Postępowanie zakończone 2026-06-23
Przebudowa drogi powiatowej nr 1371D Skarszyn – Boleścin (etap I- odcinek 1 dł. 1,220 km).
Zarząd Dróg Powiatowych w Trzebnicy
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00277321
- Zamawiający
- Zarząd Dróg Powiatowych w Trzebnicy
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Dolnośląskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-06-23
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-05
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ wraz z załącznikami.zip
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny _corrupt_154853.bin
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Zarząd Dróg Powiatowych w Trzebnicy
- Przebudowa drogi powiatowej nr 1345 D od m. Kowale do skrzyżowania w kierunku m. Piekary.
- Przebudowa drogi powiatowej nr 1331 D w Biedaszkowie Wielkim – Etap I.
- Przebudowa części drogi powiatowej nr 1321 D w m. Ruda Żmigrodzka polegająca na budowie chodnika”
- Przebudowa drogi powiatowej nr 1288 D Bagno – Osolin wraz z budową chodnika – ETAP 2.
- Przebudowa drogi powiatowej nr 1110 D Chodlewo – Garbce. Etap 2: km 1+ 1335,7 – km 2+423,93.