Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-15
Przebudowa pomieszczeń sanitarnych w budynku Starostwa Powiatowego w Wołowie
Powiat Wołowski
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00414054
- Zamawiający
- Powiat Wołowski
- Główny kod CPV
- 45000000-7 — Roboty budowlane
- Miejsce wykonania robót
- Wołów, pow. wołowski, woj. dolnośląskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- niewymagane
- Termin składania ofert
- 2026-09-15
- Termin realizacji
- 6 miesięcy od daty podpisania umowy
- Data publikacji
- 2026-08-31
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar ZAŁ. NR 5 DO SWZ - PRZEDMIAR.zip
- SWZ 31.08.2026_SWZ_Platforma.pdf
- Wzór umowy ZAŁ. NR 4 DO SWZ - WZÓR UMOWY.pdf
- Formularz ZAŁ. NR 1 DO SWZ - FORMULARZ OFERTY.doc
- Ogłoszenie 31.08.2026_OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU.pdf
- Inny ZAŁ. NR 2 DO SWZ - OŚWIADCZENIE.doc
- Inny ZAŁ. NR 3 DO SWZ - ZOBOWIĄZANIE.doc
- Inny ZAŁ. NR 6 DO SWZ - OPZ.pdf
- Inny ZAŁ. NR 7 DO SWZ - OŚWIADCZENIE O BRAKU PODSTAW DO WYKLUCZENIA - ART. 7 UST. 1.docx
- Inny ZAŁ. NR 8 DO SWZ - DOKUMENTACJA PROJEKTOWA.zip
- Przedmiar ZAŁ. NR 5 DO SWZ - PRZEDMIAR/Przedmiar robót.pdf
- Projekt ZAŁ. NR 8 DO SWZ - DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PROJEKT ARCHITEKTONICZNO- BUDOWLANY/PAB_2025.09.09.pdf
- Projekt ZAŁ. NR 8 DO SWZ - DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PROJEKT ARCHITEKTONICZNO- BUDOWLANY/ZAL_2025.08.29.pdf
- Projekt ZAŁ. NR 8 DO SWZ - DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PROJEKTY TECHNICZNE/Starostwo Wołów_sanitariaty_PT_architektura.pdf
- Projekt ZAŁ. NR 8 DO SWZ - DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PROJEKTY TECHNICZNE/Starostwo Wołów_sanitariaty_PT_IE.PDF
- Projekt ZAŁ. NR 8 DO SWZ - DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PROJEKTY TECHNICZNE/Starostwo Wołów_sanitariaty_PT_IS.pdf
- Projekt ZAŁ. NR 8 DO SWZ - DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PROJETY WYKONAWCZE/Starostwo Wołów_sanitariaty_PW_architektura.pdf
- Projekt ZAŁ. NR 8 DO SWZ - DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PROJETY WYKONAWCZE/Starostwo Wołów_sanitariaty_PW_IE_komplet.pdf
- Projekt ZAŁ. NR 8 DO SWZ - DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PROJETY WYKONAWCZE/Starostwo Wołów_sanitariaty_PW_IS_komplet.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający nie wymaga wadium w tym postępowaniu.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie, przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: STWiOR.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
- Do terminu składania ofert zostało 12 dni.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP