Postępowanie zakończone 2026-08-13
Przebudowa i dostosowanie do wymogów przeciwpożarowych oraz przystosowanie dla osób ze szczególnymi potrzebami kompleksu obiektów ASP przy Pl. Polskim...
AKADEMIA SZTUK PIĘKNYCH IM. EUGENIUSZA GEPPERTA WE WROCŁAWIU
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00376297
- Zamawiający
- AKADEMIA SZTUK PIĘKNYCH IM. EUGENIUSZA GEPPERTA WE WROCŁAWIU
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Wrocław, pow. Wrocław, woj. dolnośląskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- niewymagane
- Termin składania ofert
- 2026-08-13
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-04
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ.pdf
- Ogłoszenie OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU.pdf
- Inny Załaczniki do OPZ.7z
- Inny ZAŁĄCZNIKI EDYTOWALNE.zip
- Inny ZAŁĄCZNIKI.zip
- Inny ZAŁĄCZNIKI EDYTOWALNE/ZAŁ. NR 3 DO SWZ.doc
- Inny ZAŁĄCZNIKI EDYTOWALNE/ZAŁ. NR 4 DO SWZ.docx
- Inny ZAŁĄCZNIKI EDYTOWALNE/ZAŁ. NR 5 DO SWZ.rtf
- Inny ZAŁĄCZNIKI EDYTOWALNE/ZAŁ. NR 6 DO SWZ.rtf
- Inny ZAŁĄCZNIKI EDYTOWALNE/ZAŁ. NR 7 DO SWZ.docx
- Wzór umowy ZAŁĄCZNIKI/ZAŁ. NR 4 DO UMOWY.pdf
- Inny ZAŁĄCZNIKI/ZAŁ. NR 1 do SWZ OPZ.pdf
- Inny ZAŁĄCZNIKI/ZAŁ. NR 2 DO SWZ.pdf
- Inny ZAŁĄCZNIKI/ZAŁ. NR 5 DO UMOWY.pdf
- Inny ZAŁĄCZNIKI/ZAŁ. NR 9 DO UMOWY.pdf
- Projekt Zał nr 2 - inwnentaryzacja architektoniczno budowlana budynku Plac Polski/INWENTARYZACJA/EDIT/ASP Plan sytuacyjny koncepcja v2.dwg
- Projekt Zał nr 2 - inwnentaryzacja architektoniczno budowlana budynku Plac Polski/INWENTARYZACJA/EDIT/ASP Plan sytuacyjny koncepcja v2.txt
- Projekt Zał nr 2 - inwnentaryzacja architektoniczno budowlana budynku Plac Polski/INWENTARYZACJA/PDF/INW Rys. 1 Plan sytuacyjny.pdf
- Projekt Zał nr 4 -koncepcja drzwi wejściowych wraz z opisem i opinią WKZ/koncepcja wejście główne Plac Polski/220916_ASP_opis_koncepcja_WEJSCIE.pdf
- Projekt Zał nr 5 -ekspertyza techniczna z zakresu ochrony przeciwpożarowej/rys1 - pzt A3 01.2026.pdf
- Inny Zał nr 1 -opinia WKZ ws. Montażu systemów SSP - WZN.5183.3269.2025.KCG;.PDF
- Inny Zał nr 2 - inwnentaryzacja architektoniczno budowlana budynku Plac Polski/INWENTARYZACJA/EDIT/INW Rys. 2-4 Rzuty kondygnacji.dwg
- Inny Zał nr 2 - inwnentaryzacja architektoniczno budowlana budynku Plac Polski/INWENTARYZACJA/EDIT/INW Rys. 5 Przekroje.dwg
- Inny Zał nr 2 - inwnentaryzacja architektoniczno budowlana budynku Plac Polski/INWENTARYZACJA/EDIT/INW Rys. 6 Elewacje.dwg
- Inny Zał nr 2 - inwnentaryzacja architektoniczno budowlana budynku Plac Polski/INWENTARYZACJA/EDIT/mapa zasadnicza/XREF_mapa zasadnicza - szara.dwg
- Inny Zał nr 2 - inwnentaryzacja architektoniczno budowlana budynku Plac Polski/INWENTARYZACJA/EDIT/PlotCfgs/DWF6 ePlot.pc5
- Inny Zał nr 2 - inwnentaryzacja architektoniczno budowlana budynku Plac Polski/INWENTARYZACJA/EDIT/PlotCfgs/DWG to PDF.pc5
- Inny Zał nr 2 - inwnentaryzacja architektoniczno budowlana budynku Plac Polski/INWENTARYZACJA/INW_część opisowa v5.doc
- Inny Zał nr 2 - inwnentaryzacja architektoniczno budowlana budynku Plac Polski/INWENTARYZACJA/INW_część opisowa v5.pdf
- Inny Zał nr 2 - inwnentaryzacja architektoniczno budowlana budynku Plac Polski/INWENTARYZACJA/PDF/INW Rys. 2.1 Rzut piwnicy - cz. architektoniczna.pdf
- Inny Zał nr 2 - inwnentaryzacja architektoniczno budowlana budynku Plac Polski/INWENTARYZACJA/PDF/INW Rys. 2.2 Rzut parteru - cz. architektoniczna.pdf
- Inny Zał nr 2 - inwnentaryzacja architektoniczno budowlana budynku Plac Polski/INWENTARYZACJA/PDF/INW Rys. 2.3 Rzut I piętra - cz. architektoniczna.pdf
- Inny Zał nr 2 - inwnentaryzacja architektoniczno budowlana budynku Plac Polski/INWENTARYZACJA/PDF/INW Rys. 2.4 Rzut II piętra - cz. architektoniczna.pdf
- Inny Zał nr 2 - inwnentaryzacja architektoniczno budowlana budynku Plac Polski/INWENTARYZACJA/PDF/INW Rys. 2.5 Rzut III piętra - cz. architektoniczna.pdf
- Inny Zał nr 2 - inwnentaryzacja architektoniczno budowlana budynku Plac Polski/INWENTARYZACJA/PDF/INW Rys. 3.1 Rzut piwnicy - cz. instalacyjna.pdf
- Inny Zał nr 2 - inwnentaryzacja architektoniczno budowlana budynku Plac Polski/INWENTARYZACJA/PDF/INW Rys. 3.2 Rzut parteru - cz. instalacyjna.pdf
- Inny Zał nr 2 - inwnentaryzacja architektoniczno budowlana budynku Plac Polski/INWENTARYZACJA/PDF/INW Rys. 3.3 Rzut I pietra - cz. instalacyjna.pdf
- Inny Zał nr 2 - inwnentaryzacja architektoniczno budowlana budynku Plac Polski/INWENTARYZACJA/PDF/INW Rys. 3.4 Rzut II pietra - cz. instalacyjna.pdf
- Inny Zał nr 2 - inwnentaryzacja architektoniczno budowlana budynku Plac Polski/INWENTARYZACJA/PDF/INW Rys. 3.5 Rzut III pietra - cz. instalacyjna.pdf
- Inny Zał nr 2 - inwnentaryzacja architektoniczno budowlana budynku Plac Polski/INWENTARYZACJA/PDF/INW Rys. 4 Rzut dachu.pdf
- Inny Zał nr 2 - inwnentaryzacja architektoniczno budowlana budynku Plac Polski/INWENTARYZACJA/PDF/INW Rys. 5 Przekroje.pdf
- Inny Zał nr 2 - inwnentaryzacja architektoniczno budowlana budynku Plac Polski/INWENTARYZACJA/PDF/INW Rys. 6.1 Elewacje (zewnetrzne).pdf
- Inny Zał nr 2 - inwnentaryzacja architektoniczno budowlana budynku Plac Polski/INWENTARYZACJA/PDF/INW Rys. 6.2 Elewacje (wewnetrzne).pdf
- Inny Zał nr 2 - inwnentaryzacja architektoniczno budowlana budynku Plac Polski/INWENTARYZACJA/PDF/Thumbs.db
- Inny Zał nr 3 -koncepcja holu wraz z opisem i opinią WKZ/Koncepcja przebudowy szatni holu głównego.pdf
- Inny Zał nr 3 -koncepcja holu wraz z opisem i opinią WKZ/WKZ-Hol-14.07.2025.pdf
- Inny Zał nr 4 -koncepcja drzwi wejściowych wraz z opisem i opinią WKZ/koncepcja wejście główne Plac Polski/DZIAL_III.pdf
- Inny Zał nr 4 -koncepcja drzwi wejściowych wraz z opisem i opinią WKZ/koncepcja wejście główne Plac Polski/DZIAL_II.pdf
- Inny Zał nr 4 -koncepcja drzwi wejściowych wraz z opisem i opinią WKZ/koncepcja wejście główne Plac Polski/DZIAL_I_O.pdf
- Inny Zał nr 4 -koncepcja drzwi wejściowych wraz z opisem i opinią WKZ/koncepcja wejście główne Plac Polski/DZIAL_I_SP.pdf
- Inny Zał nr 4 -koncepcja drzwi wejściowych wraz z opisem i opinią WKZ/koncepcja wejście główne Plac Polski/DZIAL_IV.pdf
- Inny Zał nr 4 -koncepcja drzwi wejściowych wraz z opisem i opinią WKZ/koncepcja wejście główne Plac Polski/I01.pdf
- Inny Zał nr 4 -koncepcja drzwi wejściowych wraz z opisem i opinią WKZ/koncepcja wejście główne Plac Polski/I02.pdf
- Inny Zał nr 4 -koncepcja drzwi wejściowych wraz z opisem i opinią WKZ/koncepcja wejście główne Plac Polski/I03.pdf
- Inny Zał nr 4 -koncepcja drzwi wejściowych wraz z opisem i opinią WKZ/koncepcja wejście główne Plac Polski/I04.pdf
- Inny Zał nr 4 -koncepcja drzwi wejściowych wraz z opisem i opinią WKZ/koncepcja wejście główne Plac Polski/I05.pdf
- Inny Zał nr 4 -koncepcja drzwi wejściowych wraz z opisem i opinią WKZ/koncepcja wejście główne Plac Polski/I06.pdf
- Inny Zał nr 4 -koncepcja drzwi wejściowych wraz z opisem i opinią WKZ/koncepcja wejście główne Plac Polski/INWENTARYZACJA ELEWACJA POLNOCNA.pdf
- Inny Zał nr 4 -koncepcja drzwi wejściowych wraz z opisem i opinią WKZ/koncepcja wejście główne Plac Polski/K01.pdf
- Inny Zał nr 4 -koncepcja drzwi wejściowych wraz z opisem i opinią WKZ/koncepcja wejście główne Plac Polski/K02.pdf
- Inny Zał nr 4 -koncepcja drzwi wejściowych wraz z opisem i opinią WKZ/koncepcja wejście główne Plac Polski/K1.pdf
- Inny Zał nr 4 -koncepcja drzwi wejściowych wraz z opisem i opinią WKZ/koncepcja wejście główne Plac Polski/K2.pdf
- Inny Zał nr 4 -koncepcja drzwi wejściowych wraz z opisem i opinią WKZ/koncepcja wejście główne Plac Polski/K3.pdf
- Inny Zał nr 4 -koncepcja drzwi wejściowych wraz z opisem i opinią WKZ/koncepcja wejście główne Plac Polski/OKLADKA.pdf
- Inny Zał nr 4 -koncepcja drzwi wejściowych wraz z opisem i opinią WKZ/Pismo zalecenia konserwatorskie wejscie główne Plac Polski.pdf
- Inny Zał nr 5 -ekspertyza techniczna z zakresu ochrony przeciwpożarowej/2026.01.29 eksp ASP Wrocław v6 bk.pdf
- Inny Zał nr 5 -ekspertyza techniczna z zakresu ochrony przeciwpożarowej/Postanowienie WZ.52840.32.2025.3.pdf
- Inny Zał nr 5 -ekspertyza techniczna z zakresu ochrony przeciwpożarowej/Postanowienie WZ.52840.32.2025.4.pdf
- Inny Zał nr 5 -ekspertyza techniczna z zakresu ochrony przeciwpożarowej/rys2 - piwnice 1000x420 01.2026.pdf
- Inny Zał nr 5 -ekspertyza techniczna z zakresu ochrony przeciwpożarowej/rys3 - parter 1000x420 01.2026.pdf
- Inny Zał nr 5 -ekspertyza techniczna z zakresu ochrony przeciwpożarowej/rys4 - Ip 1000x420 01.2026.pdf
- Inny Zał nr 5 -ekspertyza techniczna z zakresu ochrony przeciwpożarowej/rys5 - IIp 1000x420 01.2026.pdf
- Inny Zał nr 5 -ekspertyza techniczna z zakresu ochrony przeciwpożarowej/rys6 - IIIp 1000x420 01.2026.pdf
- Inny Zał nr 5 -ekspertyza techniczna z zakresu ochrony przeciwpożarowej/rys7 - dach 1000x420 01.2026.pdf
- Inny Zał nr 5 -ekspertyza techniczna z zakresu ochrony przeciwpożarowej/rys8 - przekroje 1700x420 01.2026.pdf
- Inny Zał nr 6 -dokumentacja projektowa Przebudowa Pomieszczeń 23 24 25 w budynku Akademii Sztuk Pięknych/część 1.pdf
- Inny Zał nr 6 -dokumentacja projektowa Przebudowa Pomieszczeń 23 24 25 w budynku Akademii Sztuk Pięknych/część 2.pdf
- Inny Zał nr 7- koncepcja oświetlenia wnętrz klatki schodowej i korytarzy wraz z opinią WKZ nr WZN5183.715.2026.KCG/ASP WROCŁAW OPRAWY OŚWIETLENIOWE AKTUALIZACJA 2025.pdf
- Inny Zał nr 7- koncepcja oświetlenia wnętrz klatki schodowej i korytarzy wraz z opinią WKZ nr WZN5183.715.2026.KCG/opinia WKZ nr WKZ_5138_3269_2025_KCG oświetlenie klatek schodowych i korytarzy Budynku Plac Polski.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający nie wymaga wadium w tym postępowaniu.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, ogłoszenie, wzór umowy, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: przedmiar, STWiOR.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP