Postępowanie zakończone 2026-08-06
„Przebudowa odcinków ul. Mazowieckiej i ul. Lubelskiej wraz ze skrzyżowaniem”
Gmina Wałbrzych
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00356662
- Zamawiający
- Gmina Wałbrzych
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Dolnośląskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-08-06
- Termin realizacji
- 12 miesięcy od daty podpisania umowy (Etap I: 5 mies., Etap II: 8 mies., całość: 12 mies.)
- Data publikacji
- 2026-07-22
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar Załącznik nr 3 - Przedmiar robót - formularz cenowy.xls
- Projekt Załącznik nr 7 - Program funkcjonalno - użytkowy.zip
- SWZ SWZ.pdf
- Wzór umowy Załącznik nr 5 - Projekt umowy.odt
- Formularz Załącznik nr 1 - Formularz ofertowy.odt
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Załącznik nr 2 - Oświadczenie z art. 125 pzp.doc
- Inny Załącznik nr 4 - Wzór zobowiązania.doc
- Inny Załącznik nr 5 - Projekt umowy.pdf
- Inny Załącznik nr 6 - Dokumentacja projektowa.zip
- Projekt Załącznik nr 6 - Dokumentacja projektowa/Dokumentacja/01 PA-B/01 PZT/01 Z2 PZT opis.pdf
- Projekt Załącznik nr 6 - Dokumentacja projektowa/Dokumentacja/01 PA-B/01 PZT/02 Z2 PZT rys nr 1.pdf
- Projekt Załącznik nr 6 - Dokumentacja projektowa/Dokumentacja/01 PA-B/01 PZT/03 Z2 PZT rys nr 2.pdf
- Projekt Załącznik nr 6 - Dokumentacja projektowa/Dokumentacja/01 PA-B/02 PA-B branża drogowa/01 Z2 PAB TOM 2 opis.pdf
- Projekt Załącznik nr 6 - Dokumentacja projektowa/Dokumentacja/01 PA-B/03 PA-B sieć KD/01 Z2 PAB TOM 3 opis.pdf
- Projekt Załącznik nr 6 - Dokumentacja projektowa/Dokumentacja/01 PA-B/04 PA-B oświetlenie/01 Z2 WLKO opis.pdf
- Projekt Załącznik nr 6 - Dokumentacja projektowa/Dokumentacja/01 PA-B/06 PT/01 Z2 TOM PT opis.pdf
- Projekt Załącznik nr 6 - Dokumentacja projektowa/Dokumentacja/04 PW/01 OR/01 Z2 OR opis.pdf
- Projekt Załącznik nr 6 - Dokumentacja projektowa/Dokumentacja/04 PW/02 PW branża drogowa/01 Z2 PW opis.pdf
- Projekt Załącznik nr 6 - Dokumentacja projektowa/Dokumentacja/04 PW/03 PW sieć KD/01 Z2 PW TOM 3 opis techniczny.pdf
- Projekt Załącznik nr 6 - Dokumentacja projektowa/Dokumentacja/04 PW/03 PW sieć KD/09 Rys. nr 1 - PZT PW.pdf
- Projekt Załącznik nr 6 - Dokumentacja projektowa/Dokumentacja/04 PW/04 PW oświetlenie/01 Z2 TOM 4 opis.pdf
- Projekt Załącznik nr 6 - Dokumentacja projektowa/Dokumentacja/04 PW/05 PW kolizje sieci enn/01 PW TOM 5 WLK ZADANIE 2 opis.pdf
- Projekt Załącznik nr 6 - Dokumentacja projektowa/Dokumentacja/05 STWiORB/01 Z2 ST drogowa.pdf
- Projekt Załącznik nr 6 - Dokumentacja projektowa/Dokumentacja/09 Mpzp/UCHWAŁA NR XLVII5742017.pdf
- Projekt Załącznik nr 6 - Dokumentacja projektowa/Dokumentacja/09 Mpzp/UCHWAŁA XXVI2352008r zał 2,3.pdf
- STWiOR Załącznik nr 6 - Dokumentacja projektowa/Dokumentacja/05 STWiORB/02 Z2 ST KD.pdf
- Inny Załącznik nr 6 - Dokumentacja projektowa/Dokumentacja/01 PA-B/02 PA-B branża drogowa/02 Z2 PAB TOM 2 rys nr 1 rev1.pdf
- Inny Załącznik nr 6 - Dokumentacja projektowa/Dokumentacja/01 PA-B/02 PA-B branża drogowa/03 Z2 PAB TOM 2 rys nr 2.1.pdf
- Inny Załącznik nr 6 - Dokumentacja projektowa/Dokumentacja/01 PA-B/02 PA-B branża drogowa/04 Z2 PAB TOM 2 rys nr 2.2.pdf
- Inny Załącznik nr 6 - Dokumentacja projektowa/Dokumentacja/01 PA-B/03 PA-B sieć KD/01 Z2 PAB TOM 3 rys nr 1.pdf
- Inny Załącznik nr 6 - Dokumentacja projektowa/Dokumentacja/01 PA-B/04 PA-B oświetlenie/02 Z2 WLKO rys nr 1.pdf
- Inny Załącznik nr 6 - Dokumentacja projektowa/Dokumentacja/01 PA-B/04 PA-B oświetlenie/03 Z2 WLKO rys nr 2.pdf
- Inny Załącznik nr 6 - Dokumentacja projektowa/Dokumentacja/01 PA-B/06 PT/02 Z2 TOM PT rys nr 1.pdf
- Inny Załącznik nr 6 - Dokumentacja projektowa/Dokumentacja/02 Geologia/01 objas_przekroje.pdf
- Inny Załącznik nr 6 - Dokumentacja projektowa/Dokumentacja/02 Geologia/10.pdf
- Inny Załącznik nr 6 - Dokumentacja projektowa/Dokumentacja/02 Geologia/11.pdf
- Inny Załącznik nr 6 - Dokumentacja projektowa/Dokumentacja/02 Geologia/13.pdf
- Inny Załącznik nr 6 - Dokumentacja projektowa/Dokumentacja/02 Geologia/15.pdf
- Inny Załącznik nr 6 - Dokumentacja projektowa/Dokumentacja/02 Geologia/16.pdf
- Inny Załącznik nr 6 - Dokumentacja projektowa/Dokumentacja/02 Geologia/17.pdf
- Inny Załącznik nr 6 - Dokumentacja projektowa/Dokumentacja/02 Geologia/18.pdf
- Inny Załącznik nr 6 - Dokumentacja projektowa/Dokumentacja/02 Geologia/19.pdf
- Inny Załącznik nr 6 - Dokumentacja projektowa/Dokumentacja/02 Geologia/1.pdf
- Inny Załącznik nr 6 - Dokumentacja projektowa/Dokumentacja/02 Geologia/20.pdf
- Inny Załącznik nr 6 - Dokumentacja projektowa/Dokumentacja/02 Geologia/21.pdf
- Inny Załącznik nr 6 - Dokumentacja projektowa/Dokumentacja/02 Geologia/22.pdf
- Inny Załącznik nr 6 - Dokumentacja projektowa/Dokumentacja/02 Geologia/2.pdf
- Inny Załącznik nr 6 - Dokumentacja projektowa/Dokumentacja/02 Geologia/3.pdf
- Inny Załącznik nr 6 - Dokumentacja projektowa/Dokumentacja/02 Geologia/4.pdf
- Inny Załącznik nr 6 - Dokumentacja projektowa/Dokumentacja/02 Geologia/5.pdf
- Inny Załącznik nr 6 - Dokumentacja projektowa/Dokumentacja/02 Geologia/6.pdf
- Inny Załącznik nr 6 - Dokumentacja projektowa/Dokumentacja/02 Geologia/7.pdf
- Inny Załącznik nr 6 - Dokumentacja projektowa/Dokumentacja/02 Geologia/8.pdf
- Inny Załącznik nr 6 - Dokumentacja projektowa/Dokumentacja/02 Geologia/9.pdf
- Inny Załącznik nr 6 - Dokumentacja projektowa/Dokumentacja/02 Geologia/m1.pdf
- Inny Załącznik nr 6 - Dokumentacja projektowa/Dokumentacja/02 Geologia/m2.pdf
- Inny Załącznik nr 6 - Dokumentacja projektowa/Dokumentacja/02 Geologia/m3.pdf
- Inny Załącznik nr 6 - Dokumentacja projektowa/Dokumentacja/02 Geologia/m4.pdf
- Inny Załącznik nr 6 - Dokumentacja projektowa/Dokumentacja/02 Geologia/m5.pdf
- Inny Załącznik nr 6 - Dokumentacja projektowa/Dokumentacja/02 Geologia/m6.pdf
- Inny Załącznik nr 6 - Dokumentacja projektowa/Dokumentacja/02 Geologia/opinia1-5.pdf
- Inny Załącznik nr 6 - Dokumentacja projektowa/Dokumentacja/03 Formalne/01 PDF/00 WBiA zgłoszenie.pdf
- Inny Załącznik nr 6 - Dokumentacja projektowa/Dokumentacja/03 Formalne/01 PDF/01 DECYZJA DT.WUKE.7110.46.2022.pdf
- Inny Załącznik nr 6 - Dokumentacja projektowa/Dokumentacja/03 Formalne/01 PDF/01 Z2 Formalne.pdf
- Inny Załącznik nr 6 - Dokumentacja projektowa/Dokumentacja/03 Formalne/02 PDF bez danych/01 Z2 Formalne.pdf
- Inny Załącznik nr 6 - Dokumentacja projektowa/Dokumentacja/04 PW/01 OR/01a Z2 OR opinia ZDKiUM.pdf
- Inny Załącznik nr 6 - Dokumentacja projektowa/Dokumentacja/04 PW/01 OR/01b Z2 OR zatwierdzenie.pdf
- Inny Załącznik nr 6 - Dokumentacja projektowa/Dokumentacja/04 PW/01 OR/03 Z2 OR rys nr 1.0.pdf
- Inny Załącznik nr 6 - Dokumentacja projektowa/Dokumentacja/04 PW/01 OR/04 Z2 OR rys nr 1.1.pdf
- Inny Załącznik nr 6 - Dokumentacja projektowa/Dokumentacja/04 PW/01 OR/05 Z2 OR rys nr 1.2.pdf
- Inny Załącznik nr 6 - Dokumentacja projektowa/Dokumentacja/04 PW/02 PW branża drogowa/02 Z2 PW rys nr 1.pdf
- Inny Załącznik nr 6 - Dokumentacja projektowa/Dokumentacja/04 PW/02 PW branża drogowa/03 Z2 PW rys nr 2.1.pdf
- Inny Załącznik nr 6 - Dokumentacja projektowa/Dokumentacja/04 PW/02 PW branża drogowa/04 Z2 PW rys nr 2.2.pdf
- Inny Załącznik nr 6 - Dokumentacja projektowa/Dokumentacja/04 PW/02 PW branża drogowa/05 Z2 PW rys nr 3.pdf
- Inny Załącznik nr 6 - Dokumentacja projektowa/Dokumentacja/04 PW/03 PW sieć KD/02 Zał. 1 - Schemat włączeń do studni.pdf
- Inny Załącznik nr 6 - Dokumentacja projektowa/Dokumentacja/04 PW/03 PW sieć KD/03 Zał. 2 - Zestawienie studni.pdf
- Inny Załącznik nr 6 - Dokumentacja projektowa/Dokumentacja/04 PW/03 PW sieć KD/04 Zał. 3 - Zestawienie włączeń.pdf
- Inny Załącznik nr 6 - Dokumentacja projektowa/Dokumentacja/04 PW/03 PW sieć KD/05 Zał. 4 - Zestawienie wpustów.pdf
- Inny Załącznik nr 6 - Dokumentacja projektowa/Dokumentacja/04 PW/03 PW sieć KD/06 Zał. 5 - Zestawienie przyłączy siodłowych.pdf
- Inny Załącznik nr 6 - Dokumentacja projektowa/Dokumentacja/04 PW/03 PW sieć KD/07 Zał. 6 - Zestawienie studni ze spadem.pdf
- Inny Załącznik nr 6 - Dokumentacja projektowa/Dokumentacja/04 PW/03 PW sieć KD/08 Zał. 7 - Zestawienie współrzędnych.pdf
- Inny Załącznik nr 6 - Dokumentacja projektowa/Dokumentacja/04 PW/03 PW sieć KD/10 Rys. nr 2 - Profile.pdf
- Inny Załącznik nr 6 - Dokumentacja projektowa/Dokumentacja/04 PW/03 PW sieć KD/11 Rys. nr 3 - Schemat studni dn1200.pdf
- Inny Załącznik nr 6 - Dokumentacja projektowa/Dokumentacja/04 PW/03 PW sieć KD/12 Rys. nr 4 - Schemat wpustu ulicznego.pdf
- Inny Załącznik nr 6 - Dokumentacja projektowa/Dokumentacja/04 PW/03 PW sieć KD/13 Rys. nr 5 - Schemat przyłącza siodłowego.pdf
- Inny Załącznik nr 6 - Dokumentacja projektowa/Dokumentacja/04 PW/03 PW sieć KD/14 Rys. nr 6 - Schamat studzienki kaskadowej.pdf
- Inny Załącznik nr 6 - Dokumentacja projektowa/Dokumentacja/04 PW/04 PW oświetlenie/02 Z2 TOM 4 rys nr 1.pdf
- Inny Załącznik nr 6 - Dokumentacja projektowa/Dokumentacja/04 PW/04 PW oświetlenie/03 Z2 TOM 4 rys nr 2.pdf
- Inny Załącznik nr 6 - Dokumentacja projektowa/Dokumentacja/04 PW/05 PW kolizje sieci enn/02 PW TOM 5 WLK ZADANIE 2 rys nr 1-3.pdf
- Inny Załącznik nr 6 - Dokumentacja projektowa/Dokumentacja/04 PW/05 PW kolizje sieci enn/03 PW TOM 5 WLK ZADANIE 2 rys 4.pdf
- Inny Załącznik nr 6 - Dokumentacja projektowa/Dokumentacja/04 PW/05 PW kolizje sieci enn/04 PW TOM 5 WLK ZADANIE 2 rys 5.pdf
- Inny Załącznik nr 6 - Dokumentacja projektowa/Dokumentacja/05 STWiORB/03 Z2 ST WLKO.pdf
- Inny Załącznik nr 6 - Dokumentacja projektowa/Dokumentacja/05 STWiORB/04 Z2 ST WLK.pdf
- Inny Załącznik nr 6 - Dokumentacja projektowa/Dokumentacja/09 Mpzp/UCHWAŁA NR IV432015 mapa.pdf
- Inny Załącznik nr 6 - Dokumentacja projektowa/Dokumentacja/09 Mpzp/UCHWAŁA NR IV432015.pdf
- Inny Załącznik nr 6 - Dokumentacja projektowa/Dokumentacja/09 Mpzp/UCHWAŁA NR XLVII5742017 mapa.pdf
- Inny Załącznik nr 6 - Dokumentacja projektowa/Dokumentacja/09 Mpzp/UCHWAŁA XXVI2352008r mapa.pdf
- Inny Załącznik nr 6 - Dokumentacja projektowa/Dokumentacja/09 Mpzp/UCHWAŁA XXVI2352008r.pdf
- Projekt Załącznik nr 7 - Program funkcjonalno - użytkowy/Program funkcjonalno - użytkowy.odt
- Projekt Załącznik nr 7 - Program funkcjonalno - użytkowy/Załącznik nr 1 do PFU.pdf
- Projekt Załącznik nr 7 - Program funkcjonalno - użytkowy/Załącznik nr 2 do PFU.pdf
- Projekt Załącznik nr 7 - Program funkcjonalno - użytkowy/Załącznik nr 3 do PFU.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Gmina Wałbrzych
- Odbudowa mostu przy ulicy Komuny Paryskiej w Wałbrzychu
- Remont nawierzchni ul. Sosnowej w Wałbrzychu
- Wykonanie robót budowlanych w ramach zadania pn. „Modernizacja ogrodzenia przy ulicy Limanowskiego od budynku 7 do 13” – II etap
- Naprawa nawierzchni z kostki kamiennej w obrębie zatok autobusowych w ciągu ul. gen. Władysława Andersa w Wałbrzychu
- Przebudowa wybranych odcinków ogrodzenia wzdłuż ul. Matejki