Postępowanie zakończone 2026-08-17
Przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Kopalina, działka nr ew .: 336 AM-1 obręb Kopalina, Gmina Jelcz-Laskowice - ETAP I
GMINA JELCZ-LASKOWICE
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00372934
- Zamawiający
- GMINA JELCZ-LASKOWICE
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Kopalina, pow. oławski, woj. dolnośląskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 5 000 zł
- Termin składania ofert
- 2026-08-17
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-31
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ.pdf
- Wzór umowy Załącznik Nr 8 do SWZ - wzór umowy.pdf
- Ogłoszenie ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Załączniki edytowalne do SWZ.zip
- Inny Załącznik nr 12 do SWZ - OPZ.zip
- Przedmiar Załącznik nr 12 do SWZ - OPZ/Kopalina gr - Etap 1 - przedmiar.pdf
- Projekt Załącznik nr 12 do SWZ - OPZ/Kopalina gr - specyfikacje/D 07.02.01. - OZNAKOWANIE PIONOWE .pdf
- Inny Załącznik nr 12 do SWZ - OPZ/Kopalina gr - specyfikacje/D 00.00.00. - WYMAGANIA OGÓLNE .pdf
- Inny Załącznik nr 12 do SWZ - OPZ/Kopalina gr - specyfikacje/D 01.01.01a. - ODTWORZENIE TRASY I PUNKTÓW WYSOKOŚCIOWYCH.pdf
- Inny Załącznik nr 12 do SWZ - OPZ/Kopalina gr - specyfikacje/D 02.00.01. - ROBOTY ZIEMNE. WYMAGANIA OGÓLNE.pdf
- Inny Załącznik nr 12 do SWZ - OPZ/Kopalina gr - specyfikacje/D 02.01.01. - WYKONANIE WYKOPÓW W GRUNTACH NIESKALISTYCH.pdf
- Inny Załącznik nr 12 do SWZ - OPZ/Kopalina gr - specyfikacje/D 04.01.01. - KORYTO WRAZ Z PROFILOWANIEM I ZAGĘSZCZENIEM PODŁOŻA.pdf
- Inny Załącznik nr 12 do SWZ - OPZ/Kopalina gr - specyfikacje/D 04.02.01. - WARSTWY ODSĄCZAJĄCE I ODCINAJĄCE.pdf
- Inny Załącznik nr 12 do SWZ - OPZ/Kopalina gr - specyfikacje/D 04.03.01. - OCZYSZCZENIE I SKROPIENIE WARSTW KONSTRUKCJI.pdf
- Inny Załącznik nr 12 do SWZ - OPZ/Kopalina gr - specyfikacje/D 04.04.00. - PODBUDOWA Z KRUSZYW. WYMAGANIA OGÓLNE.pdf
- Inny Załącznik nr 12 do SWZ - OPZ/Kopalina gr - specyfikacje/D 04.04.02. - PODBUDOWA Z KRUSZYWA ŁAMANEGO STABILIZ. MECHANICZNIE.pdf
- Inny Załącznik nr 12 do SWZ - OPZ/Kopalina gr - specyfikacje/D 05.03.05a. - NAWIERZCHNIA Z BETONU ASFALTOWEGO W ŚCIERALNA WT.pdf
- Inny Załącznik nr 12 do SWZ - OPZ/Kopalina gr - specyfikacje/D 05.03.05. - NAWIERZCHNIA Z BETONU ASFALTOWEGO.pdf
- Inny Załącznik nr 12 do SWZ - OPZ/Kopalina gr - specyfikacje/Podział wg CPV.pdf
- Inny Załącznik nr 12 do SWZ - OPZ/Kopalina gr - specyfikacje/spis treścii.pdf
- Inny Załącznik nr 12 do SWZ - OPZ/Kopalina gr - uzgodnienia/01 - Kopalina gr - ZGŁOSZENIE.pdf
- Inny Załącznik nr 12 do SWZ - OPZ/Kopalina gr - uzgodnienia/02 - Kopalina gr - decyzja archeologiczna.pdf
- Inny Załącznik nr 12 do SWZ - OPZ/Kopalina gr - uzgodnienia/03 - Kopalina gr - Konserwator Zabytków.pdf
- Inny Załącznik nr 12 do SWZ - OPZ/Kopalina gr - uzgodnienia/04 - Kopalina gr - Gmina Jelcz-Laskowice.pdf
- Inny Załącznik nr 12 do SWZ - OPZ/Projekt zagospodarowania ternu/Kopalina - opis techniczny.pdf
- Inny Załącznik nr 12 do SWZ - OPZ/Projekt zagospodarowania ternu/Kopalina - Rys. 1 - LOKALIZACJA.pdf
- Inny Załącznik nr 12 do SWZ - OPZ/Projekt zagospodarowania ternu/Kopalina - Rys. 2 - Plan zagospo terenu.pdf
- Inny Załącznik nr 12 do SWZ - OPZ/Projekt zagospodarowania ternu/Kopalina - Rys. 3 - Przekroje konstrukcyjne.pdf
- Inny Załącznik nr 12 do SWZ - OPZ/Projekt zagospodarowania ternu/Kopalina - Rys. 4 - Profil podłużny.pdf
- Formularz Załącznik Nr 1 do SWZ Formularz ofertowy.docx
- Inny Załącznik Nr 10 do SWZ-Wykaz_rownowaznosci.docx
- Inny Załącznik Nr 11 do SWZ.docx
- Inny Załącznik Nr 2A do SWZ.docx
- Inny Załącznik Nr 2 do SWZ.docx
- Inny Załącznik Nr 3 A do SWZ.docx
- Inny Załącznik Nr 3 B do SWZ.docx
- Inny Załącznik Nr 3 do SWZ.docx
- Inny Załącznik Nr 4 do SWZ.docx
- Inny Załącznik Nr 6 do SWZ.docx
- Inny Załącznik Nr 7 do SWZ.docx
- Inny Załącznik Nr 9 do SWZ.docx
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 5 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, wzór umowy, ogłoszenie, przedmiar, projekt, formularz oferty.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: STWiOR.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: GMINA JELCZ-LASKOWICE
- Budowa Świetlicy Wiejskiej w Brzezinkach na obszarze Lokalnej Grupy Działania Dobra Widawa
- "Budowa, przebudowa i modernizacja budowli ochronnych oraz miejsc doraźnego schronienia – Miasto i Gmina Jelcz-Laskowice” w podziale na dwa zadania
- Przebudowa i modernizacja boisk sportowych na terenie Miasta i Gminy Jelcz-Laskowice
- „Budowa, przebudowa i modernizacja budowli ochronnych oraz miejsc doraźnego schronienia – Miasto i Gmina Jelcz-Laskowice” w podziale na dwa zadania
- Wykonanie kompleksowej adaptacji wielobranżowej dok. projektowej gotowego projektu dla zadania pn. „Budowa dwóch budynków wielorodzinnych na działce nr 1/37, AM-1, obręb Jelcz, gm. Jelcz-Laskowice