WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-08-11

Przebudowa pomieszczeń wewnętrznych istniejącego budynku gminnego, w którym znajduje się świetlica wiejska, OSP i GBP w Nadolicach Wielkich

GMINA CZERNICA

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00360695
Zamawiający
GMINA CZERNICA
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Nadolicach Wielkich
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
Termin składania ofert
2026-08-11
Termin realizacji
Data publikacji
2026-07-24

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • SWZ SWZ_ZW.271.2.16.2026.MJ.pdf
  • Wzór umowy Zał. 9_Projektowane postanowienia umowy.pdf
  • Ogłoszenie 16.Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
  • Inny zał.10_Dokumentacja.zip
  • Inny Zał. 1-8_Formularz wraz z załącznikami.docx
  • Przedmiar Dokumentacja/dok przetarg/PT/PT_elek/Przemiar.pdf
  • Przedmiar Dokumentacja/dok przetarg/PT/PT_san/26_014_PRZEDMIAR.pdf
  • Projekt Dokumentacja/dok przetarg/PAB/PAB_nadolice_opis.pdf
  • Projekt Dokumentacja/dok przetarg/PAB/PR_Nadolice_bud.pdf
  • Projekt Dokumentacja/dok przetarg/PnB/SP-AB.6740.1178.2026.MC_decyzja_nr_1483_2026-07-07-.pdf
  • Projekt Dokumentacja/dok przetarg/PT/PT_bud/PT nadolice_opis_bud.pdf
  • Projekt Dokumentacja/dok przetarg/PT/PT_elek/PT Budynek Gminny Nadolice.pdf
  • Projekt Dokumentacja/dok przetarg/PT/PT_san/26_14_OPIS TECHNICZNY.pdf
  • Projekt Dokumentacja/dok przetarg/PT/PT_san/26_14_SPECYFIKACJA TECHNICZNA.pdf
  • Projekt Dokumentacja/dok przetarg/PT/PT_san/PZT PZT.pdf
  • Projekt Dokumentacja/SP-AB.6740.1178.2026.MC_decyzja_nr_1483_2026-07-07-.pdf
  • STWiOR Dokumentacja/dok przetarg/PT/PT_bud/STWiORB_bud.pdf
  • STWiOR Dokumentacja/dok przetarg/PT/PT_elek/STWIORB.pdf
  • Inny Dokumentacja/dok przetarg/PAB/DECYZJA KONSERWATOR MURAL.pdf
  • Inny Dokumentacja/dok przetarg/PAB/desktop.ini
  • Inny Dokumentacja/dok przetarg/PAB/PAB_nadolice_rys.pdf
  • Inny Dokumentacja/dok przetarg/PAB/plan Czernica.pdf
  • Inny Dokumentacja/dok przetarg/PnB/SP-AB.6740.1178.2026.MC_zaświadczenie_683_2026-07-10.pdf
  • Inny Dokumentacja/dok przetarg/PT/desktop.ini
  • Inny Dokumentacja/dok przetarg/PT/PT_bud/desktop.ini
  • Inny Dokumentacja/dok przetarg/PT/PT_bud/PT_Nadolice_detale_bud.pdf
  • Inny Dokumentacja/dok przetarg/PT/PT_bud/PT_Nadolice_kolorystyka_bud.pdf
  • Inny Dokumentacja/dok przetarg/PT/PT_bud/PT_Nadolice_rys_bud.pdf
  • Inny Dokumentacja/dok przetarg/PT/PT_elek/desktop.ini
  • Inny Dokumentacja/dok przetarg/PT/PT_san/CENTRALNE OGRZEWANIE CO1.pdf
  • Inny Dokumentacja/dok przetarg/PT/PT_san/CENTRALNE OGRZEWANIE CO2.pdf
  • Inny Dokumentacja/dok przetarg/PT/PT_san/CENTRALNE OGRZEWANIE CO3.pdf
  • Inny Dokumentacja/dok przetarg/PT/PT_san/CENTRALNE OGRZEWANIE CO4.pdf
  • Inny Dokumentacja/dok przetarg/PT/PT_san/CENTRALNE OGRZEWANIE CO5.pdf
  • Inny Dokumentacja/dok przetarg/PT/PT_san/desktop.ini
  • Inny Dokumentacja/dok przetarg/PT/PT_san/KANALIZACJA KS1.pdf
  • Inny Dokumentacja/dok przetarg/PT/PT_san/KANALIZACJA KS2.pdf
  • Inny Dokumentacja/dok przetarg/PT/PT_san/KANALIZACJA KS3.pdf
  • Inny Dokumentacja/dok przetarg/PT/PT_san/KANALIZACJA KS4.pdf
  • Inny Dokumentacja/dok przetarg/PT/PT_san/WENTYLACJA WM1.pdf
  • Inny Dokumentacja/dok przetarg/PT/PT_san/WENTYLACJA WM2.pdf
  • Inny Dokumentacja/dok przetarg/PT/PT_san/WODA W1.pdf
  • Inny Dokumentacja/dok przetarg/PT/PT_san/WODA W2.pdf
  • Inny Dokumentacja/SP-AB.6740.1178.2026.MC_zaświadczenie_683_2026-07-10.pdf

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP

Inne postępowania: GMINA CZERNICA