Postępowanie zakończone 2026-08-21
Przebudowa i modernizacja boisk sportowych na terenie Miasta i Gminy Jelcz-Laskowice
GMINA JELCZ-LASKOWICE
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00379557
- Zamawiający
- GMINA JELCZ-LASKOWICE
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Jelcz-Laskowice, pow. oławski, woj. dolnośląskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 6 000 zł
- Termin składania ofert
- 2026-08-21
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-05
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ.pdf
- Wzór umowy Załącznik nr 8 do SWZ - wzór umowy.pdf
- Ogłoszenie ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Załączniki edytowalne do SWZ.zip
- Inny Załącznik nr 12 do SWZ - OPZ.zip
- Przedmiar Załącznik nr 12 do SWZ - OPZ/Przedmiary boiska 2026/PRZEDMIAR boisko Hirszfelda 07.2026.pdf
- Przedmiar Załącznik nr 12 do SWZ - OPZ/Przedmiary boiska 2026/PRZEDMIAR boisko Minkowice 07.2026.pdf
- Przedmiar Załącznik nr 12 do SWZ - OPZ/Przedmiary boiska 2026/PRZEDMIAR boisko Świętochowskiego 07 2026.pdf
- Projekt Załącznik nr 12 do SWZ - OPZ/JELCZ_BOISKO_HIRSZFELDA_PRZEBUDOWA_CAŁOŚĆ.pdf
- Projekt Załącznik nr 12 do SWZ - OPZ/JELCZ_BOISKO_HIRSZFELDA_PRZEBUDOWA_PROJEKT ZMIAN_CAŁOŚĆ.pdf
- Projekt Załącznik nr 12 do SWZ - OPZ/JELCZ_BOISKO_ŚWIĘTOCHOWSKIEGO_MODERNIZACJA_CAŁOŚĆ.pdf
- Projekt Załącznik nr 12 do SWZ - OPZ/JELCZ_BOISKO_ŚWIĘTOCHOWSKIEGO_MODERNIZACJA_PROJEKT ZMIAN_03.08.2026.pdf
- Projekt Załącznik nr 12 do SWZ - OPZ/Projekt przebudowy boiska - Minkowice Oławskie.pdf
- STWiOR Załącznik nr 12 do SWZ - OPZ/STWiOR BOISKO Jelcz, Hirszfelda 03 2026.pdf
- STWiOR Załącznik nr 12 do SWZ - OPZ/STWiOR BOISKO Jelcz, Świętochowskiego 03 2026.pdf
- STWiOR Załącznik nr 12 do SWZ - OPZ/STWiOR - Minkowice Oł - boisko.pdf
- Formularz Załącznik Nr 1 do SWZ Formularz ofertowy.docx
- Inny Załącznik Nr 10 do SWZ-Wykaz_rownowaznosci.docx
- Inny Załącznik Nr 11 do SWZ.docx
- Inny Załącznik Nr 2A do SWZ.docx
- Inny Załącznik Nr 2 do SWZ.docx
- Inny Załącznik Nr 3 A do SWZ.docx
- Inny Załącznik Nr 3 B do SWZ.docx
- Inny Załącznik Nr 3 do SWZ.docx
- Inny Załącznik Nr 4 do SWZ.docx
- Inny Załącznik Nr 6 do SWZ.docx
- Inny Załącznik Nr 7 do SWZ.docx
- Inny Załącznik Nr 9 do SWZ.docx
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 6 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, wzór umowy, ogłoszenie, przedmiar, przedmiar, przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, STWiOR, STWiOR, STWiOR, formularz oferty.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: GMINA JELCZ-LASKOWICE
- Budowa Świetlicy Wiejskiej w Brzezinkach na obszarze Lokalnej Grupy Działania Dobra Widawa
- "Budowa, przebudowa i modernizacja budowli ochronnych oraz miejsc doraźnego schronienia – Miasto i Gmina Jelcz-Laskowice” w podziale na dwa zadania
- Przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Kopalina, działka nr ew .: 336 AM-1 obręb Kopalina, Gmina Jelcz-Laskowice - ETAP I
- „Budowa, przebudowa i modernizacja budowli ochronnych oraz miejsc doraźnego schronienia – Miasto i Gmina Jelcz-Laskowice” w podziale na dwa zadania
- Wykonanie kompleksowej adaptacji wielobranżowej dok. projektowej gotowego projektu dla zadania pn. „Budowa dwóch budynków wielorodzinnych na działce nr 1/37, AM-1, obręb Jelcz, gm. Jelcz-Laskowice