Postępowanie zakończone 2026-08-20
Przebudowa poprzez termomodernizację budynku Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Tuszynie” w ramach zadania -Modernizacja budynków użyteczności publicznej na terenie Aglomeracji Dzierżoniowskiej”
GMINA DZIERŻONIÓW
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00376905
- Zamawiający
- GMINA DZIERŻONIÓW
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Tuszynie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-08-20
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-04
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar SWZ/cz. III OPZ/PRZEDMIAR.ath
- Przedmiar SWZ/cz. III OPZ/Przedmiar.pdf
- Projekt SWZ/cz. III OPZ/Projekt arch.-budowlany/Opis projekt ach.-budowl. doc.doc
- Projekt SWZ/cz. III OPZ/Projek Techniczny-Wykonawczy/Opis projekt technbicznego.doc
- Projekt SWZ/cz. III OPZ/Projek Techniczny-Wykonawczy/Opis projekt technbicznego.pdf
- STWiOR SWZ/cz. III OPZ/STWiOR/Wersja edytowalna/SST.01.01 Rusztowania.docx
- STWiOR SWZ/cz. III OPZ/STWiOR/Wersja edytowalna/SST.01.02 Roboty rozbiórkowe.odt
- STWiOR SWZ/cz. III OPZ/STWiOR/Wersja edytowalna/SST.01.03 Roboty pokrywcze.docx
- STWiOR SWZ/cz. III OPZ/STWiOR/Wersja edytowalna/SST.01.04 Roboty izolacyjne.docx
- STWiOR SWZ/cz. III OPZ/STWiOR/Wersja edytowalna/SST.02.01 Instalacje elektryczne ..docx
- STWiOR SWZ/cz. III OPZ/STWiOR/Wersja PDF/SST.01.01 Rusztowania.pdf
- STWiOR SWZ/cz. III OPZ/STWiOR/Wersja PDF/SST.01.02 Roboty rozbiórkowe.pdf
- STWiOR SWZ/cz. III OPZ/STWiOR/Wersja PDF/SST.01.03 Roboty pokrywcze.pdf
- STWiOR SWZ/cz. III OPZ/STWiOR/Wersja PDF/SST.01.04 Roboty izolacyjne.pdf
- STWiOR SWZ/cz. III OPZ/STWiOR/Wersja PDF/SST.02.01 Instalacje elektryczne ..pdf
- Wzór umowy SWZ/cz. II Projekt umowy/IR.271.14.2026 Projekt umowyx.pdf
- Formularz SWZ/cz. I Instrukcja dla Wykonawcy/Zał 1. Formularz ofertowy.docx
- Formularz Zał 1. Formularz ofertowy.docx
- Ogłoszenie OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU.pdf
- Instrukcja SWZ/cz. I Instrukcja dla Wykonawcy/CZ I Instrukcja dla Wykonawcyx.pdf
- Inny SWZ/cz. III OPZ/opinia ornitologiczna.pdf
- Inny SWZ/cz. III OPZ/Opis do kosztorysu.pdf
- Inny SWZ/cz. III OPZ/Projekt arch.-budowlany/Decyzja konserwatora.pdf
- Inny SWZ/cz. III OPZ/Projekt arch.-budowlany/Opis .pdf
- Inny SWZ/cz. III OPZ/Projekt arch.-budowlany/Rysunki/Plan sytuac..pdf
- Inny SWZ/cz. III OPZ/Projekt arch.-budowlany/Rysunki/Rys. A1 (1).pdf
- Inny SWZ/cz. III OPZ/Projekt arch.-budowlany/Rysunki/Rys. A2 - rzut dachu).pdf
- Inny SWZ/cz. III OPZ/Projekt arch.-budowlany/Rysunki/Rys. A3 przekrój.pdf
- Inny SWZ/cz. III OPZ/Projekt arch.-budowlany/Rysunki/Rys. A4 elewacja.pdf
- Inny SWZ/cz. III OPZ/Projekt arch.-budowlany/Rysunki/Rys. A5 - Elewacja boczna I).pdf
- Inny SWZ/cz. III OPZ/Projekt arch.-budowlany/Rysunki/Rys. A6).pdf
- Inny SWZ/cz. III OPZ/Projekt arch.-budowlany/Rysunki/Rys. A7 elewacja.pdf
- Inny SWZ/cz. III OPZ/Projekt arch.-budowlany/Rysunki/Rys. A8 zest. st.pdf
- Inny SWZ/cz. III OPZ/Projekt arch.-budowlany/Spis załączników.pdf
- Inny SWZ/cz. III OPZ/Projekt arch.-budowlany/Thumbs.db
- Inny SWZ/cz. III OPZ/Projek Techniczny-Wykonawczy/Rysunki/Rys. PWA10.pdf
- Inny SWZ/cz. III OPZ/Projek Techniczny-Wykonawczy/Rysunki/Rys. PWA11.pdf
- Inny SWZ/cz. III OPZ/Projek Techniczny-Wykonawczy/Rysunki/Rys. PWA1 (1).pdf
- Inny SWZ/cz. III OPZ/Projek Techniczny-Wykonawczy/Rysunki/Rys. PWa12).pdf
- Inny SWZ/cz. III OPZ/Projek Techniczny-Wykonawczy/Rysunki/Rys. PWA2).pdf
- Inny SWZ/cz. III OPZ/Projek Techniczny-Wykonawczy/Rysunki/Rys. PWA3).pdf
- Inny SWZ/cz. III OPZ/Projek Techniczny-Wykonawczy/Rysunki/Rys. PWA4.pdf
- Inny SWZ/cz. III OPZ/Projek Techniczny-Wykonawczy/Rysunki/Rys. PWA5.pdf
- Inny SWZ/cz. III OPZ/Projek Techniczny-Wykonawczy/Rysunki/Rys. PWA6.pdf
- Inny SWZ/cz. III OPZ/Projek Techniczny-Wykonawczy/Rysunki/Rys. PWA7).pdf
- Inny SWZ/cz. III OPZ/Projek Techniczny-Wykonawczy/Rysunki/Rys. PWA8).pdf
- Inny SWZ/cz. III OPZ/Projek Techniczny-Wykonawczy/Rysunki/Rys. PWA9.pdf
- Inny SWZ/cz. III OPZ/STWiOR/Wersja edytowalna/SO Specyfikacja ogólna.doc
- Inny SWZ/cz. III OPZ/STWiOR/Wersja PDF/SO. Spacyfikacja ogólna.pdf
- Inny SWZ/cz. I Instrukcja dla Wykonawcy/Zał. 2a Oświadczenie podmiotu udostępniającego zasoby.docx
- Inny SWZ/cz. I Instrukcja dla Wykonawcy/Zał. 2 Oświadczenieo niepodleganiu wykluczeniu i spełnianiu warunków.docx
- Inny SWZ/cz. I Instrukcja dla Wykonawcy/Zał. 3. Wzór zobowiązanie podmiotu.docx
- Inny SWZ/cz. I Instrukcja dla Wykonawcy/Zał. 4. Oświadczenie wykonawców wspólnie ubiegających się.docx
- Inny SWZ/cz. I Instrukcja dla Wykonawcy/Zał. 5. Oświadczenie o aktualności.docx
- Inny SWZ/cz. I Instrukcja dla Wykonawcy/Zał. 6. Wykaz robót budowlanych.docx
- Inny SWZ/cz. I Instrukcja dla Wykonawcy/Zał. 7. Wykaz osób.docx
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: GMINA DZIERŻONIÓW
- „Modernizacja budynku mieszkalnego położonego w Tuszynie 39” w ramach zadania: „Modernizacja budynków mieszkalnych na terenie Gminy Bielawa i Gminy Dzierżoniów”
- „Modernizacja budynku mieszkalnego położonego w Tuszynie 39” w ramach zadania: „Modernizacja budynków mieszkalnych na terenie Gminy Bielawa i Gminy Dzierżoniów”
- „Termomodernizacja budynku Sali Wiejskiej w Owieśnie 88” w ramach programu: „Modernizacja budynków użyteczności publicznej na terenie Aglomeracji Dzierżoniowskiej”
- „Dostawa i montaż instalacji fotowoltaicznych na terenie Gminy Dzierżoniów w ramach projektu pn.: „Program rozwoju energetyki komunalnej na terenie Aglomeracji Dzierżoniów”
- „Dostawa i montaż instalacji fotowoltaicznych na terenie Gminy Dzierżoniów w ramach projektu pn.: „Program rozwoju energetyki komunalnej na terenie Aglomeracji Dzierżoniów”