Postępowanie zakończone 2026-08-31
Przebudowa drogi powiatowej nr 1288 D Bagno – Osolin wraz z budową chodnika – ETAP 2.
Zarząd Dróg Powiatowych w Trzebnicy
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00389526
- Zamawiający
- Zarząd Dróg Powiatowych w Trzebnicy
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Bagno – Osolin
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 13 000 zł
- Termin składania ofert
- 2026-08-31
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-12
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- STWiOR Załącznik nr 12 - STWIORB-Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych.zip
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny SWZ wraz z załącznikami.zip
- Inny Załącznik nr 11 - Dokumentacja projektowa.zip
- SWZ SWZ wraz z załącznikami/SWZ - Bagno-Osolin-Eatp 2.pdf
- Wzór umowy SWZ wraz z załącznikami/Załącznik nr 10 do SWZ - Wzór umowy.pdf
- Formularz SWZ wraz z załącznikami/Załącznik nr 1 do SWZ - Formularz ofertowy.docx
- Inny SWZ wraz z załącznikami/Załącznik nr 2 do SWZ - Oświadczenie Wykonawcy.docx
- Inny SWZ wraz z załącznikami/Załącznik nr 3 do SWZ - Grupa kapitałowa.docx
- Inny SWZ wraz z załącznikami/Załącznik nr 4 do SWZ - Wykaz robót.docx
- Inny SWZ wraz z załącznikami/Załącznik nr 5 do SWZ - Oświadczenie Wykonawców wspólnie.docx
- Inny SWZ wraz z załącznikami/Załącznik nr 6 do SWZ - Oświadczenie podmiotu udostępniającego zasoby.docx
- Inny SWZ wraz z załącznikami/Załącznik nr 7 do SWZ - Zobowiązanie do udostępniania zasobów.docx
- Inny SWZ wraz z załącznikami/Załącznik nr 8 do SWZ - Oświadczenie własne Wykonawcy.docx
- Inny SWZ wraz z załącznikami/Załącznik nr 9 do SWZ - Protokół z wizji lokalnej.docx
- Przedmiar Załącznik nr 11 - Dokumentacja projektowa/Załącznik nr 11.5 - Przedmiar robót - pomocniczo/Przedmiar robót - Przebudowa drogi powiatowej nr 1288D Bagno – Osolin wraz z budową chodnika-ETAP 2.pdf
- Przedmiar Załącznik nr 11 - Dokumentacja projektowa/Załącznik nr 11.6 - Kosztorys ofertowy/Kosztorys ofertowy - Przebudowa drogi powiatowej nr 1288D Bagno – Osolin wraz z budową chodnika-ETAP 2.pdf
- Projekt Załącznik nr 11 - Dokumentacja projektowa/Załącznik nr 11.1 - Materiały do zgłoszenia robót/Profil podłuzny kanalizacja deszczowa - Osolin.pdf
- Projekt Załącznik nr 11 - Dokumentacja projektowa/Załącznik nr 11.1 - Materiały do zgłoszenia robót/PZT_Osolin Bagno - przebudowa.pdf
- Projekt Załącznik nr 11 - Dokumentacja projektowa/Załącznik nr 11.2 - Uzgodnienia, decyzje formalno-prawne/Hawe/7135 Osolin Klasztorna dr NK Trzebnica ZU.pdf
- Projekt Załącznik nr 11 - Dokumentacja projektowa/Załącznik nr 11.2 - Uzgodnienia, decyzje formalno-prawne/Narada koordynacyjna/PZT Bagno - Osolin_rys 2.1.pdf
- Projekt Załącznik nr 11 - Dokumentacja projektowa/Załącznik nr 11.2 - Uzgodnienia, decyzje formalno-prawne/Narada koordynacyjna/PZT Bagno - Osolin_rys 2.2.pdf
- Projekt Załącznik nr 11 - Dokumentacja projektowa/Załącznik nr 11.2 - Uzgodnienia, decyzje formalno-prawne/Narada koordynacyjna/PZT Bagno - Osolin_rys 2.3.pdf
- Projekt Załącznik nr 11 - Dokumentacja projektowa/Załącznik nr 11.2 - Uzgodnienia, decyzje formalno-prawne/Narada koordynacyjna/PZT Bagno - Osolin_rys 2.4.pdf
- Projekt Załącznik nr 11 - Dokumentacja projektowa/Załącznik nr 11.4 - Inwentaryzacja dendrologiczna/Inwentaryzacja dendrologiczna + plan nasadzeń.pdf
- Inny Załącznik nr 11 - Dokumentacja projektowa/Załącznik nr 11.1 - Materiały do zgłoszenia robót/etap 2.pdf
- Inny Załącznik nr 11 - Dokumentacja projektowa/Załącznik nr 11.1 - Materiały do zgłoszenia robót/Mapa do celów projektowych.pdf
- Inny Załącznik nr 11 - Dokumentacja projektowa/Załącznik nr 11.1 - Materiały do zgłoszenia robót/RYS_S_2_hydranty.pdf
- Inny Załącznik nr 11 - Dokumentacja projektowa/Załącznik nr 11.1 - Materiały do zgłoszenia robót/zaświadczenie - brak sprzeciwu.pdf
- Inny Załącznik nr 11 - Dokumentacja projektowa/Załącznik nr 11.1 - Materiały do zgłoszenia robót/zgloszenie-robot-budowlanych.pdf
- Inny Załącznik nr 11 - Dokumentacja projektowa/Załącznik nr 11.2 - Uzgodnienia, decyzje formalno-prawne/Connecta/warunki Connecta.pdf
- Inny Załącznik nr 11 - Dokumentacja projektowa/Załącznik nr 11.2 - Uzgodnienia, decyzje formalno-prawne/Gmina Oborniki Śląskie/Uzgodnienie dokumenatcji Gmina Oborniki Śl.pdf
- Inny Załącznik nr 11 - Dokumentacja projektowa/Załącznik nr 11.2 - Uzgodnienia, decyzje formalno-prawne/Konserwator zabytków/Bagno_Osolin_przebudowa_drogi_powiatowej_A-via_9573_eb58fe99-d30b-407d-b260-1f89a337e001.pdf
- Inny Załącznik nr 11 - Dokumentacja projektowa/Załącznik nr 11.2 - Uzgodnienia, decyzje formalno-prawne/Narada koordynacyjna/Odpis protokołu z narady koordynacyjnej.pdf
- Inny Załącznik nr 11 - Dokumentacja projektowa/Załącznik nr 11.2 - Uzgodnienia, decyzje formalno-prawne/Wydział nieruchomości/zgoda osolin.pdf
- Inny Załącznik nr 11 - Dokumentacja projektowa/Załącznik nr 11.2 - Uzgodnienia, decyzje formalno-prawne/ZGK Oborniki Śląskie/warunki + uzgodnieniea zgk.pdf
- Inny Załącznik nr 11 - Dokumentacja projektowa/Załącznik nr 11.2 - Uzgodnienia, decyzje formalno-prawne/Zgłoszenie robót budowlanych/OBG_Bagno_Osolin_ZDP_Trzebnica___Ozimina_przebudowa_drogi_działka_533_194_195_zaświadczenie.pdf
- Inny Załącznik nr 11 - Dokumentacja projektowa/Załącznik nr 11.2 - Uzgodnienia, decyzje formalno-prawne/Zgłoszenie robót budowlanych/zgloszenie-robot-budowlanych-pb-2-z-dnia-2026-05-30_sig.pdf
- Inny Załącznik nr 11 - Dokumentacja projektowa/Załącznik nr 11.3 - Projekt organizacji ruchu/SOR Bagno - Osolin_.pdf
- STWiOR Załącznik nr 12 - STWIORB-Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych/STWIORB 1288D bagno.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 13 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: STWiOR, ogłoszenie, SWZ, wzór umowy, formularz oferty, przedmiar, przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, STWiOR.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Zarząd Dróg Powiatowych w Trzebnicy
- Przebudowa drogi powiatowej nr 1345 D od m. Kowale do skrzyżowania w kierunku m. Piekary.
- Przebudowa drogi powiatowej nr 1331 D w Biedaszkowie Wielkim – Etap I.
- Przebudowa części drogi powiatowej nr 1321 D w m. Ruda Żmigrodzka polegająca na budowie chodnika”
- Przebudowa drogi powiatowej nr 1110 D Chodlewo – Garbce. Etap 2: km 1+ 1335,7 – km 2+423,93.
- Przebudowa drogi powiatowej nr 1336 w miejscowości Ligota polegająca na remoncie pobocza gruntowego – Etap 2.