WygrajPrzetarg.com

Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-08

Przebudowa drogi powiatowej nr 1331 D w Biedaszkowie Wielkim – Etap I.

Zarząd Dróg Powiatowych w Trzebnicy

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00402864
Zamawiający
Zarząd Dróg Powiatowych w Trzebnicy
Główny kod CPV
45233120-6 — Roboty w zakresie budowy dróg
Miejsce wykonania robót
Biedaszków Wielki, pow. trzebnicki, woj. dolnośląskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
25 000 zł
Termin składania ofert
2026-09-08
Termin realizacji
Data publikacji
2026-08-21

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • STWiOR Załącznik nr 12 - SST (Szczegółowe Specyfikacje Techniczne).zip
  • Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
  • Inny SWZ wraz z załącznikami.zip
  • Inny Załącznik nr 11 - Dokumentacja projektowa.zip
  • SWZ SWZ wraz z załącznikami/SWZ - Biedaszków Wielki Etap I.pdf
  • Wzór umowy SWZ wraz z załącznikami/Załącznik nr 10 do SWZ - Wzór umowy.pdf
  • Formularz SWZ wraz z załącznikami/Załącznik nr 1 do SWZ - Formularz ofertowy.docx
  • Inny SWZ wraz z załącznikami/Załącznik nr 2 do SWZ - Oświadczenie Wykonawcy.docx
  • Inny SWZ wraz z załącznikami/Załącznik nr 3 do SWZ - Grupa kapitałowa.docx
  • Inny SWZ wraz z załącznikami/Załącznik nr 4 do SWZ - Wykaz robót.docx
  • Inny SWZ wraz z załącznikami/Załącznik nr 5 do SWZ - Oświadczenie Wykonawców wspólnie.docx
  • Inny SWZ wraz z załącznikami/Załącznik nr 6 do SWZ - Oświadczenie podmiotu udostępniającego zasoby.docx
  • Inny SWZ wraz z załącznikami/Załącznik nr 7 do SWZ - Zobowiązanie do udostępniania zasobów.docx
  • Inny SWZ wraz z załącznikami/Załącznik nr 8 do SWZ - Oświadczenie własne Wykonawcy.docx
  • Inny SWZ wraz z załącznikami/Załącznik nr 9 do SWZ - Protokół z wizji lokalnej.docx
  • Przedmiar Załącznik nr 11 - Dokumentacja projektowa/Załącznik 11.6 - Przedmiar-pomocniczo/2026 08 20 przedmiar Biedaszków ETAP 1.pdf
  • Przedmiar Załącznik nr 11 - Dokumentacja projektowa/Załącznik 11.7 - Kosztorys ofertowy/2026 08 20 kosztorys ofertowy Biedaszków ETAP 1.pdf
  • Projekt Załącznik nr 11 - Dokumentacja projektowa/Załącznik 11.1 - Projekt techniczny/Projekt techniczny.pdf
  • Projekt Załącznik nr 11 - Dokumentacja projektowa/Załącznik 11.4 - Projekt Organizacji Ruchu/SOR.pdf
  • Inny Załącznik nr 11 - Dokumentacja projektowa/Załącznik 11.2 - Uzgodnienia, decyzje formalno-prawne/DWKZ/Biedaszkow1.pdf
  • Inny Załącznik nr 11 - Dokumentacja projektowa/Załącznik 11.2 - Uzgodnienia, decyzje formalno-prawne/DWKZ/Biedaszkow1.XAdES
  • Inny Załącznik nr 11 - Dokumentacja projektowa/Załącznik 11.2 - Uzgodnienia, decyzje formalno-prawne/DWKZ/Biedaszkow2.PDF
  • Inny Załącznik nr 11 - Dokumentacja projektowa/Załącznik 11.2 - Uzgodnienia, decyzje formalno-prawne/DWKZ/Biedaszkow2.PDF.XAdES
  • Inny Załącznik nr 11 - Dokumentacja projektowa/Załącznik 11.2 - Uzgodnienia, decyzje formalno-prawne/DWKZ/Biedaszkow3.PDF
  • Inny Załącznik nr 11 - Dokumentacja projektowa/Załącznik 11.2 - Uzgodnienia, decyzje formalno-prawne/DWKZ/Biedaszkow3.PDF.XAdES
  • Inny Załącznik nr 11 - Dokumentacja projektowa/Załącznik 11.2 - Uzgodnienia, decyzje formalno-prawne/DWKZ/Biedaszków_43339-25przebud.drogi_pow.dz.80,198-4,255,5183-3438.PDF.XAdES
  • Inny Załącznik nr 11 - Dokumentacja projektowa/Załącznik 11.2 - Uzgodnienia, decyzje formalno-prawne/DWKZ/PPSP.P.25.226_DWKZ_op_bied wlk epuap.pdf
  • Inny Załącznik nr 11 - Dokumentacja projektowa/Załącznik 11.2 - Uzgodnienia, decyzje formalno-prawne/DWKZ/PPSP.P.25.226_DWKZ_op_bied wlk .PDF
  • Inny Załącznik nr 11 - Dokumentacja projektowa/Załącznik 11.2 - Uzgodnienia, decyzje formalno-prawne/Odstępstwo KT/PPSP.P.25.325_min cyfr_dec zwoln kt_Bied wlk.pdf
  • Inny Załącznik nr 11 - Dokumentacja projektowa/Załącznik 11.2 - Uzgodnienia, decyzje formalno-prawne/Odstępstwo KT/PPSP.P.26.116.pdf
  • Inny Załącznik nr 11 - Dokumentacja projektowa/Załącznik 11.2 - Uzgodnienia, decyzje formalno-prawne/SOR/PPSP.P.25.315_SP Trz_zatw SOR_bied wlk.pdf
  • Inny Załącznik nr 11 - Dokumentacja projektowa/Załącznik 11.2 - Uzgodnienia, decyzje formalno-prawne/SOR/PPSP.P.26.037.pdf
  • Inny Załącznik nr 11 - Dokumentacja projektowa/Załącznik 11.2 - Uzgodnienia, decyzje formalno-prawne/Środowisko/PPSP.P.26.177.pdf
  • Inny Załącznik nr 11 - Dokumentacja projektowa/Załącznik 11.2 - Uzgodnienia, decyzje formalno-prawne/Środowisko/PPSP.P.26.197.pdf
  • Inny Załącznik nr 11 - Dokumentacja projektowa/Załącznik 11.2 - Uzgodnienia, decyzje formalno-prawne/Zaświadczenie o braku sprzeciwu do zgłoszenia/PPSP.P.26.223.pdf
  • Inny Załącznik nr 11 - Dokumentacja projektowa/Załącznik 11.3 - Opinia geotechniczna/Karty_otworów Biedaszków.pdf
  • Inny Załącznik nr 11 - Dokumentacja projektowa/Załącznik 11.4 - Projekt Organizacji Ruchu/PPSP.P.26.362.pdf
  • Inny Załącznik nr 11 - Dokumentacja projektowa/Załącznik 11.5 - Inwentaryzacja zieleni/Inw drzew Biedaszków Wlk.pdf
  • STWiOR Załącznik nr 12 - SST (Szczegółowe Specyfikacje Techniczne)/Całość.pdf

Co sprawdzić w tym postępowaniu

  • Zamawiający wymaga wadium w wysokości 25 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
  • W dokumentacji rozpoznaliśmy: STWiOR, ogłoszenie, SWZ, wzór umowy, formularz oferty, przedmiar, przedmiar, projekt, projekt, STWiOR.
  • Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
  • Do terminu składania ofert zostało 5 dni.

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP