Postępowanie zakończone 2026-06-25
PRZEBUDOWA, REMONT I ZMIANA SPOSOBU UŻYTKOWANIA LOKALU USŁUGOWEGO NA FILIĘ BIBLIOTEKI MIEJSKIEJ w JELENIEJ GÓRZE
Jeleniogórskie Centrum Informacji i Edukacji Regionalnej- Książnica Karkonoska
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00281364
- Zamawiający
- Jeleniogórskie Centrum Informacji i Edukacji Regionalnej- Książnica Karkonoska
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Dolnośląskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-06-25
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-09
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ TOM I SWZ_Instrukcja dla Wykonawców.pdf
- Wzór umowy TOM II SWZ_Projekt umowy.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu_09.06.2026.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa.zip
- Inny TOM III SWZ_Opis przedmiotu zamówienia-12026.pdf
- Inny TOM I SWZ_Instrukcja dla Wykonawców.doc
- Projekt Dokumentacja projektowa/1 Projekt wykonawczy/1 Architektura/1 Opis/260508_PW_A_Książnica Karkonoska Jelenia Góra_Opis techniczny.docx
- STWiOR Dokumentacja projektowa/2. SSTWiOR/1 Architektura/260508_SSTWiOR_A_Książnica Karkonoska_Architektura.docx
- STWiOR Dokumentacja projektowa/2. SSTWiOR/2 IS/260508_SSTWiOR_IS_Książnica Karkonoska_Instalacje sanitarne (strona tytułowa).pdf
- STWiOR Dokumentacja projektowa/2. SSTWiOR/3 IE/260508_SSTWiOR_IE_Książnica Karkonoska_Instalacje elektryczne.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/1 Projekt wykonawczy/1 Architektura/1 Opis/260508_PW_A_Książnica Karkonoska Jelenia Góra_Opis techniczny.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/1 Projekt wykonawczy/1 Architektura/2 Rysunki/260508_PW_A_Książnica Karkonoska Jelenia Góra_A10 Zestawienie stolarki drzwiowej wewnętrznej.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/1 Projekt wykonawczy/1 Architektura/2 Rysunki/260508_PW_A_Książnica Karkonoska Jelenia Góra_A1 Rzut lokalu.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/1 Projekt wykonawczy/1 Architektura/2 Rysunki/260508_PW_A_Książnica Karkonoska Jelenia Góra_A2 Rzut sufitów podwieszanych.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/1 Projekt wykonawczy/1 Architektura/2 Rysunki/260508_PW_A_Książnica Karkonoska Jelenia Góra_A3 Przekrój A-A.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/1 Projekt wykonawczy/1 Architektura/2 Rysunki/260508_PW_A_Książnica Karkonoska Jelenia Góra_A4 Przekrój B-B.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/1 Projekt wykonawczy/1 Architektura/2 Rysunki/260508_PW_A_Książnica Karkonoska Jelenia Góra_A5 Przekrój C-C.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/1 Projekt wykonawczy/1 Architektura/2 Rysunki/260508_PW_A_Książnica Karkonoska Jelenia Góra_A6 Przekrój D-D.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/1 Projekt wykonawczy/1 Architektura/2 Rysunki/260508_PW_A_Książnica Karkonoska Jelenia Góra_A7 Przekrój E-E.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/1 Projekt wykonawczy/1 Architektura/2 Rysunki/260508_PW_A_Książnica Karkonoska Jelenia Góra_A8 Zestawienie stolarki okiennej.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/1 Projekt wykonawczy/1 Architektura/2 Rysunki/260508_PW_A_Książnica Karkonoska Jelenia Góra_A9 Zestawienie stolarki drzwiowej zewnętrznej.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/1 Projekt wykonawczy/1 Architektura/2 Rysunki/260508_PW_A_Książnica Karkonoska Jelenia Góra.dwg
- Inny Dokumentacja projektowa/1 Projekt wykonawczy/1 Architektura/2 Rysunki/260508_PW_A_Książnica Karkonoska Jelenia Góra_SYT Plan sytuacyjny.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/1 Projekt wykonawczy/1 Architektura/3 Załączniki/1 Uprawnienia/Łukasz Kuczkowski_Upr i izba 6 2026.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/1 Projekt wykonawczy/1 Architektura/3 Załączniki/2 Uzgodnienie sanepid/Uzgodnienie_-_Filia_Biblioteki_Miejskiej,_Jelenia_Góra,_ul._Różyckiego_4G_4.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/1 Projekt wykonawczy/1 Architektura/3 Załączniki/2 Uzgodnienie sanepid/Załącznik_nr_1_-_Filia_Biblioteki_Miejskiej,_Jelenia_Góra,_ul._Różyckiego_4G_4.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/1 Projekt wykonawczy/2 IS/1 Opis/260508_PW_IS_Książnica Karkonoska_Instalacje sanitarne.docx
- Inny Dokumentacja projektowa/1 Projekt wykonawczy/2 IS/1 Opis/260508_PW_IS_Książnica Karkonoska_Instalacje sanitarne.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/1 Projekt wykonawczy/2 IS/1 Opis/260508_PW_IS_Książnica Karkonoska_Instalacje sanitarne (strona tytułowa).docx
- Inny Dokumentacja projektowa/1 Projekt wykonawczy/2 IS/1 Opis/260508_PW_IS_Książnica Karkonoska_Instalacje sanitarne (strona tytułowa.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/1 Projekt wykonawczy/2 IS/1 Opis/Zawartość teczki PW.doc
- Inny Dokumentacja projektowa/1 Projekt wykonawczy/2 IS/2 Rysunki/260508_PW_IS_Książnica Karkonoska Jelenia Góra.dwg
- Inny Dokumentacja projektowa/1 Projekt wykonawczy/2 IS/2 Rysunki/260508_PW_IS_Książnica Karkonoska_S1 Plan sytuacyjny.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/1 Projekt wykonawczy/2 IS/2 Rysunki/260508_PW_IS_Książnica Karkonoska_S2 Rzut pomieszczeń wod-kan, p.poż..pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/1 Projekt wykonawczy/2 IS/2 Rysunki/260508_PW_IS_Książnica Karkonoska_S3 Rzut pomieszczeń - C.O.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/1 Projekt wykonawczy/2 IS/2 Rysunki/260508_PW_IS_Książnica Karkonoska_S4 Rzut pomieszczeń wentylacja.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/1 Projekt wykonawczy/2 IS/3 Załączniki/Izba 2026.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/1 Projekt wykonawczy/2 IS/3 Załączniki/Uprawnienia M.Kamiński.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/1 Projekt wykonawczy/3 IE/1 Opis/260508_PW_E_Książnica Karkonoska Jelenia Góra_Opis techniczny - branża elektryczna.odt
- Inny Dokumentacja projektowa/1 Projekt wykonawczy/3 IE/1 Opis/260508_PW_E_Książnica Karkonoska Jelenia Góra_Opis techniczny - branża elektryczna.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/1 Projekt wykonawczy/3 IE/2 Rysunki/260508_PW_E_Książnica Karkonoska Jelenia Góra.dwg
- Inny Dokumentacja projektowa/1 Projekt wykonawczy/3 IE/2 Rysunki/260508_PW_E_Książnica Karkonoska Jelenia Góra_E1 Rzut parteru - instalacja oświetleni.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/1 Projekt wykonawczy/3 IE/2 Rysunki/260508_PW_E_Książnica Karkonoska Jelenia Góra_E2_Rzut parteru - instalacja gniazd wtykowych.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/1 Projekt wykonawczy/3 IE/2 Rysunki/260508_PW_E_Książnica Karkonoska Jelenia Góra_E3 Rzut parteru - instalacja zasilania wentylacji.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/1 Projekt wykonawczy/3 IE/2 Rysunki/260508_PW_E_Książnica Karkonoska Jelenia Góra_E4 Rzut parteru - okablowanie strukturalne.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/1 Projekt wykonawczy/3 IE/2 Rysunki/260508_PW_E_Książnica Karkonoska Jelenia Góra_E5 Schemat i elewacja rozdzielnicy RG.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/1 Projekt wykonawczy/3 IE/2 Rysunki/260508_PW_E_Książnica Karkonoska Jelenia Góra_E6 Schemat instalacji przyzywowej.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/1 Projekt wykonawczy/3 IE/2 Rysunki/260508_PW_E_Książnica Karkonoska Jelenia Góra_E7 Widok szafy GPD.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/1 Projekt wykonawczy/3 IE/2 Rysunki/plot.log
- Inny Dokumentacja projektowa/1 Projekt wykonawczy/3 IE/3 Załączniki/2026 Piotr Palma Uprawnienia i izba.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/2. SSTWiOR/1 Architektura/260508_SSTWiOR_A_Książnica Karkonoska_Architektura.PDF
- Inny Dokumentacja projektowa/2. SSTWiOR/2 IS/260508_SSTWiOR_IS_Książnica Karkonoska_Instalacje sanitarne - centralne ogrzewanie.docx
- Inny Dokumentacja projektowa/2. SSTWiOR/2 IS/260508_SSTWiOR_IS_Książnica Karkonoska_Instalacje sanitarne - centralne ogrzewanie.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/2. SSTWiOR/2 IS/260508_SSTWiOR_IS_Książnica Karkonoska_Instalacje sanitarne - instalacje wodno kanalizacyjne.docx
- Inny Dokumentacja projektowa/2. SSTWiOR/2 IS/260508_SSTWiOR_IS_Książnica Karkonoska_Instalacje sanitarne - instalacje wodno kanalizacyjne.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/2. SSTWiOR/2 IS/260508_SSTWiOR_IS_Książnica Karkonoska_Instalacje sanitarne (strona tytułowa).docx
- Inny Dokumentacja projektowa/2. SSTWiOR/2 IS/260508_SSTWiOR_IS_Książnica Karkonoska_Instalacje sanitarne - wentylacja.docx
- Inny Dokumentacja projektowa/2. SSTWiOR/2 IS/260508_SSTWiOR_IS_Książnica Karkonoska_Instalacje sanitarne - wentylacja.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/2. SSTWiOR/2 IS/Zawartość teczki specyfikacja.doc
- Inny Dokumentacja projektowa/2. SSTWiOR/3 IE/260508_SSTWiOR_IE_Książnica Karkonoska_Instalacje elektryczne.doc
- Inny Dokumentacja projektowa/5 Projekt do zgłoszenia zmiany sposobu użytkowania/1 Opis/260506_ZSU Książnica Karkonoska Jelenia Góra_Opis techniczny.doc
- Inny Dokumentacja projektowa/5 Projekt do zgłoszenia zmiany sposobu użytkowania/1 Opis/260506_ZSU Książnica Karkonoska Jelenia Góra_Opis techniczny.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/5 Projekt do zgłoszenia zmiany sposobu użytkowania/2 Rysunki/260508_ZSU_Książnica Karkonoska Jelenia Góra_1_Rzut lokalu. Stan istniejący.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/5 Projekt do zgłoszenia zmiany sposobu użytkowania/2 Rysunki/260508_ZSU_Książnica Karkonoska Jelenia Góra_2_Rzut lokalu.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/5 Projekt do zgłoszenia zmiany sposobu użytkowania/2 Rysunki/260508_ZSU_Książnica Karkonoska Jelenia Góra.dwg
- Inny Dokumentacja projektowa/5 Projekt do zgłoszenia zmiany sposobu użytkowania/2 Rysunki/260508_ZSU_Książnica Karkonoska Jelenia Góra_SYT_Plan sytuacyjny.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/5 Projekt do zgłoszenia zmiany sposobu użytkowania/3 Załączniki/Łukasz Kuczkowski_Upr i izba 6 2026.pdf
- Inny Dokumentacja projektowa/5 Projekt do zgłoszenia zmiany sposobu użytkowania/3 Załączniki/Zaświadczenie o zgodności z MPZP.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP