Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-23
Przebudowa pomieszczeń w budynku „FB” na potrzeby utworzenia Pracowni Badań Urodynamicznych na Oddziale Klinicznym Chirurgii i Urologii Dziecięcej
Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Jana Mikulicza-Radeckiego
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00416913
- Zamawiający
- Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Jana Mikulicza-Radeckiego
- Główny kod CPV
- 45000000-7 — Roboty budowlane
- Miejsce wykonania robót
- Wrocław, pow. Wrocław, woj. dolnośląskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 6 000 zł
- Termin składania ofert
- 2026-09-23
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-09-01
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar Załącznik nr 2B.1 do SWZ_PRZEDMIAR_BRANŻA elektryczna_DZP.242.376.2026.pdf
- Przedmiar Załącznik nr 2B.2 do SWZ_PRZEDMIAR_BRANŻA budowlana_DZP.242.376.2026.pdf
- Przedmiar Załącznik nr 2B.3 do SWZ_PRZEDMIAR_BRANŻA instalacje sanitarne_DZP.242.376.2026.pdf
- SWZ SWZ_DZP.242.376.2026.docx
- Wzór umowy Załącznik nr 1 do SWZ_WZÓR UMOWY_DZP.242.376.2026.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu_nr 2026_BZP 00416913_01 z dnia 2026-09-01.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia_nr 2026_BZP 00416919_01 z dnia 2026-09-01.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia_nr 2026_BZP 00416925_01 z dnia 2026-09-01.pdf
- Inny Załącznik nr 2A do SWZ_OPZ_UROLOGIA_PRACOWNIA_DZP.242.376.2026.docx
- Inny Załącznik nr 2C do SWZ_DOKUMENTACJA PROJEKTOWA_DZP.242.376.2026.zip
- Inny Załącznik nr 2D do SWZ_WYMOGI OGÓLNE dot. wyposażenia kwaterunkowego i oznakowania _DZP.242.376.2026.docx
- Inny Załącznik nr 2E do SWZ_WYKAZ mebli_SZCZEGÓŁOWY OPIS_DZP.242.376.2026.xlsx
- Inny Załącznik nr 2F do SWZ_PARAMETRY_Meble medyczne z wyposażeniem w zabudowie_DZP.242.376.2026.docx
- Inny Załącznik nr 2G do SWZ_Wymagane parametry_Parawany_DZP.242.376.2026.doc
- Inny Załącznik_nr 2H do SWZ_Formularz asortymentowo - cenowy_PRACOWNIA_DZP.242.376.2026.xlsx
- Projekt Załącznik nr 2C do SWZ_DOKUMENTACJA PROJEKTOWA_DZP.242.376.2026/PB/część opisowa/PB_OPIS.pdf
- Projekt Załącznik nr 2C do SWZ_DOKUMENTACJA PROJEKTOWA_DZP.242.376.2026/PB/część opisowa/PB_OPIS_str.tytułowa BIOZ.pdf
- Projekt Załącznik nr 2C do SWZ_DOKUMENTACJA PROJEKTOWA_DZP.242.376.2026/PB/część opisowa/PB_OPIS_str.tytułowa.pdf
- Inny Załącznik nr 2C do SWZ_DOKUMENTACJA PROJEKTOWA_DZP.242.376.2026/PB/część opisowa/PB_BIOZ.pdf
- Inny Załącznik nr 2C do SWZ_DOKUMENTACJA PROJEKTOWA_DZP.242.376.2026/PB/część opisowa/Thumbs.db
- Inny Załącznik nr 2C do SWZ_DOKUMENTACJA PROJEKTOWA_DZP.242.376.2026/PB/część rysunkowa/PB A.02 Pracownia badań urodynamicznych.pdf
- Inny Załącznik nr 2C do SWZ_DOKUMENTACJA PROJEKTOWA_DZP.242.376.2026/PB/część rysunkowa/PB A.03 Przekrój A-A i B-B.pdf
- Inny Załącznik nr 2C do SWZ_DOKUMENTACJA PROJEKTOWA_DZP.242.376.2026/PB/część rysunkowa/PB I.02 Inwentaryzacja pomieszczeń V piętra budynek FB.pdf
- Inny Załącznik nr 2C do SWZ_DOKUMENTACJA PROJEKTOWA_DZP.242.376.2026/PB/część rysunkowa/PB I.03 Przekroj A-A i B-B.pdf
- Inny Załącznik nr 2C do SWZ_DOKUMENTACJA PROJEKTOWA_DZP.242.376.2026/PB/część rysunkowa/PB PZT.01 Plan sytuacyjny.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 6 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, przedmiar, przedmiar, SWZ, wzór umowy, ogłoszenie, ogłoszenie, ogłoszenie, projekt, projekt, projekt.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: STWiOR.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
- Do terminu składania ofert zostało 20 dni.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP