WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-07-30

Przebudowa drogi powiatowej nr 3240D ul. Wojska Polskiego w Polanicy-Zdroju na długości ok. 0,76 km

Zarząd Dróg Powiatowych w Kłodzku

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00338119
Zamawiający
Zarząd Dróg Powiatowych w Kłodzku
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Dolnośląskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
Termin składania ofert
2026-07-30
Termin realizacji
Data publikacji
2026-07-13

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • STWiOR 18. zał. nr 16 do SWZ - STWiOR.zip
  • SWZ 02. SWZ - tryb podstawowy bez negocjacji-sig.pdf
  • Wzór umowy 12. zał. nr 10 do SWZ - projekt umowy-sig.pdf
  • Formularz 03. zał. nr 1 do SWZ - formularz ofertowy-sig.pdf
  • Ogłoszenie 01. Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
  • Inny 04. zał. nr 2 do SWZ - ośw. wykonawcy-sig.pdf
  • Inny 05. zał. nr 3 do SWZ - ośw. podmiotu trzeciego-sig.pdf
  • Inny 06. zał. nr 4 do SWZ - ośw. wyk. wspólnie ubiegających się-sig.pdf
  • Inny 07. zał. nr 5 do SWZ - wykaz robót-sig.pdf
  • Inny 08. zał. nr 6 do SWZ - wykaz osób-sig.pdf
  • Inny 09. zał. nr 7 do SWZ - zob. innego podmiotu (wzór)-sig.pdf
  • Inny 10. zał. nr 8 do SWZ - ośw. grupa kapitałowa-sig.pdf
  • Inny 11. zał. nr 9 do SWZ - ośw. o sankcjach-sig.pdf
  • Inny 13. zał. nr 11 do SWZ - koszt. pomoc.-sig.pdf
  • Inny 14. zał. nr 12 do SWZ - dok.proj.zip
  • Inny 15. zał. nr 13 do SWZ - dok. rys.zip
  • Inny 16. zał. nr 14 do SWZ - przedm. robót-sig.pdf
  • Inny 17. zał. nr 15 do SWZ - SOR.zip
  • Inny 19. zał. nr 1-9, 11 do SWZ (wersja edytowalna).zip
  • Projekt 14. zał. nr 12 do SWZ - dok.proj/Dokumenatcja projektowa 3240D Wojska Polskiego Polanica-Zdrój.pdf
  • Projekt 14. zał. nr 12 do SWZ - dok.proj/Opis budowlany Polanica 3240D.pdf
  • Projekt 15. zał. nr 13 do SWZ - dok. rys/MAPA LOKALIZUJACA PROJEKT.pdf
  • Inny 15. zał. nr 13 do SWZ - dok. rys/Przekroje konstrukcyjne.pdf
  • Inny 15. zał. nr 13 do SWZ - dok. rys/PZT 1.500 Arkusz nr 1.pdf
  • Inny 15. zał. nr 13 do SWZ - dok. rys/PZT 1.500 Arkusz nr 2.pdf
  • Inny 15. zał. nr 13 do SWZ - dok. rys/Szczegóły drogowe.pdf
  • Inny 17. zał. nr 15 do SWZ - SOR/docelowa 1.pdf
  • Inny 17. zał. nr 15 do SWZ - SOR/docelowa 2.pdf
  • Inny 17. zał. nr 15 do SWZ - SOR/Docelowa organizacja ruchu 3240D ul. Wojska Polskiego w m. Polanica-Zdrój.pdf
  • Inny 17. zał. nr 15 do SWZ - SOR/Opis 3240D docelowa.pdf
  • Projekt 18. zał. nr 16 do SWZ - STWiOR/D000000- Wymagania ogólne - DP 3240D.pdf
  • STWiOR 18. zał. nr 16 do SWZ - STWiOR/D040501- PODBUDOWA I PODŁOŻE ULEPSZONE Z MIESZANKI KRUSZYWA ZWIĄZANEGO HYDRAULICZNIE CEMENTEM - dp 3240D.pdf
  • STWiOR 18. zał. nr 16 do SWZ - STWiOR/D-05.03.23a Nawierzchnia z betonowej kostki brukowej - Przebudowa drogi powiatowej nr 3240D.pdf
  • STWiOR 18. zał. nr 16 do SWZ - STWiOR/D-07.01.01 Oznakowanie poziome - Przebudowa drogi powiatowej nr 3240D.pdf
  • STWiOR 18. zał. nr 16 do SWZ - STWiOR/D070201 oznakowanie pionowe - DP 3240D.pdf
  • STWiOR 18. zał. nr 16 do SWZ - STWiOR/D070501 - bariery metalowe - DP 3240D.pdf
  • STWiOR 18. zał. nr 16 do SWZ - STWiOR/SS Strona tytułowa - DP 3240D Polanica ul. Wojska Polskiego.pdf
  • Inny 18. zał. nr 16 do SWZ - STWiOR/~$30101-odwod - przepusty pod dr - DP 3240D.doc
  • Inny 18. zał. nr 16 do SWZ - STWiOR/D010000-roboty pomiarowe - DP 3240D.pdf
  • Inny 18. zał. nr 16 do SWZ - STWiOR/D010302-roboty przygot. i rozb. -DP 3240D.pdf
  • Inny 18. zał. nr 16 do SWZ - STWiOR/D020000-rob ziemne wyk i nas - DP 3240D.pdf
  • Inny 18. zał. nr 16 do SWZ - STWiOR/D030101-odwod - przepusty pod dr - DP 3240D.pdf
  • Inny 18. zał. nr 16 do SWZ - STWiOR/D040000- podb - profil i zagęszcz podł - DP 3240D.pdf
  • Inny 18. zał. nr 16 do SWZ - STWiOR/D040402-podbudowy z kruszywa łamanego -DP 3240D.pdf
  • Inny 18. zał. nr 16 do SWZ - STWiOR/D050000- nawierz w-wa wiążąca, ścieralna -DP 3240D.pdf
  • Inny 18. zał. nr 16 do SWZ - STWiOR/D060301- ścinanie i uzupełnienie poboczy- DP 3240D.pdf
  • Inny 18. zał. nr 16 do SWZ - STWiOR/D060401 rowy i inne - DP 3240D.pdf
  • Inny 18. zał. nr 16 do SWZ - STWiOR/~WRL0696.tmp
  • Formularz 17. zał. nr 1-9, 11 do SWZ (wersja edytowalna)/~$. zał. nr 1 do SWZ - formularz ofertowy.docx
  • Formularz 17. zał. nr 1-9, 11 do SWZ (wersja edytowalna)/03. zał. nr 1 do SWZ - formularz ofertowy.docx
  • Inny 17. zał. nr 1-9, 11 do SWZ (wersja edytowalna)/~$. zał. nr 11 do SWZ - koszt.pomocniczy.docx
  • Inny 17. zał. nr 1-9, 11 do SWZ (wersja edytowalna)/~$. zał. nr 2 do SWZ - ośw. wykonawcy.docx
  • Inny 17. zał. nr 1-9, 11 do SWZ (wersja edytowalna)/~$. zał. nr 3 do SWZ - ośw. podmiotu trzeciego.docx
  • Inny 17. zał. nr 1-9, 11 do SWZ (wersja edytowalna)/~$. zał. nr 4 do SWZ - ośw. wyk. wspólnie ubiegających się.docx
  • Inny 17. zał. nr 1-9, 11 do SWZ (wersja edytowalna)/~$. zał. nr 5 do SWZ - wykaz robót.docx
  • Inny 17. zał. nr 1-9, 11 do SWZ (wersja edytowalna)/~$. zał. nr 6 do SWZ - wykaz osób.docx
  • Inny 17. zał. nr 1-9, 11 do SWZ (wersja edytowalna)/~$. zał. nr 7 do SWZ - zob. innego podmiotu (wzór).docx
  • Inny 17. zał. nr 1-9, 11 do SWZ (wersja edytowalna)/~$. zał. nr 8 do SWZ - ośw. grupa kapitałowa.docx
  • Inny 17. zał. nr 1-9, 11 do SWZ (wersja edytowalna)/~$. zał. nr 9 do SWZ - ośw. o sankcjach.docx
  • Inny 17. zał. nr 1-9, 11 do SWZ (wersja edytowalna)/04. zał. nr 2 do SWZ - ośw. wykonawcy.docx
  • Inny 17. zał. nr 1-9, 11 do SWZ (wersja edytowalna)/05. zał. nr 3 do SWZ - ośw. podmiotu trzeciego.docx
  • Inny 17. zał. nr 1-9, 11 do SWZ (wersja edytowalna)/06. zał. nr 4 do SWZ - ośw. wyk. wspólnie ubiegających się.docx
  • Inny 17. zał. nr 1-9, 11 do SWZ (wersja edytowalna)/07. zał. nr 5 do SWZ - wykaz robót.docx
  • Inny 17. zał. nr 1-9, 11 do SWZ (wersja edytowalna)/08. zał. nr 6 do SWZ - wykaz osób.docx
  • Inny 17. zał. nr 1-9, 11 do SWZ (wersja edytowalna)/09. zał. nr 7 do SWZ - zob. innego podmiotu (wzór).docx
  • Inny 17. zał. nr 1-9, 11 do SWZ (wersja edytowalna)/10. zał. nr 8 do SWZ - ośw. grupa kapitałowa.docx
  • Inny 17. zał. nr 1-9, 11 do SWZ (wersja edytowalna)/11. zał. nr 9 do SWZ - ośw. o sankcjach.docx
  • Inny 17. zał. nr 1-9, 11 do SWZ (wersja edytowalna)/13. zał. nr 11 do SWZ - koszt. pomoc..xlsx

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP

Inne postępowania: Zarząd Dróg Powiatowych w Kłodzku