WygrajPrzetarg.com

Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-11

Przebudowa drogi powiatowej nr 1345 D od m. Kowale do skrzyżowania w kierunku m. Piekary.

Zarząd Dróg Powiatowych w Trzebnicy

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00407228
Zamawiający
Zarząd Dróg Powiatowych w Trzebnicy
Główny kod CPV
45233120-6 — Roboty w zakresie budowy dróg
Miejsce wykonania robót
Kowale
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
30 000 zł
Termin składania ofert
2026-09-11
Termin realizacji
Data publikacji
2026-08-26

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • STWiOR Załącznik nr 12 - STWIORB.zip
  • Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
  • Inny SWZ wraz z załącznikami.zip
  • Inny Załącznik nr 11 - Dokumentacja projektowa.zip
  • SWZ SWZ wraz z załącznikami/SWZ - Kowale - Piekary.pdf
  • Wzór umowy SWZ wraz z załącznikami/Załącznik nr 10 do SWZ - Wzór umowy.pdf
  • Formularz SWZ wraz z załącznikami/Załącznik nr 1 do SWZ - Formularz ofertowy.docx
  • Inny SWZ wraz z załącznikami/Załącznik nr 2 do SWZ - Oświadczenie Wykonawcy.docx
  • Inny SWZ wraz z załącznikami/Załącznik nr 3 do SWZ - Grupa kapitałowa.docx
  • Inny SWZ wraz z załącznikami/Załącznik nr 4 do SWZ - Wykaz robót.docx
  • Inny SWZ wraz z załącznikami/Załącznik nr 5 do SWZ - Oświadczenie Wykonawców wspólnie.docx
  • Inny SWZ wraz z załącznikami/Załącznik nr 6 do SWZ - Oświadczenie podmiotu udostępniającego zasoby.docx
  • Inny SWZ wraz z załącznikami/Załącznik nr 7 do SWZ - Zobowiązanie do udostępniania zasobów.docx
  • Inny SWZ wraz z załącznikami/Załącznik nr 8 do SWZ - Oświadczenie własne Wykonawcy.docx
  • Inny SWZ wraz z załącznikami/Załącznik nr 9 do SWZ - Protokół z wizji lokalnej.docx
  • Przedmiar Załącznik nr 11 - Dokumentacja projektowa/11.5 - Przedmiar robót (pomocniczo)/Przedmiar Kowale Piekary EI.pdf
  • Przedmiar Załącznik nr 11 - Dokumentacja projektowa/11.6 - Kosztorys ofertowy/Kosztorys ofertowy Kowale Piekary EI.pdf
  • Projekt Załącznik nr 11 - Dokumentacja projektowa/11.1 - Projekt Techniczny/PT_2026.08.18.pdf
  • Projekt Załącznik nr 11 - Dokumentacja projektowa/11.2 - Uzgodnienia, decyzje formalno prawne/Gaz system/PPSP.P.26.201.pdf
  • Projekt Załącznik nr 11 - Dokumentacja projektowa/11.2 - Uzgodnienia, decyzje formalno prawne/Gaz system/PZT Kowale 96_1.pdf
  • Projekt Załącznik nr 11 - Dokumentacja projektowa/11.4 - Projekt SOR/SOR.pdf
  • Inny Załącznik nr 11 - Dokumentacja projektowa/11.2 - Uzgodnienia, decyzje formalno prawne/DWKZ/PPSP.P.26.121.pdf
  • Inny Załącznik nr 11 - Dokumentacja projektowa/11.2 - Uzgodnienia, decyzje formalno prawne/Gaz system/zlecenie nadzoru prac.pdf
  • Inny Załącznik nr 11 - Dokumentacja projektowa/11.2 - Uzgodnienia, decyzje formalno prawne/Ministerstwo cyfryzacji/PPSP.P.26.313.pdf
  • Inny Załącznik nr 11 - Dokumentacja projektowa/11.2 - Uzgodnienia, decyzje formalno prawne/PSG/PPSP.P.26.227.pdf
  • Inny Załącznik nr 11 - Dokumentacja projektowa/11.3 - Geologia/Kowale_piekary_załączniki.pdf
  • Projekt Załącznik nr 12 - STWIORB/D 07.02.01a Oznakowanie pionowe.pdf
  • STWiOR Załącznik nr 12 - STWIORB/D 01.02.01a Ochrona istniejących drzew.pdf
  • STWiOR Załącznik nr 12 - STWIORB/D 01.02.01 Usunięcie drzew i krzaków.pdf
  • STWiOR Załącznik nr 12 - STWIORB/D 01.02.02a Zdjęcie warstwy ziemi urodzajnej.pdf
  • STWiOR Załącznik nr 12 - STWIORB/D 01.02.04 Rozbiórka elementów dróg, ogrodzeń i przepustów.pdf
  • STWiOR Załącznik nr 12 - STWIORB/D 04.01.01 Koryto wraz z profilowaniem i zagęszczaniem.pdf
  • STWiOR Załącznik nr 12 - STWIORB/D 04.04.02a Podbudowa pomocnicza kruszywo niezwiązane.pdf
  • STWiOR Załącznik nr 12 - STWIORB/D 04.05.01a Podbudowa kruszywo związane hydraulicznie cementem.pdf
  • STWiOR Załącznik nr 12 - STWIORB/D 05.03.05a Nawierzchnia beton asfatlowy warstwa ścieralna.pdf
  • STWiOR Załącznik nr 12 - STWIORB/D 05.03.05b Nawierzchnia beton asfaltowy warstwa wiążąca i wyrównawcza.pdf
  • STWiOR Załącznik nr 12 - STWIORB/D 05.03.11 Frezowanie nawierzchni asfaltowych na zimno.pdf
  • STWiOR Załącznik nr 12 - STWIORB/D 05.03.26 Geosiatka.pdf
  • STWiOR Załącznik nr 12 - STWIORB/D 06.03.01 Ścinanie i uzupełnianie poboczy.pdf
  • STWiOR Załącznik nr 12 - STWIORB/D 07.01.01a Oznakowanie poziome.pdf
  • STWiOR Załącznik nr 12 - STWIORB/D 07.05.01 Bariery ochronne stalowe.pdf
  • STWiOR Załącznik nr 12 - STWIORB/D 08.01.01b Ustawienie krawężników betonowych.pdf
  • STWiOR Załącznik nr 12 - STWIORB/D 08.05.06a Ściek uliczny z betonowej kostki brukowej.pdf
  • STWiOR Załącznik nr 12 - STWIORB/Str. tyt. STWiORB.pdf
  • Inny Załącznik nr 12 - STWIORB/D 00.00.00 Wymagania ogólne.pdf
  • Inny Załącznik nr 12 - STWIORB/D 01.01.01a Odtworzenie trasy.pdf
  • Inny Załącznik nr 12 - STWIORB/D 04.03.01 Oczyszczenie i skropienie warstw konstrukcyjnych.pdf
  • Inny Załącznik nr 12 - STWIORB/D 06.01.01 Humusowanie i obsianie terenów zielonych.pdf

Co sprawdzić w tym postępowaniu

  • Zamawiający wymaga wadium w wysokości 30 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
  • W dokumentacji rozpoznaliśmy: STWiOR, ogłoszenie, SWZ, wzór umowy, formularz oferty, przedmiar, przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR.
  • Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
  • Do terminu składania ofert zostało 8 dni.

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP