Postępowanie zakończone 2026-08-25
Przebudowa drogi powiatowej nr 1110 D Chodlewo – Garbce. Etap 2: km 1+ 1335,7 – km 2+423,93.
Zarząd Dróg Powiatowych w Trzebnicy
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00383854
- Zamawiający
- Zarząd Dróg Powiatowych w Trzebnicy
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Chodlewo – Garbce
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 35 000 zł
- Termin składania ofert
- 2026-08-25
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-07
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Projekt Załącznik nr 11 - Projekt Budowlany.zip
- STWiOR Załącznik nr 12 - STWIORB (Specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót).zip
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny SWZ wraz z załącznikami.zip
- SWZ SWZ wraz z załącznikami/SWZ - Chodlewo-Garbce Etap 2.pdf
- Wzór umowy SWZ wraz z załącznikami/Załącznik nr 10 do SWZ - Wzór umowy.pdf
- Formularz SWZ wraz z załącznikami/Załącznik nr 1 do SWZ - Formularz ofertowy.docx
- Inny SWZ wraz z załącznikami/Załącznik nr 2 do SWZ - Oświadczenie Wykonawcy.docx
- Inny SWZ wraz z załącznikami/Załącznik nr 3 do SWZ - Grupa kapitałowa.docx
- Inny SWZ wraz z załącznikami/Załącznik nr 4 do SWZ - Wykaz robót.docx
- Inny SWZ wraz z załącznikami/Załącznik nr 5 do SWZ - Oświadczenie Wykonawców wspólnie.docx
- Inny SWZ wraz z załącznikami/Załącznik nr 6 do SWZ - Oświadczenie podmiotu udostępniającego zasoby.docx
- Inny SWZ wraz z załącznikami/Załącznik nr 7 do SWZ - Zobowiązanie do udostępniania zasobów.docx
- Inny SWZ wraz z załącznikami/Załącznik nr 8 do SWZ - Oświadczenie własne Wykonawcy.docx
- Inny SWZ wraz z załącznikami/Załącznik nr 9 do SWZ - Protokół z wizji lokalnej.docx
- Przedmiar Załącznik nr 11 - Projekt Budowlany/11.5 - Przedmiar robót (pomoczniczno)/przedmiar robót etap 2.pdf
- Przedmiar Załącznik nr 11 - Projekt Budowlany/11.6 - Kosztorys ofertowy/kosztorys ofertowy etap 2.pdf
- Projekt Załącznik nr 11 - Projekt Budowlany/11.1 - Projekt budowlany/projekt budowlany.pdf
- Projekt Załącznik nr 11 - Projekt Budowlany/11.1 - Projekt budowlany/PZT podział na etapy.pdf
- Projekt Załącznik nr 11 - Projekt Budowlany/11.2 - Uzgodnienia, dezycje formalno-prawne/20250902_KIP_DP_Chodlewo-Garbce_podpisany.pdf
- Projekt Załącznik nr 11 - Projekt Budowlany/11.3 - Projekt organizacji ruchu/PSOR Chodlewo-Garbce.pdf
- Inny Załącznik nr 11 - Projekt Budowlany/11.2 - Uzgodnienia, dezycje formalno-prawne/decyzja brak potrzeby przeprowadzenia oceny oddziaływania przesięwzięcia na środowisko.pdf
- Inny Załącznik nr 11 - Projekt Budowlany/11.2 - Uzgodnienia, dezycje formalno-prawne/opinia Wojewódzkiego Urzedu Ochrony Zabytków.pdf
- Inny Załącznik nr 11 - Projekt Budowlany/11.2 - Uzgodnienia, dezycje formalno-prawne/skan decyzji pozwolenia na prowadzenie badań archeologicznych dr. pow. Chodlewo - Garbce.pdf
- Inny Załącznik nr 11 - Projekt Budowlany/11.2 - Uzgodnienia, dezycje formalno-prawne/wniosek zgłoszenie wykonywania robót do Wydziału Architektury i Budownictwa Starostwa Powiatowego w Trzebnicy.pdf
- Inny Załącznik nr 11 - Projekt Budowlany/11.2 - Uzgodnienia, dezycje formalno-prawne/zaświadczenie o braku sprzeciwu do zgłoszenia droga Chodlewo - Garbce.pdf
- Inny Załącznik nr 11 - Projekt Budowlany/11.4 - Inwentaryzacja dendrologiczna/Inwentaryzacja dendrologiczna.pdf
- Inny Załącznik nr 11 - Projekt Budowlany/11.4 - Inwentaryzacja dendrologiczna/Tabela 1 Drzewa i krzewy wytypowane do wycinki.pdf
- STWiOR Załącznik nr 12 - STWIORB (Specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót)/ChG_SST.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 35 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: projekt, STWiOR, ogłoszenie, SWZ, wzór umowy, formularz oferty, przedmiar, przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt, STWiOR.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Zarząd Dróg Powiatowych w Trzebnicy
- Przebudowa drogi powiatowej nr 1345 D od m. Kowale do skrzyżowania w kierunku m. Piekary.
- Przebudowa drogi powiatowej nr 1331 D w Biedaszkowie Wielkim – Etap I.
- Przebudowa części drogi powiatowej nr 1321 D w m. Ruda Żmigrodzka polegająca na budowie chodnika”
- Przebudowa drogi powiatowej nr 1288 D Bagno – Osolin wraz z budową chodnika – ETAP 2.
- Przebudowa drogi powiatowej nr 1336 w miejscowości Ligota polegająca na remoncie pobocza gruntowego – Etap 2.