WygrajPrzetarg.com

Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-16

Przebudowa Baszty Bolesławieckiej w Lwówku Śląskim w celu dostosowania dla zwiedzających – II postępowanie

Gmina i Miasto Lwówek Śląski

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00416626
Zamawiający
Gmina i Miasto Lwówek Śląski
Główny kod CPV
45311000-0 — Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji
Miejsce wykonania robót
Lwówek Śląski, pow. lwówecki, woj. dolnośląskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
1 000 zł
Termin składania ofert
2026-09-16
Termin realizacji
Data publikacji
2026-09-01

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • SWZ SWZ Baszta Bolesławiecka II postępowanie.pdf
  • Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
  • Inny SWZ Baszta Bolesławiecka II postępowanie.docx
  • Inny Załącznik nr 11 do SWZ - Dokumentacja projektowa wraz z decyzjami.zip
  • Projekt Załącznik nr 11 do SWZ - Dokumentacja projektowa wraz z decyzjami/DWKZ - DECYZJA nr 1032 2025.PDF
  • Projekt Załącznik nr 11 do SWZ - Dokumentacja projektowa wraz z decyzjami/PAB_11.06.2025_anonimizacja.pdf
  • Projekt Załącznik nr 11 do SWZ - Dokumentacja projektowa wraz z decyzjami/PNB - 6740_L_42_2025.pdf
  • Projekt Załącznik nr 11 do SWZ - Dokumentacja projektowa wraz z decyzjami/PT_11.06.2025_anonimizacja.pdf
  • STWiOR Załącznik nr 11 do SWZ - Dokumentacja projektowa wraz z decyzjami/ST_IE_Przebudowa Baszty Bolesławieckiej.pdf
  • STWiOR Załącznik nr 11 do SWZ - Dokumentacja projektowa wraz z decyzjami/STWiORB-Baszta Bolesławiecka-B.pdf
  • Inny Załącznik nr 11 do SWZ - Dokumentacja projektowa wraz z decyzjami/A-01.pdf
  • Inny Załącznik nr 11 do SWZ - Dokumentacja projektowa wraz z decyzjami/A-02.pdf
  • Inny Załącznik nr 11 do SWZ - Dokumentacja projektowa wraz z decyzjami/A-03.pdf
  • Inny Załącznik nr 11 do SWZ - Dokumentacja projektowa wraz z decyzjami/A-04.pdf
  • Inny Załącznik nr 11 do SWZ - Dokumentacja projektowa wraz z decyzjami/A-05.pdf
  • Inny Załącznik nr 11 do SWZ - Dokumentacja projektowa wraz z decyzjami/A-06.pdf
  • Inny Załącznik nr 11 do SWZ - Dokumentacja projektowa wraz z decyzjami/A-07.pdf
  • Inny Załącznik nr 11 do SWZ - Dokumentacja projektowa wraz z decyzjami/A-08.pdf
  • Inny Załącznik nr 11 do SWZ - Dokumentacja projektowa wraz z decyzjami/ET_16.04.2025.pdf
  • Inny Załącznik nr 11 do SWZ - Dokumentacja projektowa wraz z decyzjami/POSTANOWIENIE WZ.52840.68.2025.2.pdf

Co sprawdzić w tym postępowaniu

  • Zamawiający wymaga wadium w wysokości 1 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
  • W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, ogłoszenie, projekt, projekt, projekt, projekt, STWiOR, STWiOR.
  • Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: przedmiar.
  • Do terminu składania ofert zostało 13 dni.

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP