WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-08-17

Przebudowa ul. Chopina, Moniuszki i Szymanowskiego

Gmina Miejska Zgorzelec

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00372262
Zamawiający
Gmina Miejska Zgorzelec
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Zgorzelec, pow. zgorzelecki, woj. dolnośląskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
20 600 zł
Termin składania ofert
2026-08-17
Termin realizacji
Data publikacji
2026-07-31

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • SWZ SWZ.pdf
  • Wzór umowy Projekt umowy - Zał. nr 5 do SWZ.pdf
  • Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
  • Inny Dokumentacja- Załącznik nr 6 do SWZ.zip
  • Inny Edytowalne załączniki do SWZ.zip
  • Inny Zał. Nr 2 do projektu umowy - Podwykonawstwo.pdf
  • Inny Zał. Nr 3 do projektu umowy- Instrukcja.pdf
  • Inny Dokumentacja- Załącznik Nr 6 do SWZ/2020_SZPZ_cz2_Standardy zakładania i pielęgnacji zieleni w mieście Zgorzelec_Wytyczne.pdf
  • Inny Edytowalne załączniki do SWZ/Załączniki do SWZ - składane na wezwanie.docx
  • Inny Edytowalne załączniki do SWZ/Załączniki do SWZ - składane z ofertą.docx

Co sprawdzić w tym postępowaniu

  • Zamawiający wymaga wadium w wysokości 20 600 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
  • W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, wzór umowy, ogłoszenie.
  • Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: przedmiar, projekt, STWiOR.

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP

Inne postępowania: Gmina Miejska Zgorzelec