WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-05-26

Realizacja w trybie zaprojektuj i wybuduj zadania „DOSTOSOWANIE D.S. SPARTAKUS DO PRZEPISÓW P/POŻAROWYCH” (...)

Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu im. Polskich Olimpijczyków

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00237950
Zamawiający
Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu im. Polskich Olimpijczyków
Główny kod CPV
45000000-7 — Roboty budowlane
Miejsce wykonania robót
Dolnośląskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
Termin składania ofert
2026-05-26
Termin realizacji
Data publikacji
2026-05-11

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • SWZ KAZ.260.9.2026 SWZ.pdf
  • Wzór umowy KAZ.260.9.2026 Załącznik nr 3 Wzór umowy.pdf
  • Formularz KAZ.260.9.2026 Załącznik nr 1 Formularz ofertowy.docx
  • Ogłoszenie KAZ.260.9.2026 Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia.pdf
  • Ogłoszenie KAZ.260.9.2026 Ogłoszenie.pdf
  • Inny KAZ.260.9.2026 Informacja z otwarcia ofert.pdf
  • Inny KAZ.260.9.2026 Wyjaśnienie treści SWZ II.pdf
  • Inny KAZ.260.9.2026 Wyjaśnienie treści SWZ.pdf
  • Inny KAZ.260.9.2026 Załącznik nr 2 Dokumentacja techniczna Cz. III.zip
  • Inny KAZ.260.9.2026 Załącznik nr 2 Dokumentacja techniczna Cz. II.zip
  • Inny KAZ.260.9.2026 Załącznik nr 2 Dokumentacja techniczna Cz. I.zip
  • Inny KAZ.260.9.2026 Załącznik nr 4 Oświadczenie.docx
  • Inny KAZ.260.9.2026 Załącznik nr 5 Oświadczenie z art. 117 ust. 4.docx
  • Inny KAZ.260.9.2026 Załącznik nr 6 i 7.zip
  • Inny KAZ.260.9.2026 Zmiana SWZ.pdf
  • Projekt KAZ.260.9.2026 Załącznik nr 2 Dokumentacja techniczna Cz. I/KAZ.260.9.2026 Załącznik nr 2a PFU.pdf
  • Inny KAZ.260.9.2026 Załącznik nr 2 Dokumentacja techniczna Cz. I/KAZ.260.9.2026 Załącznik nr 2b OPZ.pdf
  • Inny KAZ.260.9.2026 Załącznik nr 2 Dokumentacja techniczna Cz. II/1.10_D.S. Spartakus -ekspertyza budowlana.pdf
  • Inny KAZ.260.9.2026 Załącznik nr 2 Dokumentacja techniczna Cz. II/1.12_ekspertyza kominiarska.pdf
  • Inny KAZ.260.9.2026 Załącznik nr 2 Dokumentacja techniczna Cz. II/1.12_ekspertyza kominiarska rzuty.pdf
  • Inny KAZ.260.9.2026 Załącznik nr 2 Dokumentacja techniczna Cz. II/1.13_ Opinia geotechniczna.pdf
  • Inny KAZ.260.9.2026 Załącznik nr 2 Dokumentacja techniczna Cz. II/1.1_Spartakus_decyzja pozwolenie na bud - wygasła.pdf
  • Inny KAZ.260.9.2026 Załącznik nr 2 Dokumentacja techniczna Cz. II/1.2_PZT_zał do pozwolenia konserwatorskiego.pdf
  • Inny KAZ.260.9.2026 Załącznik nr 2 Dokumentacja techniczna Cz. II/1.3_opinia_DWKZ.pdf
  • Inny KAZ.260.9.2026 Załącznik nr 2 Dokumentacja techniczna Cz. II/1.4_Postanowienie nr WZ.5595.421.2.2019 Dolnośląski Komendant Wojewódzki PSP.pdf
  • Inny KAZ.260.9.2026 Załącznik nr 2 Dokumentacja techniczna Cz. II/1.5_Spartakus pozwolenie konserwatorskie - stare.pdf
  • Inny KAZ.260.9.2026 Załącznik nr 2 Dokumentacja techniczna Cz. II/1.6_D.S.Spartakus - pozwolenie konserwatorskie - aktualne.pdf
  • Inny KAZ.260.9.2026 Załącznik nr 2 Dokumentacja techniczna Cz. II/1.7_Decyzja nr 679.2020.MZ.5581.3.1D.20.pdf
  • Inny KAZ.260.9.2026 Załącznik nr 2 Dokumentacja techniczna Cz. II/1.8_Decyzja nr MZ.83.2024.pdf
  • Inny KAZ.260.9.2026 Załącznik nr 2 Dokumentacja techniczna Cz. II/1.9_ Ekspertyza techniczna stanu ochrony p.poż.pdf
  • Inny KAZ.260.9.2026 Załącznik nr 6 i 7/KAZ.260.9.2026 Załącznik nr 6 Wykaz robót.docx
  • Inny KAZ.260.9.2026 Załącznik nr 6 i 7/KAZ.260.9.2026 Załącznik nr 7 Wykaz osób.docx
  • STWiOR KAZ.260.9.2026 Załącznik nr 2 Dokumentacja techniczna Cz. III/1.11_Archiwalna dokumentacja projektowa/3. Specyfikacje/AKADEMIK AWF WROCŁAW STWiOR.PDF
  • STWiOR KAZ.260.9.2026 Załącznik nr 2 Dokumentacja techniczna Cz. III/1.11_Archiwalna dokumentacja projektowa/3. Specyfikacje/AWF WROC_STWIOR_br elektryczna.pdf
  • STWiOR KAZ.260.9.2026 Załącznik nr 2 Dokumentacja techniczna Cz. III/1.11_Archiwalna dokumentacja projektowa/3. Specyfikacje/AWF WROC_STWiOR_ rob budo oraz sanit.PDF
  • STWiOR KAZ.260.9.2026 Załącznik nr 2 Dokumentacja techniczna Cz. III/1.11_Archiwalna dokumentacja projektowa/3. Specyfikacje/DS Spartakus STWiOR IT.pdf
  • Inny KAZ.260.9.2026 Załącznik nr 2 Dokumentacja techniczna Cz. III/1.11_Archiwalna dokumentacja projektowa/PW architektura/PW ARCH pdf/238-WR_28-10-2022_PW_opis.pdf
  • Inny KAZ.260.9.2026 Załącznik nr 2 Dokumentacja techniczna Cz. III/1.11_Archiwalna dokumentacja projektowa/PW architektura/PW ARCH pdf/238-WR_28-10-2022_PW_opis PZT, PA.pdf
  • Inny KAZ.260.9.2026 Załącznik nr 2 Dokumentacja techniczna Cz. III/1.11_Archiwalna dokumentacja projektowa/PW architektura/PW ARCH pdf/238-WR_28-10-2022_PW_PA-01.pdf
  • Inny KAZ.260.9.2026 Załącznik nr 2 Dokumentacja techniczna Cz. III/1.11_Archiwalna dokumentacja projektowa/PW architektura/PW ARCH pdf/238-WR_28-10-2022_PW_PA-02.pdf
  • Inny KAZ.260.9.2026 Załącznik nr 2 Dokumentacja techniczna Cz. III/1.11_Archiwalna dokumentacja projektowa/PW architektura/PW ARCH pdf/238-WR_28-10-2022_PW_PA-03.pdf
  • Inny KAZ.260.9.2026 Załącznik nr 2 Dokumentacja techniczna Cz. III/1.11_Archiwalna dokumentacja projektowa/PW architektura/PW ARCH pdf/238-WR_28-10-2022_PW_PA-04.pdf
  • Inny KAZ.260.9.2026 Załącznik nr 2 Dokumentacja techniczna Cz. III/1.11_Archiwalna dokumentacja projektowa/PW architektura/PW ARCH pdf/238-WR_28-10-2022_PW_PA-05.pdf
  • Inny KAZ.260.9.2026 Załącznik nr 2 Dokumentacja techniczna Cz. III/1.11_Archiwalna dokumentacja projektowa/PW architektura/PW ARCH pdf/238-WR_28-10-2022_PW_PA-06.pdf
  • Inny KAZ.260.9.2026 Załącznik nr 2 Dokumentacja techniczna Cz. III/1.11_Archiwalna dokumentacja projektowa/PW architektura/PW ARCH pdf/238-WR_28-10-2022_PW_PA-07.pdf
  • Inny KAZ.260.9.2026 Załącznik nr 2 Dokumentacja techniczna Cz. III/1.11_Archiwalna dokumentacja projektowa/PW architektura/PW ARCH pdf/238-WR_28-10-2022_PW_PA-08.pdf
  • Inny KAZ.260.9.2026 Załącznik nr 2 Dokumentacja techniczna Cz. III/1.11_Archiwalna dokumentacja projektowa/PW architektura/PW ARCH pdf/238-WR_28-10-2022_PW_PA-09.pdf
  • Inny KAZ.260.9.2026 Załącznik nr 2 Dokumentacja techniczna Cz. III/1.11_Archiwalna dokumentacja projektowa/PW architektura/PW ARCH pdf/238-WR_28-10-2022_PW_PA-10.pdf
  • Inny KAZ.260.9.2026 Załącznik nr 2 Dokumentacja techniczna Cz. III/1.11_Archiwalna dokumentacja projektowa/PW architektura/PW ARCH pdf/238-WR_28-10-2022_PW_PA-11.pdf
  • Inny KAZ.260.9.2026 Załącznik nr 2 Dokumentacja techniczna Cz. III/1.11_Archiwalna dokumentacja projektowa/PW architektura/PW ARCH pdf/238-WR_28-10-2022_PW_PA-12.pdf
  • Inny KAZ.260.9.2026 Załącznik nr 2 Dokumentacja techniczna Cz. III/1.11_Archiwalna dokumentacja projektowa/PW architektura/PW ARCH pdf/238-WR_28-10-2022_PW_PA-13.pdf
  • Inny KAZ.260.9.2026 Załącznik nr 2 Dokumentacja techniczna Cz. III/1.11_Archiwalna dokumentacja projektowa/PW architektura/PW ARCH pdf/238-WR_28-10-2022_PW_PA-14.pdf
  • Inny KAZ.260.9.2026 Załącznik nr 2 Dokumentacja techniczna Cz. III/1.11_Archiwalna dokumentacja projektowa/PW architektura/PW ARCH pdf/238-WR_28-10-2022_PW_PA-15.pdf
  • Inny KAZ.260.9.2026 Załącznik nr 2 Dokumentacja techniczna Cz. III/1.11_Archiwalna dokumentacja projektowa/PW architektura/PW ARCH pdf/238-WR_28-10-2022_PW_PA-16.pdf
  • Inny KAZ.260.9.2026 Załącznik nr 2 Dokumentacja techniczna Cz. III/1.11_Archiwalna dokumentacja projektowa/PW architektura/PW ARCH pdf/238-WR_28-10-2022_PW_PA-17.pdf
  • Inny KAZ.260.9.2026 Załącznik nr 2 Dokumentacja techniczna Cz. III/1.11_Archiwalna dokumentacja projektowa/PW architektura/PW ARCH pdf/238-WR_28-10-2022_PW_PA-18.pdf
  • Inny KAZ.260.9.2026 Załącznik nr 2 Dokumentacja techniczna Cz. III/1.11_Archiwalna dokumentacja projektowa/PW architektura/PW ARCH pdf/238-WR_28-10-2022_PW_PA-19.pdf
  • Inny KAZ.260.9.2026 Załącznik nr 2 Dokumentacja techniczna Cz. III/1.11_Archiwalna dokumentacja projektowa/PW architektura/PW ARCH pdf/238-WR_28-10-2022_PW_PA-20.pdf
  • Inny KAZ.260.9.2026 Załącznik nr 2 Dokumentacja techniczna Cz. III/1.11_Archiwalna dokumentacja projektowa/PW architektura/PW ARCH pdf/238-WR_28-10-2022_PW_PA-21.pdf
  • Inny KAZ.260.9.2026 Załącznik nr 2 Dokumentacja techniczna Cz. III/1.11_Archiwalna dokumentacja projektowa/PW architektura/PW ARCH pdf/238-WR_28-10-2022_PW_PA-22.pdf
  • Inny KAZ.260.9.2026 Załącznik nr 2 Dokumentacja techniczna Cz. III/1.11_Archiwalna dokumentacja projektowa/PW architektura/PW ARCH pdf/238-WR_28-10-2022_PW_PA-23.pdf
  • Inny KAZ.260.9.2026 Załącznik nr 2 Dokumentacja techniczna Cz. III/1.11_Archiwalna dokumentacja projektowa/PW architektura/PW PZT pdf/238-WR_28-10-2022_PW_PZT-01.pdf
  • Inny KAZ.260.9.2026 Załącznik nr 2 Dokumentacja techniczna Cz. III/1.11_Archiwalna dokumentacja projektowa/PW architektura/PW PZT pdf/238-WR_28-10-2022_PW_PZT-02.pdf
  • Inny KAZ.260.9.2026 Załącznik nr 2 Dokumentacja techniczna Cz. III/1.11_Archiwalna dokumentacja projektowa/PW architektura/PW PZT pdf/238-WR_28-10-2022_PW_PZT-03.pdf
  • Inny KAZ.260.9.2026 Załącznik nr 2 Dokumentacja techniczna Cz. III/1.11_Archiwalna dokumentacja projektowa/PW architektura/PW PZT pdf/238-WR_28-10-2022_PW_PZT-04.pdf
  • Inny KAZ.260.9.2026 Załącznik nr 2 Dokumentacja techniczna Cz. III/1.11_Archiwalna dokumentacja projektowa/PW architektura/PW PZT pdf/238-WR_28-10-2022_PW_PZT-05.pdf
  • Inny KAZ.260.9.2026 Załącznik nr 2 Dokumentacja techniczna Cz. III/1.11_Archiwalna dokumentacja projektowa/PW architektura/PW PZT pdf/238-WR_28-10-2022_PW_PZT-06.pdf
  • Inny KAZ.260.9.2026 Załącznik nr 2 Dokumentacja techniczna Cz. III/1.11_Archiwalna dokumentacja projektowa/PW instalacje elektryczne/1_STR_PW.pdf
  • Inny KAZ.260.9.2026 Załącznik nr 2 Dokumentacja techniczna Cz. III/1.11_Archiwalna dokumentacja projektowa/PW instalacje elektryczne/2022_PW_IE_OBLICZENIA_SPARTAKUS.pdf
  • Inny KAZ.260.9.2026 Załącznik nr 2 Dokumentacja techniczna Cz. III/1.11_Archiwalna dokumentacja projektowa/PW instalacje elektryczne/2022_PW_IE_OPIS_SPARTAKUS.pdf
  • Inny KAZ.260.9.2026 Załącznik nr 2 Dokumentacja techniczna Cz. III/1.11_Archiwalna dokumentacja projektowa/PW instalacje elektryczne/BILANS_SPARTAKUS.pdf
  • Inny KAZ.260.9.2026 Załącznik nr 2 Dokumentacja techniczna Cz. III/1.11_Archiwalna dokumentacja projektowa/PW instalacje elektryczne/E-01_Rozdzielnice_20221108-E1-01.pdf
  • Inny KAZ.260.9.2026 Załącznik nr 2 Dokumentacja techniczna Cz. III/1.11_Archiwalna dokumentacja projektowa/PW instalacje elektryczne/E-01_Rozdzielnice_20221108-RG2.pdf
  • Inny KAZ.260.9.2026 Załącznik nr 2 Dokumentacja techniczna Cz. III/1.11_Archiwalna dokumentacja projektowa/PW instalacje elektryczne/E-01_Rozdzielnice_20221108-RGNN.pdf
  • Inny KAZ.260.9.2026 Załącznik nr 2 Dokumentacja techniczna Cz. III/1.11_Archiwalna dokumentacja projektowa/PW instalacje elektryczne/E-01_Rozdzielnice_20221108-TP.pdf
  • Inny KAZ.260.9.2026 Załącznik nr 2 Dokumentacja techniczna Cz. III/1.11_Archiwalna dokumentacja projektowa/PW instalacje elektryczne/E-02_InstOsw_20221109-DACH.pdf
  • Inny KAZ.260.9.2026 Załącznik nr 2 Dokumentacja techniczna Cz. III/1.11_Archiwalna dokumentacja projektowa/PW instalacje elektryczne/E-02_InstOsw_20221109-p.0.pdf
  • Inny KAZ.260.9.2026 Załącznik nr 2 Dokumentacja techniczna Cz. III/1.11_Archiwalna dokumentacja projektowa/PW instalacje elektryczne/E-02_InstOsw_20221109-p.10.pdf
  • Inny KAZ.260.9.2026 Załącznik nr 2 Dokumentacja techniczna Cz. III/1.11_Archiwalna dokumentacja projektowa/PW instalacje elektryczne/E-02_InstOsw_20221109-p.-1.pdf
  • Inny KAZ.260.9.2026 Załącznik nr 2 Dokumentacja techniczna Cz. III/1.11_Archiwalna dokumentacja projektowa/PW instalacje elektryczne/E-02_InstOsw_20221109-p.1.pdf
  • Inny KAZ.260.9.2026 Załącznik nr 2 Dokumentacja techniczna Cz. III/1.11_Archiwalna dokumentacja projektowa/PW instalacje elektryczne/E-02_InstOsw_20221109-p.-2.pdf
  • Inny KAZ.260.9.2026 Załącznik nr 2 Dokumentacja techniczna Cz. III/1.11_Archiwalna dokumentacja projektowa/PW instalacje elektryczne/E-02_InstOsw_20221109-p.2.pdf
  • Inny KAZ.260.9.2026 Załącznik nr 2 Dokumentacja techniczna Cz. III/1.11_Archiwalna dokumentacja projektowa/PW instalacje elektryczne/E-02_InstOsw_20221109-p.3.pdf
  • Inny KAZ.260.9.2026 Załącznik nr 2 Dokumentacja techniczna Cz. III/1.11_Archiwalna dokumentacja projektowa/PW instalacje elektryczne/E-02_InstOsw_20221109-p.4.pdf
  • Inny KAZ.260.9.2026 Załącznik nr 2 Dokumentacja techniczna Cz. III/1.11_Archiwalna dokumentacja projektowa/PW instalacje elektryczne/E-02_InstOsw_20221109-p.5.pdf
  • Inny KAZ.260.9.2026 Załącznik nr 2 Dokumentacja techniczna Cz. III/1.11_Archiwalna dokumentacja projektowa/PW instalacje elektryczne/E-02_InstOsw_20221109-p.6.pdf
  • Inny KAZ.260.9.2026 Załącznik nr 2 Dokumentacja techniczna Cz. III/1.11_Archiwalna dokumentacja projektowa/PW instalacje elektryczne/E-02_InstOsw_20221109-p.7.pdf
  • Inny KAZ.260.9.2026 Załącznik nr 2 Dokumentacja techniczna Cz. III/1.11_Archiwalna dokumentacja projektowa/PW instalacje elektryczne/E-02_InstOsw_20221109-p.8.pdf
  • Inny KAZ.260.9.2026 Załącznik nr 2 Dokumentacja techniczna Cz. III/1.11_Archiwalna dokumentacja projektowa/PW instalacje elektryczne/E-02_InstOsw_20221109-p.9.pdf
  • Inny KAZ.260.9.2026 Załącznik nr 2 Dokumentacja techniczna Cz. III/1.11_Archiwalna dokumentacja projektowa/PW instalacje elektryczne/E-03_InstGn_20221109-p.0.pdf
  • Inny KAZ.260.9.2026 Załącznik nr 2 Dokumentacja techniczna Cz. III/1.11_Archiwalna dokumentacja projektowa/PW instalacje elektryczne/E-03_InstGn_20221109-p.10.pdf
  • Inny KAZ.260.9.2026 Załącznik nr 2 Dokumentacja techniczna Cz. III/1.11_Archiwalna dokumentacja projektowa/PW instalacje elektryczne/E-03_InstGn_20221109-p.-1.pdf
  • Inny KAZ.260.9.2026 Załącznik nr 2 Dokumentacja techniczna Cz. III/1.11_Archiwalna dokumentacja projektowa/PW instalacje elektryczne/E-03_InstGn_20221109-p.1.pdf
  • Inny KAZ.260.9.2026 Załącznik nr 2 Dokumentacja techniczna Cz. III/1.11_Archiwalna dokumentacja projektowa/PW instalacje elektryczne/E-03_InstGn_20221109-p.2.pdf
  • Inny KAZ.260.9.2026 Załącznik nr 2 Dokumentacja techniczna Cz. III/1.11_Archiwalna dokumentacja projektowa/PW instalacje elektryczne/E-03_InstGn_20221109-p.3.pdf
  • Inny KAZ.260.9.2026 Załącznik nr 2 Dokumentacja techniczna Cz. III/1.11_Archiwalna dokumentacja projektowa/PW instalacje elektryczne/E-03_InstGn_20221109-p.4.pdf
  • Inny KAZ.260.9.2026 Załącznik nr 2 Dokumentacja techniczna Cz. III/1.11_Archiwalna dokumentacja projektowa/PW instalacje elektryczne/E-03_InstGn_20221109-p.5.pdf
  • Inny KAZ.260.9.2026 Załącznik nr 2 Dokumentacja techniczna Cz. III/1.11_Archiwalna dokumentacja projektowa/PW instalacje elektryczne/E-03_InstGn_20221109-p.6.pdf
  • Inny KAZ.260.9.2026 Załącznik nr 2 Dokumentacja techniczna Cz. III/1.11_Archiwalna dokumentacja projektowa/PW instalacje elektryczne/E-03_InstGn_20221109-p.7.pdf
  • Inny KAZ.260.9.2026 Załącznik nr 2 Dokumentacja techniczna Cz. III/1.11_Archiwalna dokumentacja projektowa/PW instalacje elektryczne/E-03_InstGn_20221109-p.8.pdf
  • Inny KAZ.260.9.2026 Załącznik nr 2 Dokumentacja techniczna Cz. III/1.11_Archiwalna dokumentacja projektowa/PW instalacje elektryczne/E-03_InstGn_20221109-p.9.pdf
  • Inny KAZ.260.9.2026 Załącznik nr 2 Dokumentacja techniczna Cz. III/1.11_Archiwalna dokumentacja projektowa/PW instalacje elektryczne/E-04_InstOdg_20221109-E4.pdf
  • Inny KAZ.260.9.2026 Załącznik nr 2 Dokumentacja techniczna Cz. III/1.11_Archiwalna dokumentacja projektowa/PW instalacje elektryczne/E-05_PZT_20221108-E5.pdf
  • Inny KAZ.260.9.2026 Załącznik nr 2 Dokumentacja techniczna Cz. III/1.11_Archiwalna dokumentacja projektowa/PW instalacje elektryczne/Obl_FOTOMETRYCZNE_Spartakus.pdf
  • Inny KAZ.260.9.2026 Załącznik nr 2 Dokumentacja techniczna Cz. III/1.11_Archiwalna dokumentacja projektowa/PW instalacje elektryczne/Opis_IE_PW_20221108.pdf
  • Inny KAZ.260.9.2026 Załącznik nr 2 Dokumentacja techniczna Cz. III/1.11_Archiwalna dokumentacja projektowa/PW instalacje teletechniczne/IT01.pdf
  • Inny KAZ.260.9.2026 Załącznik nr 2 Dokumentacja techniczna Cz. III/1.11_Archiwalna dokumentacja projektowa/PW instalacje teletechniczne/IT02.pdf
  • Inny KAZ.260.9.2026 Załącznik nr 2 Dokumentacja techniczna Cz. III/1.11_Archiwalna dokumentacja projektowa/PW instalacje teletechniczne/IT03.pdf
  • Inny KAZ.260.9.2026 Załącznik nr 2 Dokumentacja techniczna Cz. III/1.11_Archiwalna dokumentacja projektowa/PW instalacje teletechniczne/IT04.pdf
  • Inny KAZ.260.9.2026 Załącznik nr 2 Dokumentacja techniczna Cz. III/1.11_Archiwalna dokumentacja projektowa/PW instalacje teletechniczne/IT05.pdf
  • Inny KAZ.260.9.2026 Załącznik nr 2 Dokumentacja techniczna Cz. III/1.11_Archiwalna dokumentacja projektowa/PW instalacje teletechniczne/IT06.pdf
  • Inny KAZ.260.9.2026 Załącznik nr 2 Dokumentacja techniczna Cz. III/1.11_Archiwalna dokumentacja projektowa/PW instalacje teletechniczne/IT07.pdf
  • Inny KAZ.260.9.2026 Załącznik nr 2 Dokumentacja techniczna Cz. III/1.11_Archiwalna dokumentacja projektowa/PW instalacje teletechniczne/IT08.pdf
  • Inny KAZ.260.9.2026 Załącznik nr 2 Dokumentacja techniczna Cz. III/1.11_Archiwalna dokumentacja projektowa/PW instalacje teletechniczne/IT09.pdf
  • Inny KAZ.260.9.2026 Załącznik nr 2 Dokumentacja techniczna Cz. III/1.11_Archiwalna dokumentacja projektowa/PW instalacje teletechniczne/IT10.pdf
  • Inny KAZ.260.9.2026 Załącznik nr 2 Dokumentacja techniczna Cz. III/1.11_Archiwalna dokumentacja projektowa/PW instalacje teletechniczne/IT11.pdf
  • Inny KAZ.260.9.2026 Załącznik nr 2 Dokumentacja techniczna Cz. III/1.11_Archiwalna dokumentacja projektowa/PW instalacje teletechniczne/IT12.pdf
  • Inny KAZ.260.9.2026 Załącznik nr 2 Dokumentacja techniczna Cz. III/1.11_Archiwalna dokumentacja projektowa/PW instalacje teletechniczne/IT13.pdf
  • Inny KAZ.260.9.2026 Załącznik nr 2 Dokumentacja techniczna Cz. III/1.11_Archiwalna dokumentacja projektowa/PW instalacje teletechniczne/IT14.pdf
  • Inny KAZ.260.9.2026 Załącznik nr 2 Dokumentacja techniczna Cz. III/1.11_Archiwalna dokumentacja projektowa/PW instalacje teletechniczne/IT15.pdf
  • Inny KAZ.260.9.2026 Załącznik nr 2 Dokumentacja techniczna Cz. III/1.11_Archiwalna dokumentacja projektowa/PW instalacje teletechniczne/IT16.pdf
  • Inny KAZ.260.9.2026 Załącznik nr 2 Dokumentacja techniczna Cz. III/1.11_Archiwalna dokumentacja projektowa/PW instalacje teletechniczne/IT17.pdf
  • Inny KAZ.260.9.2026 Załącznik nr 2 Dokumentacja techniczna Cz. III/1.11_Archiwalna dokumentacja projektowa/PW instalacje teletechniczne/IT18.pdf
  • Inny KAZ.260.9.2026 Załącznik nr 2 Dokumentacja techniczna Cz. III/1.11_Archiwalna dokumentacja projektowa/PW instalacje teletechniczne/IT19.pdf
  • Inny KAZ.260.9.2026 Załącznik nr 2 Dokumentacja techniczna Cz. III/1.11_Archiwalna dokumentacja projektowa/PW instalacje teletechniczne/IT20.pdf
  • Inny KAZ.260.9.2026 Załącznik nr 2 Dokumentacja techniczna Cz. III/1.11_Archiwalna dokumentacja projektowa/PW instalacje teletechniczne/IT21.pdf
  • Inny KAZ.260.9.2026 Załącznik nr 2 Dokumentacja techniczna Cz. III/1.11_Archiwalna dokumentacja projektowa/PW instalacje teletechniczne/IT22.pdf
  • Inny KAZ.260.9.2026 Załącznik nr 2 Dokumentacja techniczna Cz. III/1.11_Archiwalna dokumentacja projektowa/PW instalacje teletechniczne/IT23.pdf
  • Inny KAZ.260.9.2026 Załącznik nr 2 Dokumentacja techniczna Cz. III/1.11_Archiwalna dokumentacja projektowa/PW instalacje teletechniczne/IT24.pdf
  • Inny KAZ.260.9.2026 Załącznik nr 2 Dokumentacja techniczna Cz. III/1.11_Archiwalna dokumentacja projektowa/PW instalacje teletechniczne/IT25.pdf
  • Inny KAZ.260.9.2026 Załącznik nr 2 Dokumentacja techniczna Cz. III/1.11_Archiwalna dokumentacja projektowa/PW instalacje teletechniczne/IT26.pdf
  • Inny KAZ.260.9.2026 Załącznik nr 2 Dokumentacja techniczna Cz. III/1.11_Archiwalna dokumentacja projektowa/PW instalacje teletechniczne/IT27.pdf
  • Inny KAZ.260.9.2026 Załącznik nr 2 Dokumentacja techniczna Cz. III/1.11_Archiwalna dokumentacja projektowa/PW instalacje teletechniczne/IT28.pdf
  • Inny KAZ.260.9.2026 Załącznik nr 2 Dokumentacja techniczna Cz. III/1.11_Archiwalna dokumentacja projektowa/PW instalacje teletechniczne/IT29.pdf
  • Inny KAZ.260.9.2026 Załącznik nr 2 Dokumentacja techniczna Cz. III/1.11_Archiwalna dokumentacja projektowa/PW instalacje teletechniczne/IT30.pdf
  • Inny KAZ.260.9.2026 Załącznik nr 2 Dokumentacja techniczna Cz. III/1.11_Archiwalna dokumentacja projektowa/PW instalacje teletechniczne/IT31.pdf
  • Inny KAZ.260.9.2026 Załącznik nr 2 Dokumentacja techniczna Cz. III/1.11_Archiwalna dokumentacja projektowa/PW instalacje teletechniczne/IT32.pdf
  • Inny KAZ.260.9.2026 Załącznik nr 2 Dokumentacja techniczna Cz. III/1.11_Archiwalna dokumentacja projektowa/PW instalacje teletechniczne/IT33.pdf
  • Inny KAZ.260.9.2026 Załącznik nr 2 Dokumentacja techniczna Cz. III/1.11_Archiwalna dokumentacja projektowa/PW instalacje teletechniczne/IT34.pdf
  • Inny KAZ.260.9.2026 Załącznik nr 2 Dokumentacja techniczna Cz. III/1.11_Archiwalna dokumentacja projektowa/PW instalacje teletechniczne/PW TT Opis Wrocław DS Spartakus.pdf
  • Inny KAZ.260.9.2026 Załącznik nr 2 Dokumentacja techniczna Cz. III/1.11_Archiwalna dokumentacja projektowa/PW konstrukcja/20221031_2220_Opis_PW_K.pdf
  • Inny KAZ.260.9.2026 Załącznik nr 2 Dokumentacja techniczna Cz. III/1.11_Archiwalna dokumentacja projektowa/PW konstrukcja/20221031_2220_Strona tytułowa.pdf
  • Inny KAZ.260.9.2026 Załącznik nr 2 Dokumentacja techniczna Cz. III/1.11_Archiwalna dokumentacja projektowa/PW konstrukcja/2220_PW_KM.01_00.pdf
  • Inny KAZ.260.9.2026 Załącznik nr 2 Dokumentacja techniczna Cz. III/1.11_Archiwalna dokumentacja projektowa/PW konstrukcja/2220_PW_KM.02_00.pdf
  • Inny KAZ.260.9.2026 Załącznik nr 2 Dokumentacja techniczna Cz. III/1.11_Archiwalna dokumentacja projektowa/PW konstrukcja/2220_PW_KM.03_00.pdf
  • Inny KAZ.260.9.2026 Załącznik nr 2 Dokumentacja techniczna Cz. III/1.11_Archiwalna dokumentacja projektowa/PW konstrukcja/2220_PW_KM.04_00.pdf
  • Inny KAZ.260.9.2026 Załącznik nr 2 Dokumentacja techniczna Cz. III/1.11_Archiwalna dokumentacja projektowa/PW konstrukcja/2220_PW_KM.05_00.pdf
  • Inny KAZ.260.9.2026 Załącznik nr 2 Dokumentacja techniczna Cz. III/1.11_Archiwalna dokumentacja projektowa/PW konstrukcja/2220_PW_KM.06_00.pdf
  • Inny KAZ.260.9.2026 Załącznik nr 2 Dokumentacja techniczna Cz. III/1.11_Archiwalna dokumentacja projektowa/PW konstrukcja/2220_PW_KM.07_00.pdf
  • Inny KAZ.260.9.2026 Załącznik nr 2 Dokumentacja techniczna Cz. III/1.11_Archiwalna dokumentacja projektowa/PW konstrukcja/2220_PW_KW.01_00.pdf
  • Inny KAZ.260.9.2026 Załącznik nr 2 Dokumentacja techniczna Cz. III/1.11_Archiwalna dokumentacja projektowa/PW konstrukcja/2220_PW_KW.02_00_PL05.01.pdf
  • Inny KAZ.260.9.2026 Załącznik nr 2 Dokumentacja techniczna Cz. III/1.11_Archiwalna dokumentacja projektowa/PW konstrukcja/2220_PW_KW.03_00_WM01.01.pdf
  • Inny KAZ.260.9.2026 Załącznik nr 2 Dokumentacja techniczna Cz. III/1.11_Archiwalna dokumentacja projektowa/PW konstrukcja/2220_PW_KW.04_00_P00.01.pdf

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP