Postępowanie zakończone 2026-08-18
Przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych w Piskorzówku
GMINA DOMANIÓW
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00373884
- Zamawiający
- GMINA DOMANIÓW
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Piskorzówku
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- niewymagane
- Termin składania ofert
- 2026-08-18
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-03
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny SWZ+załączniki.zip
- Przedmiar SWZ+załączniki/Załącznik nr 4 do SWZ dokumentacja techniczna/przedmiar.pdf
- Projekt SWZ+załączniki/Załącznik nr 4 do SWZ dokumentacja techniczna/projekt_Piskorzówek.pdf
- Projekt SWZ+załączniki/Załącznik nr 4 do SWZ dokumentacja techniczna/ST_całość.pdf
- SWZ SWZ+załączniki/SWZ.pdf
- Wzór umowy SWZ+załączniki/Załącznik nr 3 do SWZ - wór umowy.pdf
- Inny SWZ+załączniki/Załącznik nr 1 do SWZ - wzór formularza ofertowego.doc
- Inny SWZ+załączniki/Załącznik nr 2 do SWZ - oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu z postępowania.doc
- Inny SWZ+załączniki/Załącznik nr 4 do SWZ dokumentacja techniczna/archeolog.pdf
Przedmiar robót — 14 pozycji
| Lp. | Opis | J.m. | Ilość |
|---|---|---|---|
| 1 | - |Roboty pomiarowe przy liniowych robotach ziemnych - trasa dróg w tere- |km |nie równinnym - obsługa geodezyjna przed, w trakcie i po wykonaniu ro- bót 0,490 km 0,490 | km | 0.4899999999999999911182158029987476766109466552734375 |
| 2 | |nia robót wraz z wyniesieniem oznakowania (wyjazd z budowy na drogi publiczne) 1 kpl. 1,000 | kpl | 1 |
| 2#2 | |Korytowanie pod nawierzchnie jezdni w miejscach wysokiego nasypu śr. |m3 gł. 10 cm (50% długości) wraz z transportem na odkład 240 x 50% x4 x0,1 = 48 48 m3 48,000 | m3 | 48 |
| 4 | |Ścinanie poboczy o grubości 10 cm i szerokości 1m m2 m2 861,000 | m | 861 |
| 5 | -_ |Pozyskanie i dowóz piasku na nasyp samochodami samowyładowczymi |m3 |na odległość 10 km 0109-08 40 m3 40,000 | m3 | 40 |
Pokazano 5 z 14 pozycji.
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający nie wymaga wadium w tym postępowaniu.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: ogłoszenie, przedmiar, projekt, projekt, SWZ, wzór umowy.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: STWiOR.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP