Postępowanie zakończone 2026-07-02
Realizacja przedsięwzięcia budowlanego pn.: „Biało – Niebieska Strefa Basketu – Wałbrzyski Budżet Obywatelski - Edycja 2026” w trybie „zaprojektuj i wybuduj”
Gmina Wałbrzych
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00290873
- Zamawiający
- Gmina Wałbrzych
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Dolnośląskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-02
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-15
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Projekt Załącznik nr 3 - PFU.zip
- SWZ SWZ.pdf
- Wzór umowy Załącznik nr 5 - Projekt umowy.odt
- Wzór umowy Załącznik nr 5 - Projekt umowy.pdf
- Formularz Załącznik nr 1 - Formularz ofertowy.odt
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Załącznik nr 2 - Oświadczenie z art. 125 pzp.odt
- Inny Załącznik nr 4 - Wzór zobowiązania.odt
- Inny Załącznik nr 6 - Tabela elementów rozliczeniowych.xls
- Projekt Załącznik nr 3 - PFU/PFU - strefa basketu opis.pdf
- Inny Załącznik nr 3 - PFU/01_PZT.pdf
- Inny Załącznik nr 3 - PFU/02_Rzut boisk.pdf
- Inny Załącznik nr 3 - PFU/03_Piłkochwyt.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Gmina Wałbrzych
- Odbudowa mostu przy ulicy Komuny Paryskiej w Wałbrzychu
- Remont nawierzchni ul. Sosnowej w Wałbrzychu
- Wykonanie robót budowlanych w ramach zadania pn. „Modernizacja ogrodzenia przy ulicy Limanowskiego od budynku 7 do 13” – II etap
- Przebudowa wybranych odcinków ogrodzenia wzdłuż ul. Matejki
- Naprawa nawierzchni z kostki kamiennej w obrębie zatok autobusowych w ciągu ul. gen. Władysława Andersa w Wałbrzychu