Postępowanie zakończone 2026-08-25
Przebudowa ulicy Osiedle Podgórze wraz z budową oświetlenia drogowego na odcinku od km 0+000 do km 0+600
MIASTO SZKLARSKA PORĘBA
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00378407
- Zamawiający
- MIASTO SZKLARSKA PORĘBA
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Szklarska Poręba, pow. karkonoski, woj. dolnośląskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 12 000 zł
- Termin składania ofert
- 2026-08-25
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-05
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ UE.271.10.2026.pdf
- Wzór umowy Załącznik nr 4 - wzór umowy.pdf
- Formularz Załącznik Nr 1 do SWZ_ Formularz_ofertowy.docx
- Ogłoszenie ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Załącznik Nr 2 do SWZ_ Oświadczenie_art.125.docx
- Inny Załącznik Nr 3 do SWZ_ Oświadczenie_art.117_ust.4.docx
- Inny Załącznik Nr 5 do SWZ grupa kapitałowa.docx
- Inny Załącznik Nr 6 do SWZ zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby.docx
- Inny Załącznik Nr 7 do SWZ_ Wykaz_robót budowlanych.docx
- Inny Załącznik Nr 8 do SWZ_ Wykaz_osób.docx
- Inny załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa.zip
- Przedmiar załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/PRZEDMIARY/Osiedle Podgórze - Przedmiar Branża Drogowa.pdf
- Przedmiar załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/PRZEDMIARY/przedmiar el.pdf
- Projekt załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/PDF/PT_Przyłącze/PT_Przyłącze_Opis_2026.05.14.pdf
- Projekt załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/PDF/PT_Przyłącze/PT_Przyłącze_Rys.1_PZT.pdf
- Projekt załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/PDF/PT_Przyłącze/Załączniki do PT_Przyłącze/opinia_protokol_narady_odpisOD.6630.47.2026.pdf
- Projekt załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/PDF/PT/PT_Opis_2026.07.23.pdf
- Projekt załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/PDF/PT/PZT+PT_Czesc_rysunkowa_2026.07.13.pdf
- Projekt załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/PDF/PZT/PZT_Czesc_rysunkowa(całość)_2026.07.17.pdf
- Projekt załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/PDF/PZT/PZT_Opis_2026.07.23.pdf
- Projekt załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/PDF/PZT/załączniki do PZT/ZL_1_1_opinia_protokol_narady_odpisOD.6630.48.2026.pdf
- Projekt załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/PDF/PZT/załączniki do PZT/ZL_1_2_MDCP Szklarska Poręba Os Podgórze sieć- signed.WithClause.pdf
- Projekt załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/PDF/PZT/załączniki do PZT/ZL_3_1_oswietlenie_osiedle_podgorzeopiniasig.pdf
- Projekt załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/PDF/SOR/POR_Opis_2026.07.pdf
- STWiOR załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/PDF/STWiORB_Osiedle.pdf
- Inny załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/decyzja -pozwolenie na usunięcie drzew.pdf
- Inny załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/PDF/PT_Przyłącze/PT_Przyłącze_Rys.2_SOU schemat.pdf
- Inny załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/PDF/PT/PT_Rys.2E_schemat układu zasilania- budowa oświetlenia.pdf
- Inny załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/PDF/PT/Załączniki do PT/ZL_1_C_OP.G Szklarska Poręba Osiedle Podgórze_sign.pdf
- Inny załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/PDF/PZT/załączniki do PZT/ZL_2_Decyzja konserwator.pdf
- Inny załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/PDF/PZT/załączniki do PZT/ZL_3_2_uzgodnienie_rys.pdf
- Inny załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/PDF/PZT/załączniki do PZT/ZL_4_1_Zaświadczenie o braku sprzeciwu.pdf
- Inny załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/PDF/PZT/załączniki do PZT/ZL_4_2_Załącznik do zaświadczenia.pdf
- Inny załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/PDF/PZT/załączniki do PZT/ZL_Zestawienie załączników.pdf
- Inny załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/PDF/SOR/Osiedle Podgórze Etap II - Zatwierdzenie SOR.pdf
- Inny załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/PDF/SOR/PSOR-ul. Osiedle Podgórze-24.07.2026.pdf
- Inny załącznik nr 9 - dokumentacja projektowa/Wspólrzędne przepustów.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 12 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie, przedmiar, przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, STWiOR.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP