt wykonawczy/M274-C_Opis_PW_MN_v5.pdf
  • Inny 17. zał. nr 15 do SWZ - projekt wykonawczy/M-01_Stan projektowany-przekroje.pdf
  • Inny 17. zał. nr 15 do SWZ - projekt wykonawczy/M-02_Widok z góry.pdf
  • Inny 17. zał. nr 15 do SWZ - projekt wykonawczy/M-03_Gabaryty.pdf
  • Inny 17. zał. nr 15 do SWZ - projekt wykonawczy/M-04.1_Zbrojenie fundament podpory nr1.pdf
  • Inny 17. zał. nr 15 do SWZ - projekt wykonawczy/M-04.2_Fundament podpory nr4.pdf
  • Inny 17. zał. nr 15 do SWZ - projekt wykonawczy/M-04.3_Przyczłek w osi 1.pdf
  • Inny 17. zał. nr 15 do SWZ - projekt wykonawczy/M-04.4_Przyczółek w osi nr.pdf
  • Inny 17. zał. nr 15 do SWZ - projekt wykonawczy/M-04.5_Ustrój nośny.pdf
  • Inny 17. zał. nr 15 do SWZ - projekt wykonawczy/M-05_Konstrukcja stalowa.pdf
  • Inny 17. zał. nr 15 do SWZ - projekt wykonawczy/M-06_Nadbudowa filara.pdf
  • Inny 17. zał. nr 15 do SWZ - projekt wykonawczy/M-07_Kapa chodnikowa.pdf
  • Inny 17. zał. nr 15 do SWZ - projekt wykonawczy/M-08_Płyty przejściowe.pdf
  • Inny 17. zał. nr 15 do SWZ - projekt wykonawczy/M-09_Tyczenie obiektu.pdf
  • Inny 17. zał. nr 15 do SWZ - projekt wykonawczy/M-10 Przekroje na dojazdach.pdf
  • Inny 17. zał. nr 15 do SWZ - projekt wykonawczy/M-11_Szkic usytuowania obiektu.pdf
  • Projekt 19. zał. nr 17 do SWZ - TOR/M274-H_TOR_Opis.pdf
  • Inny 19. zał. nr 17 do SWZ - TOR/M274-H_TOR_v1-297x420 TOR-00.pdf
  • Inny 19. zał. nr 17 do SWZ - TOR/M274-H_TOR_v1-297x420 TOR-01.pdf
  • Inny 19. zał. nr 17 do SWZ - TOR/M274-H_TOR_v1-297x420 TOR-02.pdf
  • Inny 19. zał. nr 17 do SWZ - TOR/M274-H_TOR_v1-297x420 TOR-03.pdf
  • Inny 19. zał. nr 17 do SWZ - TOR/M274-H_TOR_v1-297x420 TOR-04.pdf
  • Inny 20. zał. nr 18 do SWZ - SOR/M274-H_SOR-01.pdf
  • Inny 20. zał. nr 18 do SWZ - SOR/M274-H_SOR-Opis.pdf
  • Formularz 22. zał. nr 1-11 do SWZ (wersja edytowalna)/~$. zał. nr 1 do SWZ - formularz ofertowy.docx
  • Formularz 22. zał. nr 1-11 do SWZ (wersja edytowalna)/03. zał. nr 1 do SWZ - formularz ofertowy.docx
  • Inny 22. zał. nr 1-11 do SWZ (wersja edytowalna)/~$. zał. nr 10 do SWZ - ośw. o aktualności informacji.docx
  • Inny 22. zał. nr 1-11 do SWZ (wersja edytowalna)/~$. zał. nr 11 do SWZ - koszt.pomocniczy.docx
  • Inny 22. zał. nr 1-11 do SWZ (wersja edytowalna)/~$. zał. nr 2 do SWZ - ośw. wykonawcy.docx
  • Inny 22. zał. nr 1-11 do SWZ (wersja edytowalna)/~$. zał. nr 3 do SWZ - ośw. podmiotu trzeciego.docx
  • Inny 22. zał. nr 1-11 do SWZ (wersja edytowalna)/~$. zał. nr 4 do SWZ - ośw. wyk. wspólnie ubiegających się.docx
  • Inny 22. zał. nr 1-11 do SWZ (wersja edytowalna)/~$. zał. nr 5 do SWZ - wykaz robót.docx
  • Inny 22. zał. nr 1-11 do SWZ (wersja edytowalna)/~$. zał. nr 6 do SWZ - wykaz osób.docx
  • Inny 22. zał. nr 1-11 do SWZ (wersja edytowalna)/~$. zał. nr 7 do SWZ - zob. innego podmiotu (wzór).docx
  • Inny 22. zał. nr 1-11 do SWZ (wersja edytowalna)/~$. zał. nr 8 do SWZ - ośw. grupa kapitałowa.docx
  • Inny 22. zał. nr 1-11 do SWZ (wersja edytowalna)/~$. zał. nr 9 do SWZ - ośw. o sankcjach.docx
  • Inny 22. zał. nr 1-11 do SWZ (wersja edytowalna)/04. zał. nr 2 do SWZ - ośw. wykonawcy.docx
  • Inny 22. zał. nr 1-11 do SWZ (wersja edytowalna)/05. zał. nr 3 do SWZ - ośw. podmiotu trzeciego.docx
  • Inny 22. zał. nr 1-11 do SWZ (wersja edytowalna)/06. zał. nr 4 do SWZ - ośw. wyk. wspólnie ubiegających się.docx
  • Inny 22. zał. nr 1-11 do SWZ (wersja edytowalna)/07. zał. nr 5 do SWZ - wykaz robót.docx
  • Inny 22. zał. nr 1-11 do SWZ (wersja edytowalna)/08. zał. nr 6 do SWZ - wykaz osób.docx
  • Inny 22. zał. nr 1-11 do SWZ (wersja edytowalna)/09. zał. nr 7 do SWZ - zob. innego podmiotu (wzór).docx
  • Inny 22. zał. nr 1-11 do SWZ (wersja edytowalna)/10. zał. nr 8 do SWZ - ośw. grupa kapitałowa.docx
  • Inny 22. zał. nr 1-11 do SWZ (wersja edytowalna)/11. zał. nr 9 do SWZ - ośw. o sankcjach.docx
  • Inny 22. zał. nr 1-11 do SWZ (wersja edytowalna)/12. zał. nr 10 do SWZ - ośw. o aktualności informacji.docx
  • Inny 22. zał. nr 1-11 do SWZ (wersja edytowalna)/13. zał. nr 11 do SWZ - wzór protokołu z wizji lokalnej.docx
  • Inny 22. zał. nr 1-11 do SWZ (wersja edytowalna)/14. zał. nr 12 do SWZ - kosztorys pomocniczy (do celów rozliczeniowych).xlsx
  • STWiOR 21. zał. nr 19 do SWZ - STWiORB/M274-J.1 T1 KI_SST v1 .pdf
  • STWiOR 21. zał. nr 19 do SWZ - STWiORB/M274-J.2 T2 KI_SST v1 .pdf
  • Inny 21. zał. nr 19 do SWZ - STWiORB/Thumbs.db

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP

Inne postępowania: Zarząd Dróg Powiatowych w Kłodzku