Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-21
Przebudowa boiska piłkarskiego oraz stadionu lekkoatletycznego wraz z istniejącą infrastrukturą techniczną i zagospodarowaniem terenu w Polanicy-Zdroju
GMINA POLANICA-ZDRÓJ
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00421776
- Zamawiający
- GMINA POLANICA-ZDRÓJ
- Główny kod CPV
- 45000000-7 — Roboty budowlane
- Miejsce wykonania robót
- Polanica-Zdrój, pow. kłodzki, woj. dolnośląskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 200 000 zł
- Termin składania ofert
- 2026-09-21
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-09-03
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar Załącznik nr 7 Przedmiary robót.7z
- Projekt Załącznik nr 12 PB-elektroniczny_element2_PZT.7z
- Projekt Załącznik nr 8 Opis przedmiotu zamówienia.pdf
- Projekt Załącznik nr 9 Projekt Budowlany- PZT PAB PT-skan.pdf
- STWiOR Załącznik nr 15 STWiOR.7z
- SWZ SWZ Stadion - 3.09.2026 wersja do podpisu.docx
- Wzór umowy Załącznik nr 1- umowa crzp 16.2026 przebudowa boiska i stadionu 02.09.2026- wersja do podpisu.docx
- Formularz Załącznik nr 2 - Formularz ofertowy_zał od 2 do 4_3.09..docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zmianie - INFORMACJE DODATKOWE 1.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zmianie - INFORMACJE DODATKOWE 2.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zmianie - INFORMACJE DODATKOWE 3.pdf
- Inny Załącznik nr 10 Decyzja pozwolenie na budowę 54_VIII_B_2021.pdf
- Inny Załącznik nr 11 PB-elektroniczny_element1_ZAŁĄCZNIKI.7z
- Inny Załącznik nr 13 PB-elektroniczny_element3_PAB.7z
- Inny Załącznik nr 14 PB-elektroniczny_element4_PT.7z
- Inny Załącznik nr 16 Decyzje na wycinkę drzew.7z
- Inny Załącznik nr 17 Opinia PZLA wraz z załącznikiem.7z
- Inny Załącznik nr 5_crzp 16-2026-09-03.docx
- Inny Załącznik nr 6_crzp 16-2026-09-03.docx
- Projekt 9. Przedmiary robót/PR BUD Stadion LA Polanica Zdrój 07082026.pdf
- Projekt 9. Przedmiary robót/PR ELEK Stadion LA Polanica Zdrój 07082026.pdf
- Projekt 9. Przedmiary robót/PR SAN Stadion LA Polanica Zdrój 07082026.pdf
- Projekt 3. PB-elektroniczny_element1_ZAŁĄCZNIKI/GS-BOSI-PB - KARTA TYTUŁOWA.pdf
- Projekt 3. PB-elektroniczny_element1_ZAŁĄCZNIKI/GS-BOSI-PB - OKŁADKA PB.pdf
- Projekt 3. PB-elektroniczny_element1_ZAŁĄCZNIKI/GS-BOSI-PB - OT_EL1.pdf
- Inny 3. PB-elektroniczny_element1_ZAŁĄCZNIKI/1.2/Mapa Boisko piecz.jpg
- Inny 3. PB-elektroniczny_element1_ZAŁĄCZNIKI/1.2/Mapa Boisko piecz.pdf
- Inny 3. PB-elektroniczny_element1_ZAŁĄCZNIKI/1.2/Thumbs.db
- Inny 3. PB-elektroniczny_element1_ZAŁĄCZNIKI/1.3/Nr-XVI-119-2008.pdf
- Inny 3. PB-elektroniczny_element1_ZAŁĄCZNIKI/1.3/Thumbs.db
- Inny 3. PB-elektroniczny_element1_ZAŁĄCZNIKI/1.3/US1.pdf
- Inny 3. PB-elektroniczny_element1_ZAŁĄCZNIKI/1.3/XVI-119-08-zal1.jpg
- Inny 3. PB-elektroniczny_element1_ZAŁĄCZNIKI/1.4/OG_BoiskoOSIR_GT Z PODPISEM.pdf
- Inny 3. PB-elektroniczny_element1_ZAŁĄCZNIKI/1.4/Thumbs.db
- Inny 3. PB-elektroniczny_element1_ZAŁĄCZNIKI/1.5/GMINA POLANICA/20210917115158.pdf
- Inny 3. PB-elektroniczny_element1_ZAŁĄCZNIKI/1.5/GMINA POLANICA/20210917115222.pdf
- Inny 3. PB-elektroniczny_element1_ZAŁĄCZNIKI/1.5/MZK/CCI_001122.jpg
- Inny 3. PB-elektroniczny_element1_ZAŁĄCZNIKI/1.5/MZK/CCI_001124.jpg
- Inny 3. PB-elektroniczny_element1_ZAŁĄCZNIKI/1.5/MZK/CCI_001126.jpg
- Inny 3. PB-elektroniczny_element1_ZAŁĄCZNIKI/1.5/MZK/CCI_001128.jpg
- Inny 3. PB-elektroniczny_element1_ZAŁĄCZNIKI/1.5/MZK/CCI_001129.jpg
- Inny 3. PB-elektroniczny_element1_ZAŁĄCZNIKI/1.5/MZK/Thumbs.db
- Inny 3. PB-elektroniczny_element1_ZAŁĄCZNIKI/1.5/TAURON/CCI_001130.jpg
- Inny 3. PB-elektroniczny_element1_ZAŁĄCZNIKI/1.5/TAURON/CCI_001131.jpg
- Inny 3. PB-elektroniczny_element1_ZAŁĄCZNIKI/1.5/TAURON/CCI_001132.jpg
- Inny 3. PB-elektroniczny_element1_ZAŁĄCZNIKI/1.5/TAURON/CCI_001133.jpg
- Inny 3. PB-elektroniczny_element1_ZAŁĄCZNIKI/1.5/TAURON/CCI_001134.jpg
- Inny 3. PB-elektroniczny_element1_ZAŁĄCZNIKI/1.5/TAURON/CCI_001135.jpg
- Inny 3. PB-elektroniczny_element1_ZAŁĄCZNIKI/1.5/TAURON/CCI_001136.jpg
- Inny 3. PB-elektroniczny_element1_ZAŁĄCZNIKI/1.5/TAURON/CCI_001137.jpg
- Inny 3. PB-elektroniczny_element1_ZAŁĄCZNIKI/1.5/TAURON/CCI_001138.jpg
- Inny 3. PB-elektroniczny_element1_ZAŁĄCZNIKI/1.5/TAURON/CCI_001139.jpg
- Inny 3. PB-elektroniczny_element1_ZAŁĄCZNIKI/1.5/TAURON/CCI_001140.jpg
- Inny 3. PB-elektroniczny_element1_ZAŁĄCZNIKI/1.5/TAURON/CCI_001141.jpg
- Inny 3. PB-elektroniczny_element1_ZAŁĄCZNIKI/1.5/TAURON/CCI_001142.jpg
- Inny 3. PB-elektroniczny_element1_ZAŁĄCZNIKI/1.5/TAURON/CCI_001144.jpg
- Inny 3. PB-elektroniczny_element1_ZAŁĄCZNIKI/1.5/TAURON/CCI_001145.jpg
- Inny 3. PB-elektroniczny_element1_ZAŁĄCZNIKI/1.5/TAURON/CCI_001152.jpg
- Inny 3. PB-elektroniczny_element1_ZAŁĄCZNIKI/1.5/TAURON/CCI_001153.jpg
- Inny 3. PB-elektroniczny_element1_ZAŁĄCZNIKI/1.5/TAURON/CCI_001154.jpg
- Inny 3. PB-elektroniczny_element1_ZAŁĄCZNIKI/1.5/TAURON/CCI_001155.jpg
- Inny 3. PB-elektroniczny_element1_ZAŁĄCZNIKI/1.5/TAURON/CCI_001156.jpg
- Inny 3. PB-elektroniczny_element1_ZAŁĄCZNIKI/1.5/TAURON/CCI_001157.jpg
- Inny 3. PB-elektroniczny_element1_ZAŁĄCZNIKI/1.5/TAURON/Thumbs.db
- Inny 3. PB-elektroniczny_element1_ZAŁĄCZNIKI/1.5/TAURON/wp_112223 Gmina Polanica.pdf
- Inny 3. PB-elektroniczny_element1_ZAŁĄCZNIKI/CCI_000979.jpg
- Inny 3. PB-elektroniczny_element1_ZAŁĄCZNIKI/Thumbs.db
- Projekt 4. PB-elektroniczny_element2_PZT/OPIS/GS-BOSI-PB - OT_EL2.pdf
- Projekt 4. PB-elektroniczny_element2_PZT/OPIS/GS-BOSI-PB - PZT-zamienny18122023.pdf
- Projekt 4. PB-elektroniczny_element2_PZT/RYSUNKI/DWG/GS-OSBO-PB-100 - PZT.dwg
- Projekt 4. PB-elektroniczny_element2_PZT/RYSUNKI/DWG/PZT-rysunek zamienny do uzyskania opinii 30112023.MT.dwg
- Projekt 4. PB-elektroniczny_element2_PZT/RYSUNKI/PDF/GS-OSBO-PB-100 - PZT.pdf
- Inny 4. PB-elektroniczny_element2_PZT/Mapa Boisko piecz.jpg
- Inny 4. PB-elektroniczny_element2_PZT/OPIS/Thumbs.db
- Inny 4. PB-elektroniczny_element2_PZT/RYSUNKI/PDF/Thumbs.db
- Projekt 5. PB-elektroniczny_element3_PAB/OPIS/GS-BOSI-PB-A - OPIS_EL3.pdf
- Projekt 5. PB-elektroniczny_element3_PAB/OPIS/GS-BOSI-PB-A - OPIS_PAB-zamienny 18122023.pdf
- Inny 5. PB-elektroniczny_element3_PAB/OPIS/Thumbs.db
- Inny 5. PB-elektroniczny_element3_PAB/RYSUNKI/DWG/GS-OSBO-PB-A-201-211 - RYSUNKI.dwg
- Inny 5. PB-elektroniczny_element3_PAB/RYSUNKI/DWG/PAB-rysunki zamienne do uzyskania opinii 16012024MT.dwg
- Inny 5. PB-elektroniczny_element3_PAB/RYSUNKI/PDF/GS-OSBO-PB-A-201A.pdf
- Inny 5. PB-elektroniczny_element3_PAB/RYSUNKI/PDF/GS-OSBO-PB-A-201B.pdf
- Inny 5. PB-elektroniczny_element3_PAB/RYSUNKI/PDF/GS-OSBO-PB-A-201C.pdf
- Inny 5. PB-elektroniczny_element3_PAB/RYSUNKI/PDF/GS-OSBO-PB-A-202.pdf
- Inny 5. PB-elektroniczny_element3_PAB/RYSUNKI/PDF/GS-OSBO-PB-A-203.pdf
- Inny 5. PB-elektroniczny_element3_PAB/RYSUNKI/PDF/GS-OSBO-PB-A-204.pdf
- Inny 5. PB-elektroniczny_element3_PAB/RYSUNKI/PDF/GS-OSBO-PB-A-205.pdf
- Inny 5. PB-elektroniczny_element3_PAB/RYSUNKI/PDF/GS-OSBO-PB-A-206.pdf
- Inny 5. PB-elektroniczny_element3_PAB/RYSUNKI/PDF/GS-OSBO-PB-A-207.pdf
- Inny 5. PB-elektroniczny_element3_PAB/RYSUNKI/PDF/GS-OSBO-PB-A-208.pdf
- Inny 5. PB-elektroniczny_element3_PAB/RYSUNKI/PDF/GS-OSBO-PB-A-209.pdf
- Inny 5. PB-elektroniczny_element3_PAB/RYSUNKI/PDF/GS-OSBO-PB-A-210.pdf
- Inny 5. PB-elektroniczny_element3_PAB/RYSUNKI/PDF/GS-OSBO-PB-A-211.pdf
- Inny 5. PB-elektroniczny_element3_PAB/RYSUNKI/PDF/Thumbs.db
- Projekt 6. PB-elektroniczny_element4_PT/1. ZAŁĄCZNIKI FORMALNE/GS-BOSI-PB-OT_EL4.pdf
- Projekt 6. PB-elektroniczny_element4_PT/2. KONSTRUKCJA/OPIS/GS-OSBO-PT-K - OT.pdf
- Projekt 6. PB-elektroniczny_element4_PT/3. INSTALACJE SANITARNE/OPIS/GS-OSBO-PT-IS - OT.pdf
- Projekt 6. PB-elektroniczny_element4_PT/3. INSTALACJE SANITARNE/RYSUNKI/DWG/GS-OSBO-PB-A-100 - PZT/GS-OSBO-PB-A-100 - PZT 8.dwg
- Projekt 6. PB-elektroniczny_element4_PT/3. INSTALACJE SANITARNE/RYSUNKI/PDF/GS-OSBO-PT-IS-100.pdf
- Projekt 6. PB-elektroniczny_element4_PT/3. INSTALACJE SANITARNE/RYSUNKI/PDF/GS-OSBO-PT-IS-101.pdf
- Projekt 6. PB-elektroniczny_element4_PT/3. INSTALACJE SANITARNE/RYSUNKI/PDF/GS-OSBO-PT-IS-102.pdf
- Projekt 6. PB-elektroniczny_element4_PT/3. INSTALACJE SANITARNE/RYSUNKI/PDF/GS-OSBO-PT-IS-103.pdf
- Projekt 6. PB-elektroniczny_element4_PT/3. INSTALACJE SANITARNE/RYSUNKI/PDF/GS-OSBO-PT-IS-104.pdf
- Projekt 6. PB-elektroniczny_element4_PT/4. INSTALACJE ELEKTRYCZNE/OPIS/GS-OSBO-PT-E - OT.pdf
- Projekt 6. PB-elektroniczny_element4_PT/4. INSTALACJE ELEKTRYCZNE/OPIS/ZAŁĄCZNIKI/ZAŁ 2 - OBLICZENIA.pdf
- Projekt 6. PB-elektroniczny_element4_PT/4. INSTALACJE ELEKTRYCZNE/RYSUNKI/DWG/PZT/GS-OSBO-PT-E-E01 - PZT.dwg
- Projekt 6. PB-elektroniczny_element4_PT/4. INSTALACJE ELEKTRYCZNE/RYSUNKI/PDF/PZT/GS-OSBO-PT-E-E01 - PZT.pdf
- Projekt 6. PB-elektroniczny_element4_PT/4. INSTALACJE ELEKTRYCZNE/RYSUNKI/PDF/SCHEMATY/GS-OSBO-PT-E-S01 - SCHEMAT ZASILANIA.pdf
- Projekt 6. PB-elektroniczny_element4_PT/4. INSTALACJE ELEKTRYCZNE/RYSUNKI/PDF/SCHEMATY/GS-OSBO-PT-E-S02 - SCHEMAT ROZ.pdf
- Inny 6. PB-elektroniczny_element4_PT/1. ZAŁĄCZNIKI FORMALNE/Thumbs.db
- Inny 6. PB-elektroniczny_element4_PT/2. KONSTRUKCJA/RYSUNKI/CAD/GS-OSBO-PT-K-01.dwg
- Inny 6. PB-elektroniczny_element4_PT/2. KONSTRUKCJA/RYSUNKI/PDF/GS-OSBO-PT-K-01.pdf
- Inny 6. PB-elektroniczny_element4_PT/2. KONSTRUKCJA/RYSUNKI/PDF/Thumbs.db
- Inny 6. PB-elektroniczny_element4_PT/3. INSTALACJE SANITARNE/OPIS/Thumbs.db
- Inny 6. PB-elektroniczny_element4_PT/3. INSTALACJE SANITARNE/RYSUNKI/DWG/GS-OSBO-PB-A-100 - PZT/MAPA OSTATECZNA/Mapa Boisko piecz.jpg
- Inny 6. PB-elektroniczny_element4_PT/3. INSTALACJE SANITARNE/RYSUNKI/DWG/GS-OSBO-PB-A-100 - PZT/MAPA OSTATECZNA/Thumbs.db
- Inny 6. PB-elektroniczny_element4_PT/3. INSTALACJE SANITARNE/RYSUNKI/DWG/GS-OSBO-PT-IS - RYSUNKI.dwg
- Inny 6. PB-elektroniczny_element4_PT/3. INSTALACJE SANITARNE/RYSUNKI/DWG/PLOTCFGS/PDFCreator_GT_BOI2.pc3
- Inny 6. PB-elektroniczny_element4_PT/3. INSTALACJE SANITARNE/RYSUNKI/DWG/PLOTCFGS/PDFCreator_GT_BOI.pc3
- Inny 6. PB-elektroniczny_element4_PT/3. INSTALACJE SANITARNE/RYSUNKI/PDF/Thumbs.db
- Inny 6. PB-elektroniczny_element4_PT/4. INSTALACJE ELEKTRYCZNE/OPIS/Thumbs.db
- Inny 6. PB-elektroniczny_element4_PT/4. INSTALACJE ELEKTRYCZNE/OPIS/ZAŁĄCZNIKI/Thumbs.db
- Inny 6. PB-elektroniczny_element4_PT/4. INSTALACJE ELEKTRYCZNE/RYSUNKI/DWG/PZT/MAPA OSTATECZNA/Mapa Boisko piecz.jpg
- Inny 6. PB-elektroniczny_element4_PT/4. INSTALACJE ELEKTRYCZNE/RYSUNKI/DWG/SCHEMATY/GS-OSBO-PT-E-S01 - SCHEMAT.dwg
- Inny 6. PB-elektroniczny_element4_PT/4. INSTALACJE ELEKTRYCZNE/RYSUNKI/DWG/SCHEMATY/GS-OSBO-PT-E-S02 - SCHEMAT ROZ.dwg
- Inny 6. PB-elektroniczny_element4_PT/4. INSTALACJE ELEKTRYCZNE/RYSUNKI/PDF/PZT/Thumbs.db
- Inny 6. PB-elektroniczny_element4_PT/4. INSTALACJE ELEKTRYCZNE/RYSUNKI/PDF/SCHEMATY/Thumbs.db
- STWiOR 7. STWiOR/STWiOR POLANICA Budowlane 2024_09_11.pdf
- STWiOR 7. STWiOR/STWIOR POLANICA Elektryczne_2024_09_09.pdf
- STWiOR 7. STWiOR/STWiOR POLANICA Sanitarne_2024_09_09.pdf
- STWiOR 7. STWiOR/STWiOR POLANICA Zasady ogólne 2024_09_09.pdf
- Inny 8. Decyzje na wycinkę drzew/Decyzja2 usunięcie drzew.pdf
- Inny 8. Decyzje na wycinkę drzew/Decyzja usunięcie drzew.pdf
- Inny 8. Decyzje na wycinkę drzew/Zmiana 1 usunięcie drzew.pdf
- Inny 8. Decyzje na wycinkę drzew/zmiana2.pdf
- Inny 4. Opinia PZLA wraz z załącznikiem/2024.01.16. Polanica Zdrój Opinia do dokumentacji proj..pdf
- Inny 4. Opinia PZLA wraz z załącznikiem/Załącznik do opinii dokumentacji proj. stadionu- 2024.01.16..pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 200 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, projekt, projekt, projekt, STWiOR, SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie, ogłoszenie, ogłoszenie, ogłoszenie, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR.
- Do terminu składania ofert zostało 17 dni.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP